Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

witam dziś u nas cholerne mgły, jak jechałam do pracy do prawie po omacku. Regres przyjemności z żonką na urlopie, niech będzie upalny tak jak u nas zapowiadają na ten tydzień. Spadam popracować. Trzymajcie się kochani b. śmierdziela, Warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! a u mnie dziś piękna pogoda i dwie ósemki :):):) Nie palę już 88 dni (+ 05g09m55s). Ilość niewypalonych papierosów: 3528. Będę żyć dłużej o 26 dni (+ 22g54m41s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1905,44 zł! choć nawet przy dwóch ósemkach chćęć palenia nie odpuszcza bądźmy czujni zatem pozdrowienia dla nowalijek :) oraz stałych bywalców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie. Wreszcie i u mnie jest dziś słonecznie:-) Mariolka brawo, jeszcze troszeczkę, a będziesz trzy cyfrowe liczby pisać. Jovik głos oddany:-) pewnie Ty jak Regres gdzieś na Hawajach, że Cie tu nie ma:-) Mamuska jak ranny ptaszek z samego rana już tu jest:-) Madziuchna ściskam i caluję, tylko proszę niepal:-) Regres miłej podróży poślubnej dla Ciebie i Małżonki życzę:-) Pozdrawiam wszystkich tych stałych i nowych topikowych gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @gusia
Witam Minęło 7 godzin od ostatniego dymka,ciężko mi,ale i lżej na duszy,że to ten dzień w końcu nadszedł.:) W tym rzucaniu jestem weteranką i za każdym razem jest na początku bardzo ciężko.Więc pytanie,po co znowu zaczynam,znam odpowiedź:bo jestem tak pewna,że tylko 1,2 i na pewno nie więcej,a potem już jestem w oparach nałogu... Czytam Was i myślę,że teraz ostatni raz walczę,by już nigdy przez to nie przechodzić! Na razie wałęsam się po domu,zajadam owoce,warzywa,słonecznik,oglądam komedie. Miłej nocki:) Boję się ranka,chyba kawę odstawię na razie i będę popijać zieloną herbatę. pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @gusia
Madziuchna Też przechodziłam przez to,że widziałam wszędzie palących,papierosy itp. Wychodzi,że nie tylko ja czy teraz Ty tak masz.Zdaje Ci się,że tak jest,trochę poobserwowałam,jak byłam paląca i wierz mi,że tęsknie patrzyłam na niepalących i wydawało mi się,że są wszędzie. Ha,kiedyś zaczęłam palić,bo bohaterka w książce,którą czytałam,paliła,a i wydawało mi się,że we filmach ciągle palą,a to tylko wymówka,tylko to chciałam widzieć,to widziałam. Mariola GRATULACJE🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gusia trzymaj sie i brawo za decyzje! na pocieszenie powiem że w 88 dniu BP jest równie niełatwo nie myśleć o papierosie :( myśli oczywiście nie nachalne ale jak się czasem myśl uczepi ehh madziuchna nie jesteś sama , ja też ich widze wszędzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc załoga 🖐️ Mam urlop ale o dziwo jestem cały czas poza domem Chciałem was tylko poinformować że przez najbliszy tydzien mnie tu nie bedzie Trafiła nam sie z żoną fajna wycieczka i z niej korzystamy To nasza podróż poslubna Wylot z Pyrzowic mamy w czwartek nad ranem ale jutro ostatnie zakupy więc żegnam sie juz dzisiaj Jak tylko wrócę to pochwalę sie wrazeniami lecimy tu :) http://www.youtube.com/watch?v=bzirwBlygKs Więc nie palcie,trzymajcie sie ciepło i do miłego zobaczenia wkrótce pozdrawiam was wszystkich bez wyjątku :D Jak wrócę wasze liczby maja byc powiększone o nastepne dni bez papierosa CZEŚĆ 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmuska44
Regres jeszcze raz miłego pobyru. mariola18 - 88 to też już świetny wynik 🌻 @gusia ja też widziałem wszędzie palaczy, śniłam o nich itp. Teraz jakoś już przeszło,choć ostatnio zaprawiałam ogórki i czekając , aż mi się zagotuje zalewa usiadłam i .......... zapragnełam zapalić papierocha. Bo wiecie co zawsze jak na coś czekałam to paliłam. Nałóg nie śpi. Wczoraj skończyłam latka tylko 48. Miłego dnia 🌻 - dziś ranek parny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @gusia
