Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

sadny dzien wracaj szybko do zdrowia 🌻 Ja zmykam zaraz na piwko z kumplem Moja małżonka juz własnie na nie z koleżanka wyskoczyła ;) Udanego weekendu moi drodzy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stawiam spóżnionego szmapana i torta!!!!!!!!!!! Wczoraj mineło 3 lata jak nie palę i jest mi z tym cudnieeeeeeeeee! Nigdy już nie chce czuć smaku tytoniu w ustach musiałam śmierdzieć strasznie bo paliłam prawie dwie paczki dziennie..........jesuuuuuu Kochani dla tych co mają jeszcze wątpliwości!!! życie bez papierocha jest dużo łatwiejsze i spokojniejsze:-) Jak widzę moją mamę jak pet nią rzadzi to utwierdzam się w przekonaniu że ja tak nie chce...a jak nie ma to nerwowa jest ....a ja spokojna bez myśli czy starczy mi i nie bedę musiała lecieć do sklepu specjalnie po fajki...nie mówiąc o cerze i wydolnosci płuc... jedyna moja zmora to waga...ale paląc też miałam z nią problemy tyle że łatwiej było przetrwać głód na diecie... Ale z ty też kiedyś sobie poradzę ... Trzymajcie się i nie poddawajcie bo warto!! Buziaki:-) To idziemy na torta i lampeczkę szampana:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Sądny,fajnie,ze lubisz swoja pracę:) Regers:) Kaja:) Kania:) To do poniedziałku,spotykamy się znowu na imprezce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) wielokrotnie probowalam rzucac palenie ,rozne byly tego sposoby,jednak najwazniejsze jest chciec NIE PALIC,bralam tabletki,czytalam ksiezke allena carra i nic,musialam dojrzec do tej decyzji aby sie uporac z tym potworem 17 tego minie mi 2 lata jak nie pale,jestem szczesliwa ze jestem wolna od nalogu,ze nie smierdze,pachna mi wlosy,cera jest bardziej dotleniona,,,,nie mecze sie tak szybko i duzo by pisac plusow nie palenia:) palilam prawie 25 lat wiecie co jednak ja musze byc czujna ,,mam znajomych ze mowia JA JUZ NIGDY WIECEJ chcialabym tez tak powiedziec mowie tak sobie po cichu,powtarzam czesto aby tak bylo ze juz nigdy wiecej nie zapale Mam wiecej czasu ,jestem mniej nerwowa to nie prawda ze zapalac mniej sie denerwujemy,to falsz aaaaaa duzo sie nagradzalam ,nie palac 5 dni to ok 50 zl jakis sweterek nowy, nie palac tydzien buty ,,,,,pozniej byly to lepszej marki buty ,perfumy ladne ktore bylo czuc bo jak sie pali to nie ma efektu Kochani watro jest nie palic, wspomagalam sie tabexem na poczatku,jednak najwazniejsze to w glowie trzeba chciec najwazniejsze to to ze to jest mozliwe,sciezki juz przetarte wiec NIE PALIMY I cieszmy sie z tego i dzielmy sie ta radoscia,piszcie co czujecie,jak sie czujecie,to tez pomaga,ktos pomoze,cos doradzi,i taki doping tez jest nam potrzebny aby wspierac sie nawzajem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gusia :) Regres:) sadny dzien:) jullka01 GRATULUJE zlosliwiec:) ojejkujejku :) kania2a :) Grzeslaw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak odstawimy smierdziela to ,,,,,,,,,,,,,, po 2 godzinach organizm pozbędzie się nikotyny, po 6 godzinach zwolni się tętno i zmniejszy ciśnienie krwi, po 12 - 24 godzinach organizm wydali toksyczny tlenek węgla, po kilku dniach powróci smak i węch, po 3 godzinach wzrosną rezerwy wentylacyjne płuc, po 2 miesiącach naczynia krwionośne odzyskają elastyczność, po 5 miesiącach ryzyko powstania choroby wieńcowej będzie takie samo jak dla osób niepalących, znacznie zmniejszy się także ryzyko zachorowania na raka. poczatki wszystkiego sa nieznane ,czasem trudne,ale warto ,pokonac nalog, niech nalog nami nie rzadzi ,podpisac sie moge pod slowami julki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadal nie palę i jest mi z tym całkiem nieźle. :) nie wiem jak to zrobiłam ale sobie to jakoś zakodowałam i już 🌼 Czasem czuję ssanie, to myślę sobie NIE NIE MA MOWY i zajmuje się czymś. Dziwne, bo nawet nie jestem nerwowa za bardzo, nie warczę... i nawet troszkę schudłam. Szału nie ma, ale jak poprzednio rzucałam palenie, to sporo mi przybyło w biodrach. Przechodzę trudny okres w życiu i to nie bynajmniej z powodu rzucania palenia. To raczej dodatkowy schodek w tym wszystkim. Mimo wszystko życzę wszystkim Miłego dnia. 🌼 Ja jakoś mam dziś chandrę ale uporam się z tym, przynajmniej taki mam plan. