Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hobbis234

Jak szukacie...?

Polecane posty

Gość hobbis234

Planuje remont łazienki....zrobiło się ciepło to czas coś zmienić ^^...moje pytanie brzmi jak planujecie wszystko, a przede wszystkim zakupy? ...nie wiem szukacie po gazetach?...czy po jakiś godnych poleceniach stronach?....czy może latacie po tych wszystkich marketach budowlanych?? Pytam, bo szukam jak najwygodniejszej i skuteczniejszej form,y szukanie (szczerze to nie chce mi się latać po tych wszystkich marketach, ale jak się okaże, że będę musiał to cóż zrobić =( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie najpierw wyobrazam co chce miec, potem robie projekt, pozniej mysle gdzie to mozna kupic i gdzie ostatnio widzialam... a zazwyczaj konczy sie na Leroy Merlin oraz 2 marketach ktore na szczescie sa blisko a mianowicie Praktikerze i Ikei :) dodatki czesto kupuje na Allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nordicwalk
Polecam lekturę magazynów wnętrzarskich to przynajmniej ogarniesz sobie koncepcję, co chcesz i jak chcesz. Natomiast jak już będziesz miał pomysł to proponuje poszukać w necie tego co chciałbyś mieć jest wiele sklepów internetowych z wyposażeniami łazienki, w których na pewno znajdziesz coś ciekawego. Ja korzystałem z Łazienkaplus.pl, bo mają dużą bogatą ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulip
Ja szukam przez google, strony dystrybutorów, czy też sklepy internetowe, bo w nich znajdziesz wszystkiego po trochu, więc łatwiej trafić na coś oryginalnego...ale lektura magazynów też jest przydatna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw pozwiedzaj fora tematyczne, tam odeślą Cię ludziska do konkretnych sklepów w sieci. zwykle oferty są na tyle przejrzyste, że spokojnie można się zorientować co i jak nie wychodząc z domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5/100
ja robiłam remont w wakacje w zeszłym roku i powiem szczerze, że bardzo inspirowałam się wnętrzami innych osób na stronce http://inspiracje.leroymerlin.pl/lazienka,2,26.html naprawdę zaczerpnęłam mnóstwo pomysłów z tej stronki jeśli chodzi o salon, łazienkę, czy kuchnię także polecam. i nie chodzi o to, żeby robić ślepo identycznie tylko, żeby czerpać inspirację ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milley 9
Począwszy od stron internetowych, poprzez wyszukiwarki, porównywarki, aż do stron konkretnych sklepów:) Ja wszystko (prócz glazury) kupiłam przez internet, a inspiracje czerpałam z netu. Ten sposób jest dla mnie i najlepszy, i najszybszy i najbardziej wygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że najwygodniejsza jest porada u projektanta wnętrz, który po przeanalizowaniu upodobań - wskaże kilka plytek, da kilka sugestii jak to ułożyć... Sama projektuję i wiem, że doświadczony i dobry projektant wnętrz zna mnóstwo płytek ceramicznych i gresowych, potrafi to estetycznie rozłozyć, zrobić też wizualizacje i wyliczyć potrzebną ilość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amistalovalova
ja w pierwszej kolejności przejrzałam większość sklepów www która oferują wyposażenie łazienek a w dalszej kolejności porównałam ceny i opinie na ceneo oraz na nokaucie, potem przeszłam do zakupu przez internet, i oto jest moja piękna łazienka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrzegotuje
Pomysł który zaproponowała moja poprzedniczka jest bardzo dobry, będzie wiedziała czym się kierować przy zakupie nowej "łazienki" ponieważ zbliża się u mnie w domu większy remont, a ja raczej jestem "zielona" jeśli chodzi o szukanie czegoś w necie, więc wielkie dzięki za podpowiedź. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katiklaud
Najlepiej jest wlasnie upatrzec sobie juz cos konkretnego. W przypadku wyposarzenia lazienek, faktycznie lazienkaplus.pl plasuje sie w zdecydowanej czolowce najtanszych sklepow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milley 9
Z tego sklepu też korzystałam, więc na pewno jeśli chodzi o ceny i asortyment mogę polecić. Najłatwiej jak się znajdzie już coś konkretnego- i model i firmę, wtedy wpisujesz w porównywarkę cenową ( najlepiej w kilka) i dostajesz gotowy spis najtańszych miejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassiii
A czy oni mają jakieś promocje? i czy ceny są porównywalne do tych sklepowych? Jak wygląda kwestia transportu i forma zapłaty? Pytam, bo wolę wiedzieć zawczasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inspiratorka
Zazwyczaj najpierw szukam sobie jakiś inspiracji. przeważnie w necie, albo w łazienkach u znajomych :) Nie lubię iść do sklepu i akładać poszczególne elementy w całość. wolę na początku mieć jakiś zarys w głowie i w sklepach szukać już konkretnych rzeczy. Inspiracji w necie jest całe mnóstwo. Można sobie też oglądać łazienki już gotowe, w mieszkaniach: http://goo.gl/X1PZ - niektóre są ciekawe, inne gorsze, ale inspiracje można znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooorkooo
Ja tam lubię oglądać rzeczy w internecie np. w sklepach internetowych i sobie to w wyobrażać w sensie jak co i z czym :) Ogólnie to też preferuje zakupy w internecie, bo tam jest zawsze taniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szejkjoras
Odpowiedź dla kassiii A czy oni mają jakieś promocje? i czy ceny są porównywalne do tych sklepowych? Jak wygląda kwestia transportu i forma zapłaty? Pytam, bo wolę wiedzieć zawczasu. Tak, widziałam, że mają kilka promocji jest do tego odpowiednia zakładka na stronie, jeśli chodzi o transport to mają własny w przypadku przesyłki większych gabarytów jeśli chodzi o cenę to w zależności od tego jak daleko mieszkasz od siedziby ich firmy, natomiast mniejsze rzeczy (tak jak ja zamawiałam baterię) to przesyłają kurierem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajacyk123
Forma zaplaty w lazienkaplus.pl to gotowka przy odbiorze, lub przelew.. Jak w kazdym dobrym sklepie internetowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okikake
Łazienkaplus.pl to bardzo dobry sklep internetowy. Mają bogatą ofertę dobre ceny i dużo promocji.Towar dotarł do mnie dosyć szybko i wszystko przebiegało bardzo sprawnie. Moje pierwsze zakupy w tym sklepie były udane, wiec na pewno jeszcze coś u nich kupię. Ten sklep akurat mogę wam polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waligór
Ja mam zawsze obawy co do kupowania droższych produktów przez Internet. Nie wiem czemu, ale mam przeświadczenie, że mogę być oszukany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roggy
Proszę Cię! To nie era średniowiecze, ze trzeba się bać kupowanie przez net:) Robisz sobie mały wywiad na wyszukiwarkach cenowych i forach i wiesz czy sklep jest dobry czy też omijać go z daleka. Na przykładzie wyżej wymienionego sklepu z łazienkami dobrze widać,że nie się czego bać przy zakupie w tak dużym sklepie jak ten.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najemca
Dokładnie, nie ma co się bać tylko trzeba odpowiednio podejść do tematu. Sprawdzić sklep i zobaczyć co o nim mówią. W dużych sklepach nie ma raczej szans na jakiś przekręt z ich strony. bardzo szybko po necie by się rozeszła taka opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olebongo
Ja bardziej boje się kupować w sklepach stacjonarnych ponieważ trafiają tam przypadkowi klienci i łatwo im coś wcisnąć... Sklepy internetowe natomiast bazują głównie na opiniach w internecie i one są wyznacznikiem czy będą istniały czy nie, dlatego bardziej dbają o klientów i nie mogą sobie pozwolić na błąd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nek neh
Ja tam już dawno się przerzuciłam wyłącznie na zakupy w necie. Nigdy nie miałam jakiś problemów. Zawsze przychodziło to co zamawiałam, a dodatkowym plusem było to, że płaciłam i płace dużo mnie kupując przez net. W Łazienkaplus.pl jeszcze nie kupowałam, ale możliwe, że w przyszłym miesiącu spróbuję, bo przydałoby się odświeżyć łazienkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waligór
W sumie to macie rację. W necie i czasem na pewno warto jest poszperać i zgłębić temat, żeby potem zaoszczędzić parę groszy. Aczkolwiek i tak będę jeżeli już zwolennikiem kupowania w dużych sklepach, które mają swoją renomę, a nie na jakiś zaściankowych stronach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najemca
No ja właśnie to samo zrobiłem ze swoją. Odświeżyłem ją całą zmieniając nawet wszystkie meble w niej. Trochę kasy na to musiałem wydać, ale naprawdę zakupy w necie dały sporo oszczędności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waligór
No ja naprawdę dawno nie kupowałem w stacjonarnych sklepach większych rzeczy bo się po prostu nie opłaca. Wolę zaoszczędzoną kasę wydać na coś zupełnie innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pidżamma
A czy ktoś kupował w jakimś innym sklepie netowym wyposażenie do łazienki? Czy wielkie molochy stacjonarne mają swoje serwisy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majkat
Ja sama długo się obawiałam zakupów w necie, bo po prostu było to nowe i tyle. Jak raz, drugi coś zakupisz, to później już nawet takie rzeczy z wyposażenia domu nie są problemem. Tylko trzeba wybierać dobre, rzetelne firmy, raczej większe i z dobrymi opiniami. Wtedy masz większą pewnosć transakcji i jakości produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynkka
Z tego co mi wiadomo to sklepy typu Leroy Merlin czy Castorama nie mają takich serwisów internetowych. Może kiedyś powstaną, ale póki co mają droższy asortyment niż w sklepach internetowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mauballine
Mają drozszy bo muszą wynajmowac powierzchnie, dlatego zawsze oplaca sie bardziej kupowac w sklepach www, a pozatym nie raz takie sklepy internetowe maja nawet wiekszy wybor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×