Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Witam poniedziałkowo :) Zapraszam na sernik z owocami,kawę,yerba matę. Żabko Bardzo się cieszę,że odezwałaś się.Trzymam mocno kciuki za sprawę rozwodową.Wszystko będzie dobrze,ale TY musisz być konsekwentna i trzymać się tej decyzji. Miłego dnia BP🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palisz już: 19 dni Twoje oszczędności: 224.20 PLN! Wydłużone życie o: 2 dni i 21 h Płuca zregenerowały się o: 0.58 % dzięki niewypaleniu 380 trucicieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna kobieta
mnie tez się udało pozbyc nałogu po 15 latach ,nie palę już jakies 3 tygodnie a w buzi dalej ten wstretny smak i osad na zebach chocbym nie wiadomo ile razy myła kiedy Wsz organizm się oczyscil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabcia pozostaje chyba teraz życzyć- Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabko To teraz nowe życie zaczynasz.Wszystkiego dobrego:) Cabanka To dziś masz 20 dni BP-świetnie:) Atrakcyjna Kobieto Gratuluję życia BP:) Na oczyszczenie pewnie potrzeba parę miesięcy jak nie więcej. Złośliwiec:) Regres:) Grzesław:) Sądny Dzień:) Kaja:) Kania:) Ojejkujejku:) U mnie deszczowo i wietrznie.Lubię wieczory z książką,kocem i kubkiem wybornej herbaty.Nie muszę biegać na dwór i popalać,teraz pachnę.Czasem mam jakieś tam myśli o paleniu,tylko po co do tego wracać,jeśli życie BP jest takie pełniejsze,bardziej świadome. Pieniądz też jest zawsze w portfelu:) Miłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadal BP :) Pozdrowienia dla wszystkich 🌼 U mnie też wietrznie ale mam zamiar wyjść troszkę na spacer. Mam nadzieję, że mnie deszcz nie złapie. Pochodziłaby sobie tak bez celu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pachnąco:) Papuga-świetnie Ci idzie.Gratulacje🌻🌻🌻 🌻nie palimy🌻pachniemy🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papuga ty mi już o kilogramach nic nie mów ;) najpierw chudłam teraz regularnie przybieram na wadze. ale nadal się trzymam. Pachnę nadal :D http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=cystone Czy ktoś z was ma jakieś doświadczenia w sprawie kamieni nerkowych? Potrzebuję obiektywnej opinii na temat tego leku 🌼 Podobno cud miód i orzeszki.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem,ja jestem :) nie było mnie cały tydzien a to dlatego że miałem mnóstwo pracy i cierpiałem na brak czasu ... ale nadal nie pale a co u was? widze nowe osoby ? To swietnie że nie palicie :) wieczornie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam weekendowo i zapraszam na druga kawe! mialam ciezki tydzien tak ze dzis spalam az 11 godzin :) troche soboty straconej ale teraz biore sie szybko za wszystko :) Nadal BP duzo przytyliscie nie palac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie znajomki pachnace no i szczegolnie radosnie nowe osobki , pytasz Cabanka o kg ,no niestety poczatki pare kg do przodu ,jednak nie koniecznie ,to zalezy tez od wieku,nie podjadac slodyczy,,pic duzo wody ,ruch wskazany a jak sie uda nie palic to pomyslisz o sylwetce,skup sie teraz aby nie palic MADRE powiedzenie kochanego ciala nigdy dosc kupujac jakis laszek sklepowa mowi pani nie jest gruba ,pani poprostu nosi rozmiar L czy czasem XL a przed nosilam M po dwoch latach moge powiedzeic ze do przodu mam ze 7 kg ale kocham slodycze,gdybym je ograniczyla to moze i doszlabym do M ALE NIE CHCE ,troche ciala wiecej mi nie przeszkadza haha plusem jest to ze cera jasniejsza, wlosy pachna , tydzien nie palac ok 70 zl jaka ladna nowa bluzeczka moze byc..........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie znajomki pachnace no i szczegolnie radosnie nowe osobki , pytasz Cabanka o kg ,no niestety poczatki pare kg do przodu ,jednak nie koniecznie ,to zalezy tez od wieku,nie podjadac slodyczy,,pic duzo wody ,ruch wskazany a jak sie uda nie palic to pomyslisz o sylwetce,skup sie teraz aby nie palic MADRE powiedzenie kochanego ciala nigdy dosc kupujac jakis laszek sklepowa mowi pani nie jest gruba ,pani poprostu nosi rozmiar L czy czasem XL a przed nosilam M po dwoch latach moge powiedzeic ze do przodu mam ze 7 kg ale kocham slodycze,gdybym je ograniczyla to moze i doszlabym do M ALE NIE CHCE ,troche ciala wiecej mi nie przeszkadza haha plusem jest to ze cera jasniejsza, wlosy pachna , tydzien nie palac ok 70 zl jaka ladna nowa bluzeczka moze byc..........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papuga2011 😘 fajnie ci idzie ,tak trzymaj ,fajnie jest nie palic @gusia 😘 regres 🖐️ zlosliwiec 🖐️ grzes 🖐️ kania😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja niedzielnie - świątecznie i pachnąco :) się witam Może jakiś spacer po śniadaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ minela kolejna niedziele bez fajek,mam nadzieje ze Wam tez:) pozdrawiam pachnaco i meldowac sie prosze, ciesze sie ze nie pale ,ze jestem wolna,mam wiecej czasu wolnego dla siebie ,ile ten smierdziel zajmowal czasu i marnowalam kase, teraz moge sobie pozwolic na male co nie co dla siebie i bliskich kolezanka mowi do mnie ze ja ostatnio kupuje sobie czesto buty ,ze stac mnie z taka lekka zazdroscia a ja odpowiedzialam RZUC pety ,,to sie zlosci na mnie a w jej domu piec osob pali,to az w glowie sie nie miesci ile to kasy a w tym dwoje pracuje,,,,,,,,,,naprawde dziwie sie jak im nie szkoda ,bo u nich finansowo zle ,maja dlugi a na fajki jest ,ZYCIE .......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ minela kolejna niedziele bez fajek,mam nadzieje ze Wam tez:) pozdrawiam pachnaco i meldowac sie prosze, ciesze sie ze nie pale ,ze jestem wolna,mam wiecej czasu wolnego dla siebie ,ile ten smierdziel zajmowal czasu i marnowalam kase, teraz moge sobie pozwolic na male co nie co dla siebie i bliskich kolezanka mowi do mnie ze ja ostatnio kupuje sobie czesto buty ,ze stac mnie z taka lekka zazdroscia a ja odpowiedzialam RZUC pety ,,to sie zlosci na mnie a w jej domu piec osob pali,to az w glowie sie nie miesci ile to kasy a w tym dwoje pracuje,,,,,,,,,,naprawde dziwie sie jak im nie szkoda ,bo u nich finansowo zle ,maja dlugi a na fajki jest ,ZYCIE .......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ minela kolejna niedziele bez fajek,mam nadzieje ze Wam tez:) pozdrawiam pachnaco i meldowac sie prosze, ciesze sie ze nie pale ,ze jestem wolna,mam wiecej czasu wolnego dla siebie ,ile ten smierdziel zajmowal czasu i marnowalam kase, teraz moge sobie pozwolic na male co nie co dla siebie i bliskich kolezanka mowi do mnie ze ja ostatnio kupuje sobie czesto buty ,ze stac mnie z taka lekka zazdroscia a ja odpowiedzialam RZUC pety ,,to sie zlosci na mnie a w jej domu piec osob pali,to az w glowie sie nie miesci ile to kasy a w tym dwoje pracuje,,,,,,,,,,naprawde dziwie sie jak im nie szkoda ,bo u nich finansowo zle ,maja dlugi a na fajki jest ,ZYCIE .......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaja ludzie mają różne priorytety... ;) sama wiesz ... Każdy w swoim czasie musi dorosnąć do takich decyzji 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Cabanka Początkowo zaczęło przybywać mi na wadze,ale przecież dużo więcej ruchu zaczęłam mieć,przede wszystkim to mi się zachciało mieć tego ruchu,bo wcześniej wolałam z fajeczką,kawą i piwkiem posiedzieć. Mi rozmiar ubrania spadł.Chwytam za jabłko,robię surówkę czy sok w wyciskarce,którą kupiłam w nagrodę za niepalenie. Dobrym zakupem był stepper-dzięki Sądnemu :) -codziennie na nim deptałam.Od dziś zaczyna się aerobik,więc też skorzystam z takiego ruchu. Proponuję czerwoną herbatę i/lub yerba matę. Z czasem waga unormuje się.Najważniejsze,że nie palisz. Moja cioteczka wróciła do palenia po paru tygodniach życia bez nich dlatego właśnie,że baaardzo dużo przytyła,ale nie żałowała sobie jedzenia. Na zachcianki słodkości pomagała mi surówka z selera+ananas+jabłko+rodzynki i ciągłe podgryzanie wszelkich pestek,chrupanie marchewki,jedzenie różnych kasz. Pachnącego tygodnia🌻🌻🌻 Żabko:) Grzesław:) Złośliwiec:) Regres:) Kania:) Kaja:) Sądny Dzień:) Papuga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani :-) wybaczcię, że rzadko zaglądam, ale pracuje i nie mam czasu:-( widzę nowe twarze, co cieszy, ale są i starzy bywalcy:-) szczególnie witam Żabkę zażycielkę (kontynuatorke) tematu, brawo za decyzję i życzę dużo siły ( i nowej prawdziwej ogłości) na nowej drodze życia:-) serdecznie pozdrawiam i 👄 dla Pań i po piwie dla Panów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gusia jest wspaniałym przykładem że niepalenie fajek przynosi nie tylko korzysci zdrowotne ale przynosi także korzyści finansowe ;) Brawo Aga :) Oczywiscie wtorkowo witam cała załoge BP 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Regres,a jakże, jestem bardzo dobrym przykładem,podobnie jak Ty i reszta topikowych przyjaciół.Bez Was byłoby mi baaardzo trudno dotrwać do tu i teraz. Grzesław To bardzo dobrze,że masz pracę. Kania:) Pozdrawiam pachnąco🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ:) Od soboty zaczęłam stosować ananasa z błonnikiem aby nie podjadać i stwierdzam ,że mniejszy mam apetyt. Ale za to cera stała się BP jaśniejsza ,promienna same zalety:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porarzuceniaxyxyxyxyxyx
jak myslicie, w której porze dnia najlepiej jest wypalić ostatniego papierosa? rano to głód nikotynowy po nocy, po południu po obiedzie, a wieczorem po ciezkim dniu tez chce sie palic... kiedy jest najlepiej powiedziec smierdziuchowi stop? :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×