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaja Wszystkiego najpiękniejszego 🌻🌻🌻🌻👄🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻 Kania Dla Ciebie za malutką rocznicę🌻🌻🌻 Miłego tygodnia BP🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julka01🌻 Brawo za te 3 lata bez fajek Oby tak dalej kaja a ty dzisiaj masz 2 lata niepalenia więc i dla ciebie też wielkie gratki 🌻 🖐️ załoga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaja system nagradzania się zakupem np ciucha czy butów za zaoszczędzone pieniądze z fajek jest świetnym pomysłem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglaszam ze dzielnie wytrwalam bez p............ dwa lata ,dzis dzien tak zlecial ze nawet o tym nie pomyslalam dopiero teraz :) sie panie i oczywiscie nasi panowie czestuja co kto sobie zyczy :):):) choc wirtualnie z Wami moge sie podzielic moja radoscia, Regres 😘 jak sie pali to kasa sie znajdzie,jak sie nie pali to jakos nie odlozylam ich za duzo ale sama mysl i prosta matematyka mnie motywowala ,tydzien ,miesiac itd dalej BP ile kasy zostaje Malo tu swiezakow na forum szkoda ,ale jesli nas podczytuja to niech biora przyklad i niech zaczna pachniec jak my a pozbyc sie nalogu kazdy moze kto tylko chce,to podstawa,,,,,,, fajnie jest nie palic heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gusia i Regres dziekuje taka motywacja tez jest bezcenna ,fajnie ze sa takie osoby ktore zauwazaja nasze sukcesy,a uwazam ze to dla kazdego z nas sukces pogonic smierdziela, aby nami juz nie rzadzil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Kaja Na pewno ktoś nas podczytuje i w końcu zdecyduje się rzucić palenie. Ja byłam zauroczona tym forum,tym,że można żyć i mieć się dobrze BP. Kania Proszę się meldować. Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaju twoja radość to nasz radość Oby tak dalej z tym niepaleniem No ale sama powiedz czy nie jest czymś naprawdę extra takie niepalenie? Same korzyści płyną z tego... 🖐️ gdzie reszta ekipy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gusiu 🖐️ a wiesz że mnie ludzie (tak jak tobie) bardzo pomogli tutaj Motywowali i dawali kopa do walki I za to z tego miejsca wszystkim wam dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaja-wybacz,przespalam Twoja rocznice ;/ spoznione ale za to jakze szczere gratulacje przyjmij kochana,jestem z Ciebie bardzo dumna 😘 😘 😘 @gusia 🌼 Regres 🌼 Kania 🌼 Zabka jak tam ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest mój wpis z przed roku: 03:40 [zgłoś do usunięcia] @gusia Hej Wczoraj przeszłam chrzest bojowy dwiedziły mnie trzy palaczki,przyszły na kawkę i ciacho(drożdżowe ze śliwkami To moje pierwsze spotkanie bliskiego stopnia od iluś tam tygodni,do tego doszło zaproszenie na grill. Od tego ich palenia mi serce biło jak szalone i jakieś dziwne myśli krążyły. No wiem,że nie palę,ale..Kobitki poszły,to ja na rower,dałam sobie wycisk,no i kontakt z przyrodą i wróciłam spokojna Ale na grilla nawet nie myślałam iść,zostałam przegłosowana przez rodzinę i jakoś przeżyłam,tj przeżyłam świadomie,nie myślałam o śmierdzielu tylko uczestniczyłam w imprezce Oczywiście bez picia,bo alkohol był dla mnie zgubny,to przez niego wracałam do paskudztwa Trochę było problemów z tłumaczeniem,że nie piję,ale w końcu przeszedł argument,że od picia się tyje,a ja za tydz na wesele Waga rewelacja Już mi sporo spadła Przy niepaleniu wyglądam zdecydowanie lepiej Pamiętam tamto zdarzenie.teraz już nikotyny nie ma w organizmie,bo przy piciu wina w niedzielę,pomyślałam tylko,że nie myślę o paleniu :) Zapraszam na pyszne kanie:)) Miłego dnia BP👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gusia 😘 Regres masz racje:),czytajac ksiazke Allena Carra ,zastanawialam sie co chwile ze takie proste przyklady ze palenie jest beeee a dla palaczy nie dostrzegane, Palac czlowiek nawet nie wie ze ciezko tak pozbyc sie tego ,ze tak trudno rzucic palenie ze to paskuctwo nas od siebie tak uzaleznilo, teraz niezmiernie ciesze sie ze jestem wolna od nalogu Moge pic alkohol,byc w towarzystwie palacych i daje sie rade Mialam ciezkie chwile jak tata umarl,klelam glosno ze chcialo mi sie palic ,jednak na tym zostalo,trudne chwile minely a ja nadal nie pale sadny dzien😘 dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i bardzo sie cieszę że dzisiaj Piątuś.Piątunio,Piąteczek,Piątunio :P Melduję się nadal nie palę Ale faktycznie cisza tu na topie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) No właśnie,Sądny,jak samopoczucie? Kaja:D👄🌻 Regres Kania? Pozdrawiam piątkowo🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×