Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hobbis234

Jak szukacie...?

Polecane posty

Gość skoczylass
Takie sklepy jak leroy merlin czy castorama wynajmuja ogromne powierzchnie ale i zatrudniaja wielu pracownikow. Wszystko musi sie utrzymac ze sorzedazy towaru dlatego marza musi byc odpowiednio duza. A sklep internetowy taki jak lazienkaplus.pl ma w swoich zasobach bardzo duzy asortyment, mysle ze zdecydowanie wiekszy niz w marketach. I wydaje mi sie ze nie musza miec duzego magazynu bo towar biora bezposrednio od dystrybutorow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nek neh
Zaczęłam intensywniej myśleć o tej łazience. Kupiłam sobie nowy magazyn wnętrzarski i widziałam tam kilka fajnych propozycji, a teraz przeglądam ofertę lazinkaplus.pl, ale pewnie mi to trochę zajmie, bo oni mają tego dużo a ja jeszcze do końca nie wiem co chce =(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koling
No właśnie, dlatego ja też jestem zwolennikiem kupowania w takich sklepach jak Lazienkaplus.pl i nie przepłacania w wielkich marketach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość probono
Pomysl ktory ma nek neh, jest bardzo fajny, można znaleźć ciekawy projekt w gazecie i poszukać, czegoś podobnego w sklepach internetowych, bo kupując tam remont na pewno bedzie tańszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nek neh
No taką mam koncepcję, bo inspirację w gazecie znajdę ale towar to muszę w jakimś sklepie poszukać, ale jakoś nie widzi mi się bieganie po tych megastorach budowlanych, bo po pierwsze nie mam czasu a po drugie jest drogo, a tak to sobie zaoszczędzę czas i pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolkan
Dokładnie. Szkoda czasu na latanie po sklepach i szukanie tego co chcemy kupić jak można spokojnie zrobić to z domu w sklepie przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajhoo
Zalezy kto co lubi, ale jesli faktycznie nie mamy ogarnietej koncepcji aranzacji to dzieki sklepom internetowym mozemy wszystko sobie odpowiednio dopasowac zaoszczedzajac sporo czasu i nerwow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotowanawszystko
Sporo czasu, nerwów, i pieniędzy. A są może w tym sklepie Łazienkaplus.pl jakieś rabaty jeśli kupie u nich wszystko do łazienki? np. i wanne i prysznic i kibel i umywalke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandy30
Witam, również należę do zaciekłych wyszukiwaczy fajnych sklepów internetowych, stron i portali. Najprościej oczywiście wygooglować jakąś rzecz i sprawdzić na różnych stronach. Ale jeśli chodzi o większe zakupy , to polecam strony opisujące sklepy, działalność, opinie klientów itp. Typu firmy.net, czy sklepy24.pl. Zazwyczaj podają tam więcej szczegółow, no i umieszczane są zaufane firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy tylko ja mam wrażenie,że tematy są zakładane po to by reklamować natrętnie strony netowe :( mimo,że wygodna forma zakupów to coraz mniej mam chęć zaglądać na takie stronki 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazynkazklanu
Każdy tu coś rekomenduje, ale raczej ludzie opisują tylko swoje doświadczenia z danym sklepem i opinie, a nie uprawiają pseudo reklamę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gracjanR
Wydaje mi sie ze wlasnie na tym polega opisywanie swoich doswiadczen. Jesli ktos robil gdzies zakupy i byl zadowolony, to czemu tego nie opiswac? Czemu niektorzy ