Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Witam wszystkim dziewczynkom 🌼 🌼 🌼 a chłopakom 🖐️ graba xx444 🌼 moje gratulacje za roczek BP wszystkiego naj naj naj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaju i Złośliwiec,Bardzo Wam dziekuję za miłe słowa.Nie myślałam,że wytrwam ROK BP.Pozdrawiam Was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:) gratuluję Ci xx444 tego, że nie uległaś pokusom palaczy wokół Ciebie i nadal nie palisz, oraz życzę dalszych sukcesów bez papierosa i 👄 za to, że pachniesz :) Złośliwiec Ty to masz farta:-) tyle lat nie palić:) Kaju🌻 dla Ciebie pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xx444 wielkie gratulacje, wznosze toast Byś nigdy wiecej nie paliła, byś zawsze pachniała perfumami a nie papierochami 🌻🌻🌻🌻 JESTEŚ WIELKA Zlosliwiec 🌻 kaja 🌻 grzeslaw 🌻 i dla wszystkich pachnących 🌻🌻 miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję pachnąca agusiu.Bardzo mobilizują Twoje piękne słowa.Dziękuję za wszystko,za wsparcie.Dzięki takim osobom jak Ty właśnie nie palę.To Wy Wszyscy jesteście dla mnie autorytetem,po prostu jesteście,WSPANIALI i WIELCY; za to BARDZO DZIĘKUJĘ.Życzę spokojnej nocy,pozdrawiam pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xx444 kurcze,trochę sie spóźniłem z życzeniami o cała godzine ale to nie znaczy że życzenia będą gorsze :) iksik x 444 to że nie palisz zawdzieczasz tylko sobie ( i trochę nam :P ) Z mojej strony życzę ci nstp lat bez nikotyny i obys pamietała ze życie bez dyma to życie najzdrowsze ,które notabene mamy tylko jedno specjalnie dla ciebie z okazji nie palenia : http://www.youtube.com/watch?v=0SZbvvqzU9s :) pozdrawiam nocnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam zapraszam na kawke życzę miłej niedzieli ja lece na uczelnie aj dziś do 18 mam zajęcia Odpoczywajcie miło i pachnąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wróciła do domu zmęczona, ale cóż jak sie teraz studiuje to tak jest. Dzis patrzyłam na moje koleżanki i kolegów jak stali i marzli by zapalić. Kurcze też kiedyś tak stałam też czekałam tylko na moment by zapalić a dzis dumna byłam że nie pale. Dziś powiedziałam ze też kiedyś paliłam że za kilak dni 3 lata mi minie aj zazdrościli mi jest czego. No życzę wam miłego wieczorku jutro poniedziałek:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pięknie.Regresku bardzo Ci dziękuję za życzenia,miłe słowa i skecz który mi przypomniał czasy z papierosem.Jestem pełna podziwu dla Ciebie pachnąca agusiu.Jesteś bardzo dzielna,mnóstwo zajęć oraz nie palenie prawie 3 lata.Jestem pełna podziwu.Dobrej nocki Wam życzę kochani.Jadwiga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Troche mnie tu nie było, w pracy dziwne klimaty i jakos przestalam zagladac na kafe.. w sobote minał mi miesiąc bez papierosa :D zdarzylo mi sie zrobic test i wziac bucha i cholerstwo dalej mi smakuje, strasznie chce mi sie palic i mysle ze gdybym dzis miala podejmowac tego wyzwania nie dalabym rady ;( ale poki co nie pale i jest ok. sadny ja tez po 1.5 roku walki wreszcie koncze swoj remont!! juz sie smiali znajomi bo ich opeprzalam jak kurzyli mi w mieszkaniu. "U mnie sie nie pali" hahah kto by pomyslal, ale po wyjsciu z takiego pomieszczenia strasznie smierdzialam bleeee zabka u mnie tez dawno az takeigo dolka nie bylo, ale ja tyle co Twoj maz zarabia mam raty kredytu bleee i zyje sama pracuje na 2 etaty... i dalej kiepsko wspolczuje bardzo a dzieki temu ze nie pale miesiecznie wydaje mniej o 350zl :D co do moich innych dolegliwosci z oddechem juz troche lepiej lekow nie biore, chyba ze tak doraznie jak juz pluje jadem w okolo, zeby ludzie mogli jakos wytrzymac ze mna hehehe lekarka powiedziala ze jak minie drugi miesiac wszystkie objawy powinny ustapic :D z minusow jestem caly czas glodna!! a w mpomencie jedzenia tylko moj apetyt rosnie heheh waga po miesiacu kilogram w gore podskoczyla wiec nie ma tragediii pozdrowienia dla Was pachnące grono :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Pachnąca Aga,dziękuję za kawę,ja doniosę ciasto:) xx444🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻,dla Ciebie ten bukiecik :D Piękny roczek,życzę Ci 100 lat BP:D:D:D 🌻Żabka;) 🌻Złośliwiec;) 🌻 Jovik;) 🌻 Sadny Dzień;) 🌻Ojejkujejku;) 🌻Regres ;) 🌻Vonk;) 🌻Mamuśka44 ;) 🌻 Lorika ;) 🌻Grzeslaw;) 🌻Dodob;) 🌻Kaja_;) 🌻Madziuchna ;) 🌻Mariola18;) Miłego i pachnącego tygodnia:):):)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Kotki2,jesteś bardzo dzielna:)tak trzymaj!Bez palenia życie jest piękniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna palaczka
Czesc dziewczyny Mam nadciśnienie, czy któras z Was ma ten sam problem, i czy po rzuceniu fajek cos się polepszyło w tej kwestii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopciuchy
kopciuszki wstretne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xx444 - gratulacje - zuch dziewuszka :) melduję, że jestem i pozdrawiam pachnidełka - jak znajdę czas - a idę na urlop HURA!!!!! na 2 tygodnie, to będę zaglądała i się udzielała towarzysko na razie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejna palaczka, ja nadcisnienia nie mialam, ale palac mialam wyzsze niz mam teraz, wiec moze Tobie tez sie obnizy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Wszystkich serdecznie i WSZYSTKIM dziękuję za gratulacje i miłe słowa.Może się powtarzam,ale to dzięki WAM wytrwałam Rok BP. - raz jeszczw BARDZO DZIĘKUJĘ.Miałam wielkie szczęście,że spotkałam na tym forum wspaniałych ludzi,którzy mnie wspierali w tych trudnych chwilach gdy rzucałam palenie.Pozdrawiam pięknie.Jadwiga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xx444👄 Pamiętaj Jadzia- jestesmy z Tobą i duma nas rozpiera,że trwasz już rok w tym fajnym stanie jakim jest BP! Bardzo Ci gratuluje bo wiem, jak sie rzuca fajki:) Reszte załogi serdecznie pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×