Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Gość kasiamik
Gratuluje Wam - ja sie poddaje za kazdym razem... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka_rok
Cabanka - planuję, od wielu miesięcy. :( I zawsze cos mi w głowie mówi: "Dobra, no to już skoro mamy rzucić, to trzeba zapalić ostatniego...." :( Najgorzej jest zaraz po przebudzeniu, od razu chce się palić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiamik
No wlasnie ja pale od 20 lat , a"ostatnigo"pale od 5 lat.... Wiele razy rzucalam...ale nie potrafilam wytrwac.. tak lubie palic zwlaszcza rano,kawusia i papierosek mmmm... Ale znowu powoli sie "nastawiam"na walke... Brak mi silnej woli jaka ma moj maz on rzucil 15 lat lemu ot tak po prostu :) .Niech w koncu podrozeja !!!!! -to zmusiloby mnie do rzucenia , a tak jeszcze mnie stac niestety ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to jest naprawdę do wykonania ale to wymaga odrobiny zaangazowania od was ... samo nic nie przychodzi tak samo jak szukacie pracy,czy realizujecie jakiś projekt wymaga od was zaangazowania nic nie przychodzi w życiu samo Trzeba sie postarać a zobaczycie jakie JEST PIĘKNE ŻYCIE BEZ NIKOTYNY !!! KIedyś tez nie wyobrazałem sobie dnia bez fajki piwa bez papierosa,czy tez imprezy bez papierocha ... Teraz nie wyobrażam sobie bym mógł zapalić niewyobrazam sobie siebie z papierosem w ustach NIGDY WIĘCEJ TEGO ŚWINSTWA Naprawdę polecam , warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka_rok
Hop siup, łatwo powiedzieć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę, że
natychmiast rzucicie palenie po nieuchronnym zawale, wylewie, udarze lub nowotworze,!!! Wtedy będzie ciut za późno, za przeproszeniem, ciemnogrodzie. Po chuj szukacie pomocy jak ignorujecie cenne wpisy?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
latwo powiedzien i latwo zrobic, trudno byc konsekwentnym... apropo mgly w niedziele wieczorem musilam przemknac samochodem cala trase przez mazurkie mega zamglone sciezki.. chcialam wysiasc usiasc na kamieniu i poplakac :) kolejny dzien BP :) pozdrawiam wszystkich i udanej dalszej czesci dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hop siup, łatwo powiedzieć...." ja tego nie napisałem że łatwo rzucić Niektórym jest łatwiej innym trudniej ale przede wszystkim klucz do sukcesu lezy w waszych umysłach To tam trzeba stworzyc sobie obraz siebie niepalącej to tam trzeba obrzydzić sobie nikotynę a strona fizyczna rzucenia palenia? To tylko kwestia czasu ja męczyłem sie ok 2 tygodni (ale przetrzymałem ) i z kazdym dniem było coraz lepiej nadal polecam rzucić to świństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natychmiast rzucicie palenie po nieuchronnym zawale, wylewie, udarze lub nowotworze,!!!" a to na pewno tylko to już trochę za późno na jakiekolwiek zmiany człowiek jest cwany i mądry dopóki wszystko jest OK a pozniej płacz i labidzenie w ogóle sie trochę dziwię tym którzy tak bronią się rękoma i nogami przed rzuceniem palenia,nie podejmują prób, nadal kopcą jak lokomotywy a tak nieudolnie pragną sie tego nałogu pozbyć Przecież to jakies chore zaprzeczanie sobie samemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość !!!!!!!!!!!!!
