Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hobbis234

Jak szukacie...?

Polecane posty

Gość mała bestia***
Ja z kolei polecam sklep internetowy www.plusk.pl - ceny dosyć ciekawe jak na takie dobre firmy. Sama korzystałam z tej firmy i jestem bardzo zadowolona. Zależy też skąd jesteś? Chociaz z drugiej strony oni tez wysyłaja zakupione przedmioty kurierem na terenie całej Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaasia
Przeglądałam ofertę tego sklepu plusk.pl ale po pierwsze mają dość mały asortyment a po drugie ceny... pozostawiają wiele do życzenia...np. kabina http://plusk.pl/go/_info/?id=531 kosztuje 2187 zł a ta sama w Łazienkaplus.pl http://www.lazienkaplus.pl/kabina-prysznicowa-polokragla-80-kolo-akcent-plus-lkpg80r22003,produkt,47082.html 1728 zł... jakby nie było ponad 300 zł różnicy jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pognad
Plusk.pl jak dla mnie jest całkiem fajny, aczkolwiek mają duże ceny co trochę ich wyklucza ich w moim rankingu sklepów podczas remontu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoorny
Nie wiem po czym okreslasz atrakcyjnosc sklepu, ale jak dla mnie to wyznacznikiem jest cena. I w tym przypadku wygrywa lazienkaplus.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogers
Kilkaset złotych różnicy podobno jest w niektórych sklepach! Możesz pokazać mi taką różnicę, bo jakoś nie bardzo wierzę w to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurazia
Nie po to przestałem kupować w sklepach stacjonarnych, żeby teraz przepłacać w internetowych. Jasne, ze wybieram, łazienkaplus.pl, to chyba oczywiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaasia
Odpowiedź dla użytkownika "rogers" powyżej był podany link do kabin prysznicowych porównywanych w dwóch sklepach plusk.pl oraz łazienkaplus.pl, jeśli nadal nie wierzysz że może być taka różnica w cenach to spójrz na kolejny link: http://plusk.pl/go/_info/?id=538 tu kabina 1562 zł a tu http://www.lazienkaplus.pl/advanced_search_result.php?keywords=EKPG80R22000 1257 zł tak więc 305 zł różnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wygodek
Wygodną mają tą wyszukiwarkę na stronie internetowej, w sensie można nie tylko po cenie ale i po markach, kształtach i obrazkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alien2010
Witam, też szukam wyposażenia do łazienki ale jeśli chodzi o ceramike sanitarną dokładnie to umywalkę i muszle wc . Sklep znalazłam przez ceneo sklep HTTP://www.wszystkodolazienki.eu ceny takie jakie byście chcieli nawet jeśli ktoś ich przebija na ceneo to oni sprzedadzą taniej ,,, dobry kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleblabli
ale co to znaczy, że sprzedadzą taniej? że co że mozna negocjować ceny podane na stronie? czy co? bo wyboru za dużego to też nie mają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szubikubi
Przejrzalem ten sklep wszystko do lazienki i zrobilem maly test porownawczy. I porownalem kategorie ktora ma chyba najwieksze wziecie czyli umywalki. W WDL sa dokladnie 543 umywalki, w lazienkaplus.pl 1937..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wygodek
Jako wygodek jak już ma się przebijać przez produkty/ofertę to raz a dobrze dlatego raczej łazienkaplus.pl jak dla mnie jest lepsza. Więcej do przeglądania to prawda, ale przynajmniej jak już się, ze wszystkim obgarnę to będę wiedział, że to jest to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryzik
Tak dobrze się wypowiadacie o sklepach internetowych, że przyznam że mnie przekonaliście i sam spróbuję zrobić zakupy w jednym z nich. Przejrzałem ofertę łazienkaplus.pl i znalazłem komplet baterii, który idealnie by mi pasował a na dodatek jest nie drogi to na próbę spróbuję zamówić to i zobaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bussypink
Też przychylam się ku temu pomysłowi :) jak już dostaniesz swoje baterię to daj znać jak przebiegała transakcja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryzik
na pewno dam z tym, że zamówienie złożyłem dopiero dziś więc pewnie towar dostane dopiero koło czwartku, no ale dam znać jak się wywiązali, ale nie spodziewam się jakiś niedociągnięć skoro większość osób, które miała styczność tym sklepem jest z niego zadowolona do dlaczego ja nie miałbym być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mitochndro
Obiekcje przed zakupami w internecie sa sluszne w razie zakupow w calkowicie anonimowym sklepie. Ale jesli jest wiele komentarzy na porownywarkach to taki sklep ja uwazam ze jest rownie bezpieczny jak stacjonarny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narvik54
Macie racje. W sumie prędzej oszukają Cię lub sprzedadzą wadliwy towar w jakimś molochu niż w sklepie internetowym, bo im najbardziej zależy na zadowolonym kliencie i jego pozytywnej opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik marketu
moi drodzy - wynajem hali sprzedazy czy pensje zalogi to kropla w morzu. przede wszystkim zagraniczny market (castorama , leroy) MUSI wytransferowac ogromne zyski za granice !! tak kochani , oni trzepia niesamowita kasiore < wiem jakie sa u mnie obroty> a wiekszosc pozniej przelewaja do francji :) naturalnie wszystko to kosztem polskiego klienta jak pokazuja ceny w sklepach internetowych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magayo
No nie koniecznie oszukają, ale to prawda sklepom internetowym bardziej zależy na ocenie kupującego, dlatego na ogół mają bardzo rozbudowana infolinię i wile udogodnień...no i nie zapominajmy o oczywistym...są dużo tańsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pateks12
Oczywiście, że każdy może mieć wątpliwości co do zakupów w internecie, często słyszy się o oszukanych klientach, dlatego trzeba robić zakupy w zaufanych sklepach, o każdym sklepie www można znaleźć jakieś info w necie, wystarczy poszukać :) albo popytać wśród znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nega
I jakie to były opinie? pozytywne czy negatywne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rerjla
Ja spotkałam się z wieloma opiniami na temat łazienkaplus.pl, bo przed skorzystaniem z ich oferty wolałam się upewnić, że się nie pakuje w coś dziwnego i większość opinii była pozytywnych...co więcej muszę się z nimi zgodzić Ostatnio kupiłam u nich panel prysznicowy dokładnie taki jak chciałam :) ...i nie dość, że dużo nie zapłaciłam to i wywiązali się w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szeregowazosia
Ja również nie spotkałam się raczej z negatywnymi opiniami, moja znajoma robiła w tym sklepie zakupy i sama gorąco go zachwalała, ja sama nie miałam jeszcze z nim do czynienia ale myślę, że to tylko kwestia czasu :) bo przecież prędzej czy później trzeba po wymieniać co nieco w łazience

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wickow
nega, jak chcesz sie zapoznac z dokladnymi opiniami to polecam wejsc na stronke i poczytac:) Ale ze swojej strony moge tylko powiedziec ze zachecily mnie do zakupu w lazienkaplus.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EkoMiodek
Ja też bardzo lubię kupować w sklepach internetowych, wbrew pozorom monitor tylko pomaga podjąć decyzję, bo w sklepie w momencie ostatecznego wyboru decyduję się na coś zupełnie przypadkowego, w przeciwieństwie do produktów "wirtualnych". Zawsze jestem zadowolona z takich zakupów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slowmo
Naprawdę dużo jest pozytywnych opinii o tym sklepie to bardzo dobrze o nim świadczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurosceptyk
A czy myslicie ze dobrze szukac informacji o sklepach na forach? Jak patrze po waszych komentazach i jak jestescie zadowoleni z zakupow to pomimo iz jestem sceptyczny do sklepow internetowych, to do lazienkaplus.pl zaczynam sie przekonywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slowmo
No chyba tak jest bezpieczniej. No bo ludzi piszą jak bez owijania w bawełnę jak ktoś nawalił, a chwalą i rekomendują jak coś jest dobre, więc jest to pomocne przy podejmowaniu decyzji. Oczywiście nie ukrywam, że ich bogata oferta i niskie ceny tez mają na to wpływ...chyba największy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurosceptyk
W sumie racja. Internet daje na tyle duzo prywatnosci ze nie trzeba sie przejmowac i pisac prawde jak jest. O niektorych firmach czy sklepach czytalem niepochlebne opinie wiec wiarygodnosc jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×