Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Jeszcze chwila i koniec pracy na dziś :) Później alergolog i testy,brrr, a później pierwsze konwersacje z angielskiego :) No i przede mną drugi dzień bez papierosa :) Pierwszy upłynął bardzo spokojnie i oby tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam od alergologa - potężne uczulenie na trawy i żyto, mniejsze na babkę i sierść kota, do tego początki astmy oskrzelowej, czyli to wszystko jest dodatkową motywacją do wytrwania w abstynencji nikotynowej. Dam radę i chociaż czuję się obco na topiku i jest mi wstyd, że poległam, to będę czytać Was i pisać... Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manamas--> nieopotrzebnie odczuwasz ten stan:D:D patrz, ile osób szukało tu wsparcia a póxniej nas olało, bez żadnego słowa odeszło, bez słowa wyjaśnienia! Ty masz odwage rzucic i tu wrócic:) tak wiec witamy po "rozwodzie":P:P Ja mam dzis nie najlepszy dzień, a jak mam "doła" to wymyslam dania w kuchni...dzis jest szpinak z fetą w ciescie francuskim:P:P Co tam sie będę wyzywac na donownikach- wyzyje sie na garach:D:D:D Monia- tak jak Ty...mam taka osobe w pracy,ze najchetniej bym go udusiła....wrrrr..... Spadam jeść, co napiekłam:D Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jovik-->dziękuję za miłe przyjęcie mnie do grona niepalących. Cieszę się, że zostałam przez Ciebie przyjęta mimo "rozwodu" :) Nie daj się dołowi, weź łopatę, czy co tam chcesz i zako dziada raz na zawsze. Co do osoby w pracy--> nie ma sensu dusić, jedyne wyjście, to zmiana nastawienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja pije advocat part II i mam wszystko w ...zapomnieniu...:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A JA PIJE WHISKY I TEŻ MAM WSZYSTKO GDZIES :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty masz odwage rzucic i tu wrócic" zgadza sie Jovuś :) trzeba mieć przysłowiowe "jaja" by tak sie zachować :) monamas będzie już tylko lepiej BTW ja tez jestem uczuleniowcem tylko musze sie przyznac że na jesieś tego roku olałem alergologa i nie poszedłem na umówione wizyty :( nie chciało mi sie stac w tych kolejkach w przychodniach ale na wiosne pewnie będe sie musiał przeprosić z lekarką Ja tez jestem uczulony na pyłki traw i drzew kicham i oczy mi czasami łzawia jak te wszystkie drzewa pylą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhehehehhehehe pijaki forumowe :P jovik - advocat regres - whisky aga - driny to czekamy na nastepnych pijoków :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* oczywiscie że na jesień tamtego roku :P ja tylko 50 whisky wypiłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to a sie przyłacze a piję browarka:D Dziś padam bo moja polówka ma urodziny:D piekłam torty i ciasta HEHE Najwazniejsze że nadal BP :) Monamas Pamiętaj wrociłas wiec nadal jesteś częścią Nas Tego topiku MY wszyscy jesteśmy jak jedna wielka rodzina :D:D:D Czasami popełniamy błędy gubimy droge ale zawsze wracamy:D:D:D Jestem przykładem że jak sie nie uda raz to uda sie za drugim a jak to nie pomaga to Do trzech razy sztuka :D:D:D Trzymam kciuki za wszystkie pachnące osoby:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Pozdrawiam starych i nowych bywalców naszego topiku. Wy pijecie, a ja od nowego roku ( ból żołądka) mam wstręt do alko. Na sam widok bierze mnie na wym... No ale ktoś musi przestać, aby ktoś mógł zacząć. A gdzie jest Basiek1 i reszta naszej grupy wsparcia? Meldujcie się kochani starzy i nowi.\ Topik musi żyć. 🌻 🌻 🌻 - Złośliwiec 🌻 🌻 🌻 - Jovik 🌻 🌻 🌻 - mordusiak 🌻 🌻 🌻 - Balbina 🌻 🌻 🌻 - Sadny dzień 🌻 🌻 🌻 - Neri11 🌻 🌻 🌻 - AgaB 🌻 🌻 🌻 - Bella 1962 🌻 🌻 🌻 - Pachnąca aga 🌻 🌻 🌻 - Ojejkujejku 🌻 🌻 🌻 - Regres 🌻 🌻 🌻 - Vonk 🌻 🌻 🌻 - Jullka01 🌻 🌻 🌻 - Farbowana _lisica 🌻 🌻 🌻 - Lorika 🌻 🌻 🌻 - Witch321 🌻 🌻 🌻 - Grace R 🌻 🌻 🌻 - Basiek1 🌻 🌻 🌻 - Żabka 🌻 🌻 🌻 - dodob 🌻 🌻 🌻 - Ja-ka 🌻 🌻 🌻 - leloof 🌻 🌻 🌻 - mama Vonka 🌻 🌻 🌻 - madziuchna 🌻 🌻 🌻 - Niebieska Tecza 🌻 🌻 🌻 - Aber123 🌻 🌻 🌻 - Lokomotywa 🌻 🌻 🌻 - Pysia35 🌻 🌻 🌻 - monamas 🌻 🌻 🌻 - dla tych co nas podczytują , niech rzucą w diabły te faje , a niech się delektują zapachem kwiatów. Żabka WIELKIE dzięki, że na liście ujełaś Moją Lokomotywę. Jak przyjedzie to mu włączę nasz topik. ( W chwili wolnej zmień numerację) Trochę popracowałam tutaj , teraz spadam do cięższej pracy. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry w środku tygodnia :) Bardzo dziękuję za dobre słowo, to też motywuje i optymistycznie nastraja :) Pięknie wygląda 2 na suwaku i z cierpliwością czekam na kolejne dni BP :) Teraz zapraszam na poranną kawę i życzę miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka jak zawsze na posterunku dziekujęmy za listę :) mamuśka pozdrów Lokomotywę ;) Ja również witam porannie i już zdrowo :D To dzięki wam tak szybko wyzdrowiałem bo mi życzyliście szybkiego powrotu do zdrowia TO DZIAłA :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć pijoki:P:P:P Nastrój dzis lepszy:D Co do uczuleń, to ja ZAWSZE na 1 maja mam katar sienny, zawsze na długi weekend, i jak ide do lekarza (ciężko to przechodze) to myśli,ze specjalnie przyszłam po L4:P:P bo chce miec dłuższe wolne :(:( A w tym czasie kwitnie.... rzepak:(:( Ale mam to tylko raz w roku przez 7 dni! To ja do pracki:) trzeba sie wykazac czymś:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to na wiosne strasznie kicham :O Ale biorę Zyrtec i jest ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się wczoraj trochę przestraszyłam wynikami testów - potężnie jestem uczulona na pyłki traw i żyto, z tendencją rosnącą, niestety, więc w moim przypadku immunoterapia jest jak najbardziej wskazana. Szczepionkę już zamówiłam. Teraz czekam na nią, później na wydobrzenie po chirurgicznym usunięciu ósemki (14 lutego idę:)) i mogę zacząć się odczulać. Liczę, że w czasie tegorocznego pylenia objawy już będą mniejsze :) jovik,Regres--> nie ma co bagatelizować uczulenia, tym bardziej, że uczulenie na pyłki może prowadzić do astmy oskrzelowej, tak więc śmigać mi do lekarza prędko ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem monamas musze sie umówić na wizytę !!! Za każdym razem robią mi spirometrię więc nie jest źle , bo sie kontroluję pod tym względem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbliża się 15, więc czas sprzątać biurko i zbierać się do domu. Miłego, bezpapierosowego popołudnia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze ok.30 minut i tez "spadam":p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i pozdrawiam wszystkich serdecznie 🖐️ cześć smakosze :D i ja dziś wypije symbolicznie jednego :D bo dziś moja najmłodsza córuś obroniła na 5 pracę inżynierską :D bardzo jestem zadowolony i muszę to jakoś uczcić :D monamas 🌼 jovik 🌼 mamuska44 🌼 pachnaca aga 🌼 zabka 🌼 Regres 🖐️ graba za potrzebujących trzymam 2 wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki BP 🖐️ 🖐️ 🌼 :D bo nie palić to cos pięknego 🌼 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złosliwiec---> to ja tez wypije za córcie, w końcu jestesmy tu wszyscy jak rodzina... a wydarzenie ku temu niecodzienne:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovik Piszę po trzech dniach,bo jak zaczęłam 6 tydzień niepalenia to jest mi tak ciężko,że przechodzi to ludzkie pojęcie. Nie wiem o co chodzi,ale to już 5 dzień 6 tygodnia i dalej mnie trzyma-nie wychodzę poprostu z domu,aby mnie nie skusiło. Ale przestaje mi się to podobać. A za 3 dni mam przykleić słabszy plasterek-2.Co będzie wtedy??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolik- co będzie?? Nic,musisz kobito zmienic tor myslenia o fajkach, bo nic na siłe...polecali tu książke Allana jakiegostam- może ktos poda linka??? Poczytasz... Na temat plastrów nic Ci kochana nie napiszę, bo ja rzucałam bez wspomagaczy:( Jeżeli masz wole do rzucenia (a juz zapewne zalety znasz: pachniesz, masz wiecej kaski....) to przetrwasz!!!! Ja trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę Was bardzo-pomóżcie,przegadajcie mi do rozumu-może wtedy będzie mi lżej-w sobotę muszę wyjść nieodwołalnie-czeka mnie stanie za ladą w pubie-jest teraz taki kryzys u mnie,że mam teraz tylko jedną barmankę a drugą jestem niestety ja/w sobotę i niedzielę/.Kryzys we Wrocławiu-fatalny ruch,bo u mnie właśnie się nie pali/malutki lokal/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×