Jesteście tacy agresywni przez brak nikotyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiamik
do Cabanka i Regres :) W moim przypadku to brak konsekwencji wlasnie i realnej checi rzucenia ,mowie na glos tak koniec z tym syfem ,a w glebi duszy mysle no jak to bez fajka zyc? Tyle prob mialam nawet kiedys prawie2m-ce!! I jakos tak znowu bo...pretekst byl.. Ale przynajmniej sie znowu "przymierzam do rzucenia".Jak mowi moj maz -musisz naprawde chciec przestac palic wtedy to nie jest trudne ale najpierw trzeba chciec i koniec!zadne tabletki ani plastry nie pimoga jesli tylko probujesz a nie postanawiasz....Ja to wiem i dlatego zazdroszcze wam wszystkim ktorym sie udalo..To smutne ze natychmiast rzucilabym palenie w obliczu chiroby paleniem spowodowanej.. Wiem i mysle ze mi sie uda choc do konca zycia bede(mam nadzueje)mowic jestem niepalaca palaczka jak alkoholik.. do mysle ze Wiesz co? jak boga kocham nie wiem , nie wiem po ch*j szukam pomocy. To rzeczywiscie bez sensu ,skoro nikt poza mna rzucic palenia mi nie pomoze,ale wiem ze to zrobie... :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiamik
Kurcze Regres nawijasz jak moj maz... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pachnąco życzę miłego dnia zapraszam na kawę a może kakao i gorący chlebek właśnie wyjęłam z piekarnika :):):) za potrzebujących trzymam mocno kciuki bo nie palić to coś pięknego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się o dołączam do kawy (_) Mgła chyba na dobre poszła precz :) Idę dziś do kosmetyczki. Przez dwa i pół miesiąca zaoszczędziłam trochę kasy na niepaleniu więc nie mam wyrzutów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pachnąca Ago,chlebek pychota... Kania,dziękuję za kawę:) świetnie wydane pieniążki-ta wizyta u kosmetyczki;) Też kiedyś sobie nie wyobrażałam życia BP,męczyła się okrutnie,bo chciałam nie palić,ale i palić...Straszna huśtawka nastrojów,obwiniania itp itd. Teraz jestem szczęśliwa BP,choć czasem mam myśli o paleniu. Kasiamik czytaj topik od początku i zobacz,że nie tylko Ty przechodziłaś trudny okres.Uwierz,że da się żyć BP i to całkiem przyjemnie:) Regres:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie ,tak jak pisze kania Zaoszczędziła kasę ... ja dopowiem tylko że jeszcze oszczedza sie zdrowie 🖐️ załoga BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Caly tydzien BP zaliczony!!! oj cciezki byl oby nastepny byl juz lzejszy :) jak wam MIja sroda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cabanka ---> 🌻 i przyjmij moje gratulacje za tydzien niepalenia :) oby tak dalej a za chwile będziesz wolna :) od tego idiotycznego nałogu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, witam, Regres jeszcze troche? nie wiem ile to potrwa by te mysli i checi odeszly sobie gdzies daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry piątkowo:) Cabanka Dzień za dniem i nawet nie obejrzysz się,że natrętne myśli o paleniu nie są takie natrętne. Hura,u mnie słoneczko świeci:D 🌻nie palimy🌻pachniemy🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gusiu - witaj również piątkowo :) Cabanka - Ty jesteś z tego towarzystwa najbardziej dzielna, bo my - weterani mamy najgorsze za sobą, a wszak początki najgorsze - potem "z górki" pozdrówka dla Regresa, Agipachnącej, Złośliwca, Grzesława, Kani,Sadnego dnia i Żabki i wszystkich "starych" i "nowych" rzucaczy - nikogo nie pomijam 😘 No to dziś na ten zimny dzionek serwuję herbatkę z imbirem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejkujejku jak miło ze wpadłaś, herbatka pyszna , oj zima idzie wielkimi ktokami nie lubię zimy Pozdrowiaonka dla wszystkich nowych i starych przemiłyc koleżanek i kolegów z tego forum nie palić to coś pięknego dzień bez papierosa to dzień wspaniały, dzień wygranej naszej Kobietki kaskę odkładamy i idziemy do fryzjera, kosmetyczki czy po suknię nową :):):) oj szybko przybywa a panowie jak kaskę odłożona to mogą zawsze