Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

kochani WRACAM DO PRACY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! S kazal nas przywrocic a ten chuj W jeszcze dzis probowal mieszac,skad sie takie mendy biora to ja nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz fartuchy w pralce sie piora :D boże jak sie ciesze,juz nie wierzylam ze sie uda to odkrecic co ten zlamas namieszal,zatkalo mnie jak uslyszalam,a potem sie rozplakalam,ale tym razem to byly lzy szczescia :) nie wiem jeszcze dokladnie od ktorego dnia,lada chwila sie dowiem,mam czekac na telefon z kadr, zeby na nastepny dzien pojsc do pracy.Najwazniejsze ze decyzja ostateczna zapadla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie wiem jak to rozwiaza,kadry maja wymyslec,albo bezplatny urlop albo poprostu nowa umowa od dnia w ktory wrocimy.Zaplacic to nam nikt za to nie zaplaci,ale tak jak powiedziales wazniejsze od tej jednej wyplaty sa wszystkie nastepne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadny dzień bardzo sie cieszę że wróciłaś do pracy, że jesteś szczęśliwa tylko hmm mam jedno małe ale ... tyle szczęścia a tu nic ani kropelki szampana nie postawiłaś nam :):):) Popraw się szybko w końcu jest piątek jutro mamy wolne :):):) miłego wieczorku dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadny dzien jak sie ciesze z tobą :):):) szampana bym sie chetnie napila bo piwa nie lubie hehe pozdrawiaki dla wszystkich w to piekne lato BP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam wszystkich serdecznie życzę miłego weekendu sadny dzien 🌼 bardzo się ciesze ze tak się zakończyło i powróciłaś do pracy :D pachnaca aga 🌼 jovik 🌼 madziuchna04 🌼 kaja__ 🌼 @gusia 🌼 mamuska44 🌼 mariola18 🌼 ojejku jejku 🌼 zabka 🌼 Vonk 🌼 monamas 🌼 katafalk 🌼 łabędzik 🌼 trufelka 🌼 zmeczonaniepaleniem 🌼 mychayy 🌼 xx444 🌼 Grzeslaw 🖐️ graba Regres 🖐️ graba i wszystkim, których przez omyłkę nie wymieniłem 🌼 [czesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @gusia
Dzień dobry🌼 Spałam do 9!Dziś jest 4 dzień BP:)Wczoraj miałam jakiś chwilowy kryzys,ale zjadłam marchewkę,jabłko i minęło nie wiem kiedy. Miłego weekendu U mnie 3 dzień taka gorączka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w kolejny wspaniały dzień:-D widzę Sądny, że Ci się humor poprawił po wczorajszej wieści:-) @gusia brawo to kolejny(na razie mało wiem co piszę) szczęśliwy dzień dla Ciebie:-) Madziuchna trzymaj się i odzywaj się częściej👄 Jovik gdzie Ty? głos oddany:-) Pozdrawiam wszystkich:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Grzesiu humorek dopisuje :) przede wszystkim z powodu pracy ale jeszcze ktos sie postaral o moje dobre samopoczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry zapraszam na kawkę i ciasto jest gorący jabłecznik miłej niedzieli życzę dziś troszkę chłodniej ale słonko świci czyli będzie miła niedziela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) to się przysiade do kawy i słodkości, bo też lubię:-D a u mnie jest ciepło i słonecznie po nocnej burzy o trzeciej. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chce szarlotki :) dopiero wrocilam do domu bylam z moim starym dzieckiem na kapielisku i troszke ryjek mi przyjaralo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Sądny - farciarz jesteś :), a to wszystko dzięki nam, bo trzymaliśmy kciuki - pamietajcie pachnący ludkowie - kto ma problem, zgłasza go na foru, wówczas mobilizacja "kciukowa" i efekt taki jak u Sądnego - ;) Złośliwiec się znalazł - jak miło !!!! - 😘 Grzesław - trzymasz dzielnie straż- samotnie, bez Regresa 🌻 Wszystkich niepalących witam, podrawiam i zapraszam na te nasze nietuczące ciasteczka ;) , może dziś tarta z owocami ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Sądny - farciarz jesteś :), a to wszystko dzięki nam, bo trzymaliśmy kciuki - pamietajcie pachnący ludkowie - kto ma problem, zgłasza go na foru, wówczas mobilizacja "kciukowa" i efekt taki jak u Sądnego - ;) Złośliwiec się znalazł - jak miło !!!! - 😘 Grzesław - trzymasz dzielnie straż- samotnie, bez Regresa 🌻 Wszystkich niepalących witam, podrawiam i zapraszam na te nasze nietuczące ciasteczka ;) , może dziś tarta z owocami ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌻 Na samym początku chce bardzo pogratulowac Sądnemu powrotu do pracy- jeszcze sprawiedliwość na tym świecie istnieje!!!!! Cięsze się bardzo Sądny z tego🖐️. Tak jak pisze ojejkujejku- to przez nasze kciuki:p Złośliwiec🖐️ Regresik opala sie na tych wczasach...ech, pozazdrościć:) MOże i wróca w trójkę (jak to przeczyta to nie zaciuka:P ). pachnąca aga- nie kuś mnie ciastami...bo ja na diecie a łasuch to ja jestem,że hohohoo..:) Grzesławie- dziekuję Ci za oddawanie głosów- mam nadzieję,że nie przestałes głosowac?:D Gdzie żaba jesteś? a gdzie madziuchna04?? Odezwijcie się babki. http://100latnivea.pl/glosowanie/plac/876?inv=zabawnyplac to zostawiam dla moich klikaczy:D Pozdrawiam,życze miłego poniedziałku:) Papa🌻 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem kochani,wiem i dziekuje 😘 :) pierwsze co zrobilam po telefonie od szefowej to napisalam Wam ta nowine :) teraz czekam na telefon z HR-u.Podejrzewamy,ze uloza to tak,ze od 1 wrzesnia wrocimy,to mam jeszcze kilka dni wolnego:) chyba ze badania bedziemy musialy robic tak jak dla nowo przyjetych ;/ nie lubie badan ikresowych,pol dnia w dupie,ale jak kaza to nie ma co marudzic niektorzy pamietaja jak 3 lata temu szukalam pracy,jak o ta prace sie staralam,tez wtedy Wasze kciuki pomogly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Panie w kolejny słoneczny dzień:-) Ojejkujejku jaki tam ze mnie strażnik:-D Jovik zagłosowalem:-) Sądny dzień to miło, że nadal masz pracę:-) Złośliwiec odzywaj się częściej:-) Madziuchna gdzie Ty kochana jesteś👄 Żabka, a Ty? @gusia trzymasz się bez papierosa? Pozdrawiam wszystkich:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno mnie tutaj nie było,a widzę, że wiele się dzieje :) Kilka świeżynek, za które mocno trzymam kciuki i dobre wieści od Sądnego - gratulacje :) A ja... nadal nie palę i nie zamierzam... Jestem szczęśliwa i zakochana i coraz bardziej "rodzinnie" patrzę w przyszłość :):):) Pozdrowienia poniedziałkowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×