Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

witam sie pachnąco 🌼 Czy możecie sobie wyobrazić że mój M tez nie pali już od 11 dni?! :D z luźnej rozmowy z kolegami w pracy namówili się chłopcy na niepalenie :D Codziennie wrzuca 10 zł do słoika, który stoi na widocznym miejscu w salonie jako pewne źródło motywacji ;) Który z kolegów pierwszy pęknie, ten stawia 3 flaszki, 3 pieczone kurczaki i zapojkę :D To jest dopiero motywacja. No i się chłopaki trzymają bez papierosa jak na razie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Co tu tak cichutko? Proszę się meldować. Zapraszam na kawę,herbatę i naleśniki z jagodami zapiekane ze śmietaną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem,jestem :D ale mam od kilku dni mnóstwo roboty w pracy :( i brak czasu nawet by wejśc na neta :( Ale nie palimy nadal !!! załoga 🖐️ jak wam idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa Nadal się trzymamy BP :) Zostało tych naleśników ? Dostałam nową zabawkę - smartfon sony xperia miro. To nie jest telefon dla idioty ;) a szkoda bo ja blondynka. Zanim z nim dojdę do ładu to ruski miesiąc minie. Na razie pogrupowałam sobie kontakty. Córcia mi wgrała podwójnie to jeszcze muszę pousuwać te zdublowane. W południe do banku po nowego tokena lecę. Muszę pilnie przelewy zrobić a w starym coś mi się zablokował. Jak chcecie się odchudzać to nie gotujcie rosołu z kaczki. Tłusty jak nie powiem co ;) miłego dnia BP życzę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonda
kania2a,to nie mozesz zrobić przelewu przez internet???a co tankujesz tylko na stacjach BP??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Dziś Andrzejki,więc czas wróżb.Świeczki gotowe,dzieciaki ucieszą się. Jutro na domówkę jedziemy,szykuję jedzonko.Ja bez alkoholu,bo będą same palaczki.Na ostatniej imprezce parę razy pociągnęłam papierosa,ale było to tak okropne :O,no cóż,mam nauczkę.Przecież jest mi dobrze jak jest i nie chcę do tego wracać,ale jednak w moim przypadku odpada towarzystwo palaczek+alkohol,oczywiście wcale nad tym nie ubolewam. Regres:) Kania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No melduję się, bo jak tak dalej pójdzie, to mnie wykluczycie z wielce szanownego grona - a tego bym nie chciała :), w ramach rekompensaty za długie milczenie ogromne podrowionka i oczywiście herbatka z szarlotką - Żucaczy Nowych i Starych uwielbiam :) ps. za tydzień obchodzę rocznicę piękniutką :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) U mnie zima,napadało troszkę śniegu :) Imprezka bez alkoholu i BP,czyli ok:) ale ciężko przebywać wśród palaczy np codziennie. Pozdrawiam 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jovik zapomniał hasła
:D Kochani moi...jako emerytowany BP wpadam i pozdrawiam grono:) Nie tylko do Was nie wchodziłam- nie było mnie na kafetrii całe wieki i...zapomniałam hasła. Zatem dzis na pomarańczowo Was pozdrawiam. Buxka dla Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co taka cisza??? Z okazji "mikołajek" zapraszam na tort marcepanowy i kawa, herbata, yerba- co kto woli Proszę się uaktywnić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovik:) Ojejkujejku:) Poproszę tort i kubek yerba mate :) Pozdrawiam i miełgo,pachnącego dnia:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy prezenty pod poduszką były? ;) pozdrawiam serdecznie cała załoge Jeszcze trochę i będę tu częsciej (nadal szał ciał w pracy :() 🖐️ dla całej ekipy BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryland_
Moja pierwsza próba nieudana :( Ale poświęciłam czas na przeczytanie książki Carren'a, nastawiłam się psychicznie i mam teraz zupełnie inne podejście do rzucania. Jestem już drugi dzień szczęśliwa i pachnąca. Żadnej "metody silnej woli" i gnębienia się :) Jedyny minus - nie umiem sobie jakoś znaleźć miejsca przez te pierwsze dni i zająć się czymś konkretnym w domu, do niczego nie mam jakoś chęci. Wesołych mikołajek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maryland trzymam kciuki,dasz radę! Jejku,prawie weekend,śniegu sporo,dzieciaczki zachwycone:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryland_
Wiecie co, bardzo mnie dziś kusiły szlugi, ale ostatecznie znalazłam wyjście :) zjadłam 20 tabletek stoperanu i wysrałam niezłe cygaro :) Zapaliłam tego kloca i teraz śmierdżę stoltzem jak szalona, ale jestem szczęśliwa na maksa :) W ogóle to znalazłam sobie miejsce w domu, zalęgłam się przy kiblu niczym karaluch :) elooooooo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc dziś minęło 4 LATA BP - hurrrrrrrraaaaaaa!!! a wiecie, że z tej okazji wydałm przyjątko????- dla Was wirtualnie też. A takie prawdziwe właśnie się skończyło. Szampan dla wszystkich + muffiny z dynią :) pozdrawiam Kochani 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam się pachnąco 🌼 BP Informuję, że razem z M się nadal motywujemy do niepalenia :D Pozdrawiam CAŁE GRONO 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie!! i pozdrawiam cieplo wszystkich!! jakis zapracowany okres padam na twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryland_
A ja się melduję - 4-ty dzień BP :) Trzymam się i to zadziwiająco lekko :) Pozdrowienia w ten piękny zimowy weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pieknie pozdrawiam i ojejkujejku właśnie jak czytałam Twoje posty przypomniało mi sie że 4 lata nam stuknęły 6 grudnia (nam ja i mój mąż :)) kurcze jak ten czas szybko leci stawiam torta, szampana , kawę , herbate co kto lubi jak świętować to na całego :):) Jej cudownie jest być pachnącą pozdrawiam i życzę miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Ago Pachnąca - wszak razem zaczynałyśmy i nawet namówiłam Cię na zmianę niku. Gratuluję tak szlachetnego jubileuszu 🌻 dla Was obydwojga 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejkujejku pamiętam że to Ty mnie namówiłaś do zmiany niku i Ty też mnie wspierałas razem sie wspierałyśmy, zobacz udało się nam możemy być pachnące i z tego bardzo się cieszmy Pachnącego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poniedziałkowo. Same pachnące imprezki i pyszne torty :) Pachnąca Ago 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Sadny Dzień:) Złośliwiec:) Regres:) Kaja:) Kania:) Żabko:) Cabanka:) Grzesław:) Ojejkujejku:) Jovik:) Maryland:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie przyjaciele w dniu 12.12.12 :D A może ktoś rzuci palenie od dzisiaj? taka data to dobry pomysł na rzucenie palenia własnie dzisiaj pozdrawiam załoge BP 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryland_
I ja witam 12.12.2012 :)) Pięknie śnieg pada, więc można narty odpalać :) Wczoraj minął tydzień BP :) Jestem szczęśliwa i w ogóle się nie męczę bez papierosa :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapachnąca gratulacje dla obojga 🌼 Maryland Sadny Dzień Złośliwiec Regres Kaja Żabko Cabanka Grzesław Ojejkujejku Jovik 🌼🌼🌼 buziaki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×