nas na pyszną kolację zaprosić hihihi :):) miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam życzę miłego dnia :D wszystkich chętnych zapraszam na kawę pachnaca aga 🌼 ojejku jejku 🌼 sadny dzien 🌼 @gusia 🌼 cabanka 🌼 kania2a 🌼 kasiamik 🌼 ka_rok 🌼 wscieknieta 🌼 kaja__ 🌼 mamuska 🌼 jovik 🌼 zabka 🌼 Regres 🖐️ graba Grzeslaw 🖐️ graba pozdrawiam i tych co przez omyłkę nie wymieniłem 🌼 🖐️ za potrzebujących trzymam 2 wolne nie zajete śmierdzielem kciuki BP 🌼 bo nie palić to cos pięknego 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek w sobotni poranek :) u mnie jeszcze nie sniezny :) 11 dzian BP ! pozdrawiam wszystkich i zapraszam na kawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaabra
Tytuł: Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie dla kobiet Autor: Allen Carr Wydawnictwo: Betters Rok wydania: 2010 Oprawa: miękka Objętość: 288 stron Wymiary: 12,5 x 19,5 cm I Cena rynkowa: 29,90 zł NASZA CENA: 19,99 zł tu/: http://allegro.pl/listing/user.php?string=carr&us_id=26079086 o ks.: Problemy w pracy, stres w domu, nuda, impreza, chwila relaksu wiele jest iluzorycznych powodów, dla których palacze czują się zmuszeni sięgnąć po papierosa. Chociaż wiemy, że palenie szkodzi nam i naszym dzieciom i bardzo chcemy rzucić, często nie potrafimy tego zrobić. Dzięki znanej na świecie od lat metodzie Allena Carra miliony palaczy rzuciły palenie - szybko, bez żalu i wyrzeczeń, bez tycia i silnej woli. Tę książkę Alle Carr adresuje specjalnie do palących kobiet. Autor w szczególny sposób pochyla się nad motywami, problemami i emocjami kobiet, uwzględnia ich wrażliwość i lęki, porusza szczególne struny, by w ten sposób cały proces wychodzenia z nałogu im ułatwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zlosliwiec--- zrobilam z moim zwierzeciem tak jak Ty,nie dalam go w koncu uspic we wtorek,a on w zamian za to tak mi sie pozbieral,ze do teraz nie wierze wlasnym oczom.:D za 3 tygodnie jak nadal bedzie wszystko dobrze,zabiore go na badania.To jest poprostu jakis cud-nerki mial wylaczone calkowicie a nagle cos zaczelo pracowac,zaczol normalnie jesc i przybiera na wadze.Jak mial byc uspany to odstawilam mu rowniez ta diete dla nerkowcow.Nie moge uwierzyc wlasnym oczom :) Mam nadzieje ze to nie sa ostatnie przedsmiertne podrywy dobrego samopoczucia. Nowym osobom gratule podjetej decyzji,nikt nie obiecuje ze bedzie latwo ale jak sie bardzo chce to sie uda :) trzymam za Was kciuki i pozdrawiam 🌼 pozdrawiam rownie goraco stara ekipe 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich bywalców pachnącego grona :D 🖐️ za potrzebujących trzymam 2 wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki BP cabanka 🌼 12 dni bp to już najgorsze masz za sobą zuch dziewczynka :D sadny dzien 🌼 nie miałem odwagi uśpić mojej psinki przez leki zastrzyki i tabletki moją psinkę z paraliżowało ze musiałem nosić miał nie wydolność nerek powiększoną komorę serca i cos z kręgosłupem taka diagnoza weterynarza, co 4 dni wizyta, co wizyta to 60 zl 40 zl żadnej poprawy i z każdym dniem coraz gorzej powiedziałem nie !!! więcej już nie woziłem psinki do weterynarza z miesiąca na miesiąc zauważyłem poprawę dziś jest wesołym pieskiem razem chodzimy co dziennie na marszobieg tak jak by nigdy nie chorował :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa (_) 🌼 Kolejny poranek BP :) Sądny dniu razem z tobą trzymam kciuki za twoje zwierzątko. :) Złośliwiec a co z kręgosłupem twojego psa. Jak ci się udało go postawić na nogi. Moja sunia tyłkiem jeździ, bo się nie może utrzymać na tylnych łapach. A to duży pies. Dostaje tabletki z glukozaminą, niestety nie ma poprawy, jest coraz gorzej. :O Za oknem minus 5 i resztki śniegu ;) Przynajmniej nie ma tej brei sprzed wczoraj i soboty. ;) Wybieramy się zmienić opony na zimowe :) Najwyższa pora. Życzę Pachnącego dnia 🌼 i trzymam kciuki za tych co trzeba trzymać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×