Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Dzień dobry. Martunia,to dziś już miesiąc jak nie palisz-BRAWO:)Nie obejrzysz się jak polecą następne miesiące. Regres,u mnie nie ma śniegu,tylko wiatr,ale jak w ciepłym domku się siedzi,to nawet jest przyjemnie,,bo słoneczko świeci:) Żabko:) Pachnąca Aga:),jesteś wielka👄 Mariola:) Złośliwiec:) Kotki2??? Gengala:) xx444:) Jovik:) Madziuchna:) Sądny Dzień-czekam na dostawę Ojejkujejku:) Vonk:) Monamas:) Mamuśka:) Lorika:) Mi nagle wczoraj zachciało się papierosa,ale nie palić,no tak po prostu samego faktu palenia.W zeszłym roku o tej porze jakoś wróciłam do palenia(potem znowu nie paliłam,a potem paliłam)Trochę ze sobą porozmawiałam i i jest ok. Chcę być pachnąca,zdrowa,wolna i pewna siebie,swojej wartości,a przez palenie miałam potworne wyrzuty sumienia i ciągle myślałam o tym,żeby rzucić.O,matko jaka to była udręka. 🌻🌻🌻nie palimy🌻pachniemy🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m@rtuni@
Melduję się pachnąca, niepaląca i szczęśliwa-)))) Zapraszam Was wszystkich na przeyszny tort z bitą śmietaną 🌼 Ale muszę się Wam moi kochani zwierzyć-(((( Wczoraj miałam doła jak"stodoła" Cały dzień byłam poddenerwowana i przepłakałam całe popołudnie. Nie wiem co się stało ale łzy same cisnęły się do gardła-((((((( Ale co tam - to było wczoraj, dzisiaj jest już lepiej i rozpoczynam kolejny miesiąc pachnąca 🌼 Ups, nie napisałam, ze oczywiście wczoraj nie zapaliłam jak miałam doła. To nawet trudno opisać, ale palić mi się nie chciało, tylko te nerwy!!! Będę nad tym musiała popracować i przetrzymać, a teraz szykuję torcik i zapraszam - wpadajcie!!!! Tylko ubrać się proszę ciepło, bo trochę zimno na dworku. Pozdrawiam i życzę miłego dnia. PS Dobrze, że jesteście -))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie jak wam nowicjusze idzie? Proszę sie tu odezwać 🖐️ ekipa BP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m@rtunia@
Regres Idzie mi j.w. opisałam i oczywiście melduję się BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m@rtuni@ 🌼 moje gratulacje za mały jubileusz 1 miesiąca BP :D co było wczoraj to było :D dziś dół już jest zasypany i jest OK. :D zuch dziewczynka trzymam za ciebie kciuki 🖐️ torcik przepyszny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i życzę powodzenia świeżynkom.Złośliwiec jak zwykle potrafi podtrzymać na duchu - jest uosobieniem dobroci.Dzięki Tobie oraz pozostałym na tym topiku przetrwałam.DZIĘKUJĘ.Życzę dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ekipo :) O ile dobrze liczę, to wczoraj minęło 10 m-cy odkąd rzuciłam palenie :):):) Gratuluję Wszystkim obchodzącym swoje rocznice,a za świeżynki trzymam kciuki. Sama kilka razy byłam świeżynką i liczę, że to już za mną :) Pomimo pogody - miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monamas super :) za 2 miechy będziemy grubo swietowac z toba rocznicę :) 🖐️ ekipa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Monamas,wszystkiego najlepszego 🌻🌻👄🌻🌻 U mnie w domu piękne,świąteczne zapachy: gotują się grzyby i kapusta-będę robić pierogi:) Gołąbki zrobione,krokiety też,więc powolutku do Świąt zdążę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze ile pyszności ;) Muszę żonie powiedziec żeby mi gołąbki zrobiła :P zrobiłaś mi smaka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m@rtunia@
Świeżynka melduje się w kolejnym dniu BP 🌼 Rozpoczynam kolejne m-c pachnąca i zdrowsza Pozdrawiam Wszystkich i życzę udanego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam zapraszam wszystkich chętnych na kawę :D takie tu zapachy ze zaraz ide coś zjeść :D monamas 🌼 moje gratulacje 🌼 @gusia 🌼 u mnie tez zrobiło się za oknem świątecznie bo prószy śnieg :D m@rtuni@ 🌼 cześć świeżynka :D Regres 🖐️ graba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,tak,to są świąteczne pyszności:) U mnie śniegu nie ma,ale jest wietrznie. Martunia,witaj w nowym,pachnącym miesiącu. Kawę z chęcią wypiję w tak doborowym towarzystwie:D:D:D 🌻🌻🌻🌻🌻 Nie palę już 107 dni (+ 01g03m23s). Ilość niewypalonych papierosów: 1926. Będę żyć dłużej o 14 dni (+ 17g14m42s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1059,73 zł! i prawie tydzień robiłam coś innego,ale na pewno nie paliłam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gusia-----steper dotarl?? mario jasne ze mozesz sie przylaczyc :) ja spadam jade z cora na roraty,trzymam kciuki za niepalacych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:-) ja też sporo czasu nie palę i jestem z tego powodu szczęśliwy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:):):) Grzesław,za tydzień stuknie Ci 700 dni BP-pięknie🌻 Sądny Dzień-dziś ma być,nie mogę się doczekać...:D Mario-każdy niepalący mile widziany.Uwierz,da się żyć BP i to pięknie żyć. Dziś cd pierogów,bo wczoraj miałam napływ gości,spacery i takie tam:) Wyszły pyszne,to część zjedliśmy,3 części dzieciom do szkoły. Dziś jeszcze przyjeżdża do mnie moja kochana ciocia(była palaczka),a potem jadę do miasta i uff nie będę miała siły na stepperka. Jeszcze jutro szykowanie tortu,jedzonka,bo mam piękny dzień,który bardzo lubię:moje urodziny;) Regres,znowu weekend:)ale ten czas leci:) Tysiąc👄;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gusia@ no znowu weekend z czego jestem zadowolony :) pozdrawiam cała ekipę 🖐️ a i nowego nie palacza tez witam ;) i zarazem zapraszam do bywania tutaj z nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m@rtuni@
Również witam całą ekipę nie palących. U mnie za oknem deszczowo, wietrznie i nie przyjemnie -(((( Ja kolejny dzień BP i zauważyłam, że nie wiem, który to dzień - muszę policzyć. zaczynam liczyć w tygodniach, właśnie w poniedziałek zaczęłam 5 tydz. Lekko nie jest, ale widocznie tak musi być. Jestem b.nerwowa, aż dreszcze po ciele mi latają, mam nadzieję, że to minie. Poza tym jest ok. Dziewczyny już szykują pyszności na święta, a ja nic - rzucam palenie. Ale chyba w weeken też stanę do pierogów z kapustą i grzybami to mi nerwy zaraz przejdą ;-) Trzymajcie się cieplutko i słonecznie🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich serdecznie w deszczowym dniu.agusia gołąbki robiłam wczoraj na obiad.Do Świąt to jeszcze sporo czasu.Lubię potawy swieże nie mrożone.Nie żebym Cie krytykowała,ale ja Wszystko przygotowuję dzień przed Wigilią i też zdążę. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario-came back :)----> ano, bęzie wielki dzień, TYDZIEŃ bez fajki!!!!!!!!!!!!!! Dotrwasz??;) Napisz coś o sobie, ile masz lat, ile lat paliłaś/eś, ile dziennie? Tu dasz radę, weź do kieszenie uśmiech, troche cierpliwości i klawiaturę i...dołączaj do nas- WITAMY!!!! Nie masz nic do stracenia, BP to najlepszy stan, ludzie, którzy nigdy nie palili nie docenia go;):P Pozdrawiam starych i nowych bywalców, myśle o Was cały czas. Ja tez mam w planie szykowanie pierogów i innych dań wcześniej, do zamrożenia, bo sama w tym roku szykuję świeta i raczej nie będzie za wiele czasu:) Buźka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.....to tak na szybko..pale 30-sci lat.... Dwa lata temu ,nie tolerowalem champixu...wiec po 10-ciu dniach zaprzestalem kuracji.Postanowilem jednak rzucic na zywca....po nadejsciu iwelkiej daty.W tym ze roku nie palilem trzy miesiac,ale juz z pomaca champixu....okazalo sie ze polowe dawki toleruje bez zarzutow....Teraz nowe zderzenie z nalogiem....jedno laczy moje proby......kazda jest ostatnia.. :(...Mam nadzieje ze tym razem nie dam sie zwiesc....i przetrwam......:) pozdro.....wszystkim ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ze tym razem nie dam sie zwiesc." z nami dasz radę na bank :) mówię ci że na tym topiku jest MOC :) pozdrawiam i zyczę wam wszystkim miłego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 XII moja ROCZNICA - 3 LATA !!!! I popatrzcie - zapomniałam - ;( teraz patrząc na ostatnie wpisy - gratulację Pachnąca Aga 🌻 😘 - wszaak to ja 1 dzień po niej :) a to tylko pozytywnie rokuje - już nie liczymy godzin - liczymy lata no to dziś naleweczka z pigwy - ZAPRASZAM wszystkich - proszę się częstować - do tego krem waniliowy - a co !!!!, zasłodzimy się z tej okazji :) buziaki i pozdófka dla wzystkich - świeżynkom wytrwałości, weteranom -tak trzymać !!! oczywiście bez Was by mi się nie udało :)- dzięki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejkujejku gratuluje powiem ci że myslałam o Tobie tak mało sie nam pokazujesz , wpadaj częściej naleweczka pyszna zaraz mi lepeiej humorek mi się poprawił:):):) miłego wieczorku dla nowicjuszy życzę wytrwałości i pamiętajcie że NIE PALIĆ TO COŚ PIĘKNEGO - w chwilach słabości przypomnijcie sobie nasze motto trzymajcie sie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m@rtunia@
Gratuluję 3 lat!!! nie palenia, ojejkujejku jaki to szmat czasu. Na naleweczkę wpadnę jutro, tak pachnąca aga zachwala.... Tobie ojejkujejku przesyłam 🌻🌻🌻 Wszystkim życzę dobrej nocki i do zobaczyska jutro. Z samego rana melduję się pachnąca i BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc pozdrawiam wszystkich bywalców pachnącego grona 🌼 🖐️ 🌼 życzę miłej soboty :D 🌼 🖐️ 🌼 ojejkujejku 🌼 moje gratulacje 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×