Dzień dobry:) Regres Piękne miejsce:)Piękna podróż poślubna:) Mmuska Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin🌼 Też znam takie chwile,ale jest mi raźniej z Wami,gdy wiem,że inni też przechodzą przez to,co ja. Nocki mam ciężkie,ale śpię długo,jakaś jestem otumaniona,ale to nic,wiem że parę dni i to minie,więc pozwalam sobie na leniuchowanie. Z kawy nie zrezygnowałam,pięknie pachnie i podjadam surówkę z selera,ananasa,jabłka i rodzynek.Paląca, prawie nie jem słodkości,a teraz się chce,to też znam i zamiast batonika:.słodko-kwaśna surówka. Ach,cieszę się,że z Wami jestem i że w końcu rzuciłam te śmierdziuchy. :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wpadam z melduneczkiem - :) pozdrawiam wszystkich!!! - nowych i zaprawionych w bojach 😘 Regres - udanej podróży!!!! 🌻 a może tak szarlotkę z bitą śmietana do kawy ???, taka fajna, bo nie wchodzi w bioderka - częstujcie się zatem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:-) A u mnie burza i ulewa buuuuuu:-( @gusia to miło, że rzucasz palenie, życzę Ci byś dała radę śmierdzielowi powiedzieć NIE!!!:-) Ojejkujejku może to i dobry ten smakołyk, ale ja nie liczę kcal, nie mam do tego głowy:-) Regres myślę, że się dobrze bawićie tam.....:-) Madziuchna nie dawaj się 👄 Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:-) A u mnie burza i ulewa buuuuuu:-( @gusia to miło, że rzucasz palenie, życzę Ci byś dała radę śmierdzielowi powiedzieć NIE!!!:-) Ojejkujejku może to i dobry ten smakołyk, ale ja nie liczę kcal, nie mam do tego głowy:-) Regres myślę, że się dobrze bawićie tam.....:-) Madziuchna nie dawaj się 👄 Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie kolejny steper zepsuty :(((((((( teraz to juz calkiem mam dosyc,nie dosc co praca to jeszcze to,jedyna przyjemnosc jaka mam :(((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadny dzien myślę, że nic gorszego nie mogło Cię spotkać. Steper naprawisz, a jak nie do pobiegasz w parku. Trzymaj się dzielnie. Dla wszystkich pozostałych miłego dnia i weekendu bo odezwę się chyba po niedzieli. I bądźcie mi tu grzeczni. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @gusia
Witam;) U mnie wczoraj było bardzo gorąco,a dziś w nocy burza i lało.Teraz jest pochmurnie i 20 st. Dałam radę,wczorajszy dzień minął na porządkach,choć senna trochę byłam,w nocy znowu rzucanie po łóżku i okropny ból łokcia i dłoni(lewej)(sic!)i kolan,brr.ale potem już śliczne sny i spanie znowu do 8,gdzie zwykle wstawałam przed 6 na kawę i śmierdziucha:(Więc teraz korzystam z ostatnich dni lata,bo za chwile dzieci do szkoły i trzeba będzie wstawać. Lekarstwem i rytuałem,jak poprzednio był papieros,to teraz jest czytanie od początku tego forum. Miłego dnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moi mili🌻 Przepraszam,że zamilkłam i przepadłam na jakiś czas, ale mam wielkie zawirowania w swoim otoczeniu i nawet nie mam głowy do napisania:( Ale czytam Was, jak tylko dorwe chwilke czasu:D Dobrze,że czuwacie tutaj- pilnujecxie młodych. Regres na urlopiku- ech, zazdroszcze:) Sądny- no, szkoda ,ze steper padł....gdzie ty deptać teraz będziesz? Sądny- napisz, jak u Ciebie z robotą, czy cos ruszyło? Grzesław- Ty jak strażnik tutaj- zawsze na posterunku🖐️. Dziekuję Ci za głosowanie i proszę- nie przestawaj klikać:) Akcja nabrała rozgłosu- dziś do nas przyjeżdża Radio lokalne;) Madziuchna🖐️- nie zazdroszczę Ci tych remontów- dzięki za oddanie głosy- tekże liczę na jeszcze👄. ojejkujejku:) pozdro. @gusia- trzymaj sie babeczko i nie pal:) mariola18- widziałam fotki z ostatniej wyprawy:) Super:) Kochani wybaczcie,ze teraz bede rzadkim tu gosciem, ale mysle,że za jakiś czas wszystko wróci do normy:D Buziolki dla tych, których nie wymieniłam👄 Złosliwiec- gdzie jesteś? http://100latnivea.pl/glosowanie/plac/876?inv=zabawnyplac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joviku jak marazie to w lesie jestem z robota,nic sie kurde nie chce ruszyc,juz mi sil brak:( sezon urlopowy,w wiekszosci firm przyjec nie ma,albo chca facetow.Moja szefowa jak bylam w poniedzialek po swoje rzeczy mowila ze zwiazkowiec jeszcze bedzie sie probowal dostac do S,ale po tak dlugim czasie to ja mysle ze juz sie nie da nic zrobic,ze W juz dobrze tam podzialal skurwiel mamuska nie naprawie stepera bo nie mam mozliwosci,musialabym pospawac i to solidnie.,kurde mialam nadzieje ze dluzej wytrzyma niz 2 miesiace ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:-) U mnie dziś ładna pogoda po wczorajszej ulewie z burzą. Jovik głos oddany:-) Sądny szkoda, że Ci stepper padł, teraz to rower i wycieczki krajoznawcze, @gusia fajnie, że się starasz dotrzymać mam kroku bez śmierdziela,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) właśnie wróciłam z pracy,ale zaraz lecę dalej... :( Przepraszam że niezaglądam do was częściej ale niemam siły napisać,choć czytam Was... śmierdziel dalej przesladuje....chyba polubił mnie bardzo.... :( :( :( :( Wczoraj jak pozłam do lekarza neurologa i ortopedy na 15tą to wyszlam dopiero o 18:30.no i mam teraz skierowanie do neurochirurga i chyba bedzie operacja bo mam bardzo rozwalone kręgi szyjne :( ortopeda pytał sie czy ja jakis sport uprawiałam albo czy jestem po wypadku?Masakra z każdej strony.... a wtej chwili wlasnie leje :( wogule mam ostatnio jakiegos mega dola :( Grzesiu----jak to nierozumiesz że ktoś niema roweru?Ja też niemam i żyję :) ale miałam i sprzedałam dawno temu...teraz też miałam ale mój były mi go zwinoł :( ściskam i całuję 👄 ale niewiem czy smierdziel nie wygra :( Mariola----gratuluję 88dni...🌻🌻 @gusia----wiem co czujesz :( jestem z Toba...:) regres----milego wypoczynku dla Ciebie i zonki 👄 mamuska----wszystkiego najlepszego z okazji urodzin...🌻🌻🌻🌻 ojejkujejku----Twoje ciasteczka są pszepyszne....🌻dziekuję kochana 👄 sądny---ubolewam nad Twoim steperem,ale zarazem wydaje mi się że za duzo ćwiczysz i ciesze się że już bedziesz miaal nowy....👄 dla Ciebie i dzieci...i oczywiście 3mam kciuki za prace...:) jovik----głosuję kochana👄remont do stycznia ma potrwac :( zlosliwiec---gdzie Ty jestes🌻 żabka----a co z Toba się dzieje?Może ktoś widzial nasza księgową? pozdrawiam serdecznie resztę załogi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś widział nasza Żabkę? Długo coś do na nie zagląda, a i listy nie dodaje. Cześć Kaja:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziuchna-------moze i cwicze za duzo,ale jestem jak w ciagu,nie umiem przestac i nie chce przestac.No a poza tym ten drugi nawet roku nie wytrzymal tylko 2 miesiace,to juz przegiecie Grzeslaw------- mialam kiedys fajny rower,ale ukradli jak sie na strych wlamali i nowego nie kupilam,zreszta wtedy na rowerze jezdzilam do pracy,teraz jezdze autem,sorry jezdzilam bo nie mam pracusi mojej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w mglisty poranek i na kawkę zapraszam dobrze że dziś piątek i jutro wolne aj jakaś zmęczona jestem ten tydzień bardzo mi sie dłużył trzymajcie sie pachnąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @gusia
Dzień Dobry:) U mnie ok,wczorajszy dzień minął już świadomie,nie w apatii jak poprzednie. Był cd sprzątania,zaprawy pomidorów no i jazda na rowerze,bo przez tydzień nie jeździłam,a teraz już bz i jestem dumna:),trochę mnie pali w gardle i w oskrzelach. Nockę znowu miałam ciężką;( Uff,jak gorąco... Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @gusia
Ma być BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie:-) wreszcie zrobiło się ciepło:-) @gusia cieszę się, że nie palisz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×