Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Gość kacha123454321
sorki pomyliłam pseudonimy dzięki wielke żabce:) o uwzględnienie mojej osoby :) dziś też pachnę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kacha nie ma sprawy nic sie nie stalo :D witam kolejnego wieczoru a gdzie moi stali bywalcy? co sie stało ? gdzie jestescie? Odezwijcie sie pppprrrroooosssszzzzeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka pustka jest od dluzszego czasu chyba wszyscy szukaja wiosny pozdrawiam slonecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie melduję :) nie pale od 4 lat i jest mi z tym wyśmienicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak na marginesie odwalę prywate i przywitam bardzo serdecznie żabcię której tu nie widziałem baardzooooooo długo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żaba przestań ..jak możesz myśleć że cię zapomniałem? pozdrawiam ciepło nie pal! To takie małe przesłanie na tym topie dla ciebie i reszty znajomków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się przywitam baardzo serdecznie:-) a szczególnie Żabcie :-) i dzięki za listę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milo ze panowie meldunek zrobili heh pozdrawiam i nadal mowie ze fajnie jest nie pali :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło jest znowu tu być :) Regres żartuje przecież ja wiem że takiego oszołoma jak ja ciężko jest zapomnieć =) Grzesław Agusia 🌻 kaja🌻 mario🌻 i dla wszystkich ktorzy tylko czytaja 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to i ja się zamelduję i serdecznie pozdrowię Pachnidełka, a ze szczególną atencją - ŻABKĘ _ może dzięki twojej liście się topik uaktywni???, oczywiście cieszę się, że nie palimy - a tak na marginesie - nawet już nie pamiętam, że kiedyś paliłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również rzuciłam palenie, co prawda jestem po pierwszym miesiącu, ale czuje się o niebo lepiej!!! Zero nieprzyjemnego zapachu i złego samopoczucia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja się pięknie przywitam pozdrawiam pachnąco całe grono miłego dnia wiosna wiosna ach to Ty ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pusto tu u nas eh nie ma do kogo buzi otworzyć:P wiosnę wszyscy poczuli. Straszą że zima wróci i że -12 będzie więc nic dziwnego że wszyscy korzystają póki mogą A za mną od tygodnia łazi śmierdziuch i kusi ... wszystko przez stres :( Ale takie życie od maja jestem sama od listopada mam wyrok rozwodowy a do dnia dzisiejszego walczę o wyegzekwowanie alimentów Chore to Państwo w którym bardziej dba się o pijaków niż o dzieci Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabko masz racje pod kazdym wzgledem przykro mi ze facet wymiguje sie , jednak prosze Cie nie daj sie skusic nerwom,on nie jest wart abys znowu zaczela palic badz dzielna ,udowodnij sobie ze jestes silna i zaden sad ani facet Cie nie zlamie potrzeba czasu a wszystko sie ulozy,uwierz mi,mysl pozytywnie przytulam Cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę miłego dnia :D i tak w tym szczególnym dniu 8 marca w 🌼 DNIU KOBIET 🌼 wszystkim pięknym kobietkom pragnę złożyć życzenia wszystkiego najlepszego dużo szczęścia radości w życiu osobistym a przede wszystkim dużo dużo zdrowia 🌼 🌼 🌼 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema...{czesc] można dołączyć? mój ostatni papieros 16.12.2011...z rzucaniem nie było tak zle bo leżałam w szpitalu po operacji, i słowa lekarza to najlepsza pora żeby z tym skończyć. Uparłam się i jest już te kilka miesięcy niepalenia co mnie cieszy,nawet bardzo wiadomo oszczędność,zdrowie i tak dalej.I wszystko było by cudnie gdyby nie to, że mam ochotę coraz większą na zapalenie i boję się tego bardzo,przyznam lubiłam te chwile z dymkiem i kawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema...{czesc] można dołączyć? mój ostatni papieros 16.12.2011...z rzucaniem nie było tak zle bo leżałam w szpitalu po operacji, i słowa lekarza to najlepsza pora żeby z tym skończyć. Uparłam się i jest już te kilka miesięcy niepalenia co mnie cieszy,nawet bardzo wiadomo oszczędność,zdrowie i tak dalej.I wszystko było by cudnie gdyby nie to, że mam ochotę coraz większą na zapalenie i boję się tego bardzo,przyznam lubiłam te chwile z dymkiem i kawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaja :) ja tez cie przytulam Chłopcy dziekuje za życzenia :) 😘 mania witaj to normalne ze cie ciągnie i jeszcze bedzie ciągneło chwilami ale pokusa bedzie coraz słabsza, Pozatym na początku po kilku dniach nie palenia masz takiego pawera "kurczę jaka jestem fajna nie palę 5 6 7 8 dni" a po kilku miesiącach przyzwyczajamy sie ze nie palimy i nasz "pawer" znika ale nadal musimy byc ostrozni bo nawet jeden mach moze spowodowac ze wrocimy do nalogu (wiem z własnego doświadczenia jestem tu juz 4 lata a co rok po kilku czy kilkunastu miesiacach daje sie "nabrać" na jednego macha i wracam do palenia na 2 3 miesiace i znowu pale paczke dziennie śmierdze trace kondycje i spędzam wczasy z papierosem w dłoni A po 3 miesiacach znowu Postanawiam nie palic i wszystko zaczyna sie od nowa Żyje jednak nadzieja ze każdy nastepny raz to ten ostatni Piszcie Jak wam źle i nie tylko źle :) jestem na posterunku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sobotnia [cześć} Meldować się :) Muszę się pochwalić że w tym roku wczasy w Dziwnówku hmmm dwa tygodnie relaxu juz nie moge sie doczekac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.....na wstępie od razu powiem..... Nie palę :) to już prawie dwa miesiące !!!!!!!! Idę dzisiaj na imprezie trzymajcie kciuki !!! Pozdroooo. NIE JARAC MI TAM !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhyyyyyym
Ja nie pale już od 30 listopada, nadal mi sie czasem chce palić:( Ale nie pale dlatego bo szkoda mi tych 3 miesiecy męczarni^ ^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrowka :) nie palimy:) Mario969 :) żabka :) 😘 Chlopakom dziekuje za zyczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×