Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Hej:) Usiadłam na chwilę i piję kawę,zaraz kończę szykować jedzenie,bo w tym roku to u mnie lejemy wosk;) Nawet nie przeszkadza mi,że mają być palaczki i to jest super,super,super... Pachnąca Aga-udanej imprezki:D Kotki2:D xx444-Baw się świetnie:D Gengala-;) No to wróżymy dziś i pamiętajcie: nie palimy🌻pachniemy🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam za oknem jest szaro pochmurno i deszczowo jest chłodno to pozdrawiam wszystkich cieplutko i zapraszam na kawę a jak ktoś woli to jest herbata zielona na wszystkich chętnych czeka zaparzona :D jak tam po imprezie :D 🌼 my nie palimy my pachniemy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochani:) Bolą nogi Złośliwiec, oj bolą....:( Tańce Andrzejkowe były intensywne:) Pozdrawiam i idę się jeszcze połozyć:P Buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Złośliwiec,ja z przyjemnością wypiję z Tobą kawę:) Mnie nogi nie bolą,bo tańców nie było,ale bawiłam się świetnie. U mnie słoneczko świeci,więc przesyłam Wam żółciutkie promyki:) 🌻nie palimy🌻pachniemy🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się z wami serdecznie i uciekam do porządków po remoncie. Nie palimy🌻pachniemy🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w poniedzialek :( Ja chce spowrotem weekend!! Skutki weekndu jeszcze odczuwam, zmeczenie materialu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:)Co tu tak cicho? 🌻Grzesław,to jeszcze raz wszystkiego najlepszego:)🌻🌻🌻 🌻Kotki2,ale jesteś zapracowana;) 🌻Pachnąca Aga:) 🌻Żabka:) 🌻Złośliwiec:) 🌻Regres:) 🌻xx444:) 🌻Jovik:) 🌻Madziuchna:) 🌻Sądny Dzień,buuu,niestety nie dostanę steppera,a z braku luźnej kasy narazie nie mogę go zakupić,trudno:(zostaje rowerek,ale ważne jest to,że wiem,że go chcę;) 🌻Ojejkujejku:) 🌻Vonk:) 🌻Monamas:) 🌻Mariola:) 🌻Kaja:) 🌻Gengala:) 🌻Dodob:) 🌻Lorika:) 🌻🌻🌻NIE PALIMY🌻🌻🌻PACHNIEMY🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gengala
Witam, gusia dzięki za uwzględnienie mnie na liście, sam fakt, ze się na niej widzę działa na mnie dopingującą;) pozdrawiam wszystkich:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Nie palimy,pachniemy i cały czas przygotowujemy się do ślubu i wesela :) Pozdrawiam serdecznie Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gengala
monamas a co jeszcze zostało do przygotowania - jeśli dobrze sie wczytuję to już salę i nauki masz za sobą?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądny Dzień,co myślisz o tym stepperze? Stepper skrętny HMS S7602 Kiedyś kupię Kettlera,a na razie chcę spróbować tańszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich pachnących:) Zapraszam na kawę i szarlotkę,mniam,mniam:) Gengala,jesteśmy wszyscy w jednej drużynie.Pokonaliśmy okropny papierosowy nałóg i trzymamy się razem,pocieszamy.Ja niedawno tu dołączyłam i gdy było ciężko,to tu znalazłam pociechę:)Teraz to tylko jakieś mgliste wspomnienie,ze ja paliłam,ćmiłam...fu.Sny są o paleniu,obecnie takie niemrawe i nie zwracam na nie uwagi. Dla wszystkich👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie(: mialam prawdziwy test na niepalenie w piatek umarl moj tata ,,,,,,,,,,,,,,, nie zapalilam ,choc bylo ciezko,,,,,,,,,,,, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie; kaja_ składam Ci szczere wyrazy współczucia z powodu zgonu Twojego Taty.To smutne nic wiecej nie da się powiedzieć. Mocno Cię ściskami i serdecznie pozdrawiam. Jadwiga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gusia ---------- wyglada na to ze jest wzmoacniany w tych miejscach co ja zawsze lamie.Jak nie sprubujesz to nie bedziesz wiedziala.Na pewno dluzej wytrzyma niz ten co mialam ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaja,wyrazy współczucia. Sądny Dzień,dziękuje,jestem laikiem w tych sprawach i bardzo jestem Ci wdzięczna za wyrażenie opinii. Miłego wieczoru BP:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaja moje wyrazy współczucia przykra sprawa jak odchodzą bliscy :( trzymaj sie :( poza tym to witajcie wszyscy 🖐️ (dzisiaj bez uśmiechów,wiadomo dlaczego) Trochę mnie nie było ale już jestem Fajnie że nadal wszyscy z topika nie palą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaja wyrazy współczucia. pamiętaj palenie teraz w niczym ci nie pomoże. my wszyscy jesteśmy z tobą jeśli chcesz się wygadać pisz . bądź dzielna :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem tylko na chwilkę,aby się pochwalić że: Nie palę już 100 dni (+ 02g03m07s). Ilość niewypalonych papierosów: 1801. Będę żyć dłużej o 13 dni (+ 18g16m55s)! Zaoszczędzone pieniądze: 990,84 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gusia BRAWO za 100 dni bez dyma 100 ładnie wyglada,teraz czekamy na 1000 MOJE GRATULACJE ZA TEN WYNIK !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gusia i ja gratuluje i życzę by tych 100-tek było jak najwięcej miłego popołudnia Już grudzień święta tuż tuż jak ja lubię te święta choinka w domku aj nie mogę się doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×