Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hobbis234

Jak szukacie...?

Polecane posty

Gość geruu
No to prawda sklep łazienkaplus.pl ma bardzo bogatą ofertę no i nawet na promocje można się załapać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werniksus
Ja szukam w magazynach wnętrzarskich i jak coś mi się spodoba to potem szukam tego w necie, żeby nie przepłacać. Ostatnio tak szukałam wanny i natrafiłam między innymi na wspomnianą łaziankaplus.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gniazdko1
To jest dobry pomysł, swojego czasu też tak robiłam :) trzeba znaleźć gdzieś inspiracje, a potem realizować swoje plany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbra67
Czytam wasze komentarze i widze ze ten sklep lazienkaplus.pl ma ogromna popularnosc.. Szczerze mowiac nie slyszalem o nim nigdzie ale skoro jest tyle waszych pozytywnych opinni to moze warto sie nim zainteresowac.. Jak duza moze byc rozpietosc cenowa przy wannie kosztujacej w LM ok 2 tys zl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kollla
To pewnie zależy od modelu i producenta. Ja właśnie szukam kabiny prysznicowej i chyba udało mi się już coś tam znaleźć ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olebongo
Jeżeli chodzi o rozpiętość cenową między sklepem a sklepem to jest na prawdę ogromna, może wynosić nawet kilkaset złotych najlepiej sprawdzać to na porównywarkach internetowych... Lazienkaplus wypada naprawdę dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lempork
Barbra67, w tym temacie byl opisywany przypadek jakiejs wanny koło, która w LM kosztowala 2400zl a w lazienkaplus.pl 1400.. To daje duzo do myslenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudis
takich przypadków które opisujecie nie jest wcale mało...mi samej zdarzyło się kupić wc w sporo konkurencyjnej cenie właśnie w łazienkaplus.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ireczek12
Jezu, ale ja byłem głupi że kupiłem rzeczy do remontu w jednym ze znanych marketów budowlanych. Jak sprawdzam teraz ceny to wychodzi ze ponad 1000 zł moglem na remoncie łazienki zaoszczędzić. Szkoda że wcześniej nie wiedziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperatee
Ale pociesz się tym, że pewnie jeszcze coś trzeba będzie za jakiś czas może dokupić bądź wymienić w łazience i wtedy będziesz wiedział gdzie szukać :) pamiętaj lepiej późno niż wcale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ireczek12
No pewnie tak będzie, ale na przyszłość będę wiedziała gdzie szukać :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubeks
Pociesz sie tym ze moze jak robiles remont to lazienkaplus.pl jeszcze nie dzialal. A pomysl sobie co mogles za ten 1000zl kupic:) Ale dobrze ze opisales swoj przypadek. Lepiej sie uczyc na cudzych bledach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bikkiz
Ja przeważnie korzystam z wyszukiwarek typu Ceneo czy Radar, ale przyznam, że to śmieszne bo już w kilku przypadkach wyskoczyła mi ta łazienkaplus.pl o której mówicie. Na prawdę mają konkurencyjne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę nie wymienię poraz kolejny nazwy tej strony bo wydaję mi się, że właściciel strony płaci komuś za taką reklamę bo to wszystko jakoś tak dziwnie brzmi. http://www.lazienkaplus.pl/bateria-wannowa-hansgrohe-metropol-s-14461880,produkt,3132.html jeśli zwykła bateria wannowa kosztuje prawie 1000zł w promocji to jak dla mnie kpiny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bikkiz
Wiesz takie są teraz ceny i nic z tym nie zrobisz, ale zawsze możesz znaleźć coś innego jak Cię nie stać i to jest właśnie o tyle dobre, że zawsze masz wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jokeczko
Prawda jest taka że każdy szuka produktu dla siebie na różnych poziomach cenowych, dla jednych tanio dla innych drogo... Najlepiej tak jak napisał bikkiz szukać porównań cenowych i wyciągać wnioski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość millky
Zawsze możesz sobie posegregować towar po cenie oni tego mają tam dużo to na pewno coś znajdziesz dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slupewczek
Marta 92002, nie wiem czemu nie chcesz pisac nazwy lazienkaplus.pl kiedy wrzucasz link do niby drogiego prosuktu. Wrzuc go sobie w ceneo i tam sie okazuje ze "ten sklep" jest jednym z tanszych, a jest tez sklep który tą baterię oferuje 400zł drożej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krigo
Ja często szukam w magazynach wnętrzarski choć tam często ceny są kosmiczne, więc potem staram się wyszukać najtańszą opcję poprzez wyszukiwarki cenowe ceneo, radar itp. itd., albo podobne zamienniki po przez strony internetowe no choćby jak ta łazienka, bo oni mają sporo towarów i obrazki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filof
No pod tym względem lazienkaplus.pl to bardzo dobry sklep :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marna reklama sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma co zachwalać, czy krytykować, bo każdemu pasuje, co innego. ja tam kupowałam i jestem zadowolona, ale jak ktoś napisał, przejrzyjcie kilka stron, porównajcie oferty i tyle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tylko kupuję w sklepach internetowych - jak kończę pracę to najczęściej wszystko już pozamykane. Zresztą nie lubię kolejek i tego tłumu ludzi dlatego mi to pasuje. Nawet przy łazience wybraliśmy sklep lazienkaplus.pl a nie tradycyjne supermarkety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×