Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

jak ja Cie rozumiem Katafalk :-( spalam 9 godzin, wypilam 3 kawy i siedze i ziewam :-( dzisiaj jakbym miala wate w glowie, zero koncentracji i nawet myslec nie potrafie jak czlowiek :-( nie musisz sie wstydzic, ze bierzesz syntetyczna nikotyne jesli pomaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość labedzik.
..... 0. tak mi wstyd :( :(:(:(:(:( ale od jutra zaczynam powone odliczanie, nie dam sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mychayy
labedzik. - Szkoda :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Labedzik, też ubolewam... ale głowa do góry i jazda od nowa ;) Regres, ale Ci zazdroszczę!!!!! A jakie plany urlopowe, bo albo przoczyłam wpis, albo temat był jeszcze nie poruszany;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak czytam, czytam,ale cholera, coś mojego wpisu niema dzisiaj:-D Witam serdecznie stałych i nowych bywalców topika. U mnie dzisiaj popadało i trochę zmoczyło na rowerze z Fromborka:-), bo u Was pewnie piękne słońce:-) Katafalk witam Ciebie po raz pierwszy:-) Łabędzik szkoda:-( ale próbój jeszcze raz, by do skutku, Mychayy brawo i oby tak dalej Truffelka również świetnie. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam piątkowo i życzę miłego weekendu. Łabędzik mam nadzieję, że już się pozbierałaś i nadal będziesz z nami. Miłego dnia . 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakie plany urlopowe, bo albo przoczyłam wpis" Vonk nie przegapiłas nic bo nic o tym tutaj nie nadmieniałem No latamy od wczoraj po biurach podróży ale powiem ci szczerze że straszna lipa jest z dobrymi i tanimi ofertami Cos tam mamy na oku ale żeby to była fajna oferta LAST to bym nie powiedział Jeszcze tylko 7 godzin i mam urlop :) CAŁE 2 TYGODNIE :) Myslimy o Majorce albo o Alani w Turcji zobaczymy ....jak coś znajdziemy to sie pochwalę gdzie lecimy a nowi abstynenci gdzie sie podziewaja? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres, z racji studiów jakie skonczyłam mam troche kontaktów w biurach podróży Z tego co wiem niestety dwie kolezanki są na urlopach, ale jedna chyba jest na miejscu To biuro na Wojewódzkiej, jesli chesz to podam Ci namiar i możesz się spokojnie na mnie powołać ... Posyłałam tam juz wiele osób i zawsze udawało się coś fajnego wynależć Szkoda, ze nie mówiłeś wcześniej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie wszystkich. Regres ja również jadę do Alanyi, wylot w środę. Nie chcę tam jechać, wczasy kupiłam pochopnie bez konsultacji z rodzina, co zaskutkowało zgrzytami, że jechac mi sie odechciało. Z obrażoną rodziną nic przyjemnego.... Chciałam odsprzedać wczasy ale zbyt wiele bym na tym straciła - ludzie to by chcieli odkupić najlepiej za darmo...szkoda słów. Tak czy siak klamka zapadła, jedziemy. Dziś ograniczanie tabletek dzień pierwszy. zamierzam nie jeść 10szt tylko 5. Jeśli ktoś potrzebuje informacji o doświadczeniach w walce z nałogiem, chętnie sie podziele. Pozdrawiam wszystkich pachnących niepalacych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vonk bardzo dziękuję ci za pomoc :) 🌻 ale najprawdopodobniej to polecimy na wycieczke z Itaki Po prostu dostalismy w prezencie od szefa taki "vaucer" na pewną kwote i chyba już z niego skorzystamy Po prostu dopłacimy trochę i wczasy będą w poniedziałek lub we wtorek okaze sie gdzie lecimy ale za pomoc jeszcze raz bardzo dziękuje a teraz ide sobie zrobić drina whisky z colą i delektować sie urlopem i faktem że w poniedziałek nie idę do roboty :) 🖐️ Miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Regresku ale bez zmian,nadal szukam pracy postanowilam sie z tym pogodzic,no na 106 wyslanych cv musi do cholery sie ktos odezwac,tylko teraz taki okres durny,wszyscy na urlopach w poniedzialek pojada z corcia po moje rzeczy do laboru,coz pora zamknac tez rozdzial.Najbardziej zal mi koloni ale pomimo tych wszystkich problemow trzymam sie BP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość labedzik.
Czesc, wsty mi sie strasznie zrobilo po moim wczorajszym wyczynie, zla na siebie jestem. 1 dzien, zaczynam odliczanie. Milego weekendu Wam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochani:) Przepraszam,że tak mnie mało, ale niestety, nie mam za bardzo czasu aby usiąść i napisać. Wpadam, czytam Was i lece dalej:( Sadny- kurcze, szkoda,ze tak to sie stało, ale moze nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło???? Życzę Ci obyś te prace szybko dostała a Twemu szefowi to kiedys ta krzywda ludzka bokiem wyjdzie. Katafalk, Truffelka,mychayy,labiedzik:D Jeszcze was nie witałam, zatem 🖐️ regres, Vonk, Grzesław, mamuska44,🖐️🌻 Zazdroszczę Wam tych wyjazdów urlopowych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ i dla Waszystkich , których nie wymieniłam (Mariola i inni).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @gusia
Witam Od dziś zaczynam brać Tabex i rzucam papierochy.Trzymajcie kciuki! Wiem jakie jest piękne życie bez nich:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam wszystkich serdecznie 🖐️ życzę miłego wieczoru :D @gusia 🌼 witam na pokładzie pachnącego grona słuszna decyzja, bo nie palić to jest coś pięknego 🌼 za potrzebujących trzymam 2 wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @gusia
Dzień dobry Oj,niezbyt noc miałam ,jakieś koszmary mi się śniły i wstawałam się napić,lęki mnie nachodziły,w końcu wzięłam ziołową tabletkę na uspokojenie i zasnęłam. Palę ok. 16 lat,z małymi przerwami.Rzucałam z gumą,tabl.do ssania,plasterkami,biorezonans,sama. Teraz palę 3 m-ce,po 6 tyg.przerwie,no i źle się czuję,jestem apatyczna,wiem jak się można czuć,żyć bez fajki,choć w tej chwili trochę jest to dla mnie niemożliwe i dlatego te tabletki. Szkoda,że wcześniej nie trafiłam na forum,bo razem raźniej:) Pozdrawiam wszystkich🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pachnaca aga
tak tak Regres dla chcącego nie ma nic trudnego :):) początki sa trudne ale później jest super miłej niedzieli u mnie dzis zapowiada się piękny dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie w słoneczną niedzielę. @gusia postaraj się tym razem na zawsze rzucić, Pachnącą Aga ty też lubisz wędkować? Dzięki Regres:-) Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @gusia
Regres,Pachnąca Aga, Dzięki serdeczne za słowa otuchy:) Pewnie,że dla chcącego nic trudnego! Ja jeszcze dymka puszczam,ale mniej,bo nie "smakują" i poleciałam do sklepu po ostatnią paczkę i basta.Czytam Wasze forum(teraz też moje) i jestem dobrej myśli. Grzeslaw Raz na zawsze!!! Miłego dnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ aj ostatnio mam kryzys z smierdzielem... :( niedaję się ale gdzie nie spojrzę to widzę peta,zlamanego papierosa,paczkę po fajkach,kogos palącego itd.to co za ochyda mnie złapała...i tym sie też tak dołuje...bo czuje że coraz bardziej ciągnie mnie do niego... :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( jovik----glosuję codziennie 🌻 sądny---wiem co czujesz kochana,ale jestem z Tobą myslami i ❤️ 3maj się i badz dzielna 👄 grzeslaw----a umnie świecilo sloneczko dzisiaj,ale zato w piątek zmokłam i to bardzo... :D pozdrawiam 👄 złosliwiec---🌻 pachnąca aga---🌻 regres----udanego miesiąca miodowego-urlopu dla Was 👄 @gusia----jak rzucisz śmierdziela pamiętaj że nigdy niedaj sie zwieśc drugi raz na niego...trzymam kciuki....za Ciebie...🌻 dla reszty niewymienionych 🌻🌻🌻 ja zmykam spać bo jutro 4:30 do pracy a od 1.09.wchodzi ekipa remontowa do pracy i bedzie rozpierducha :( a w środę idę do neurologa i ortopedy :D i tak w kółko coś :( doba zakrótka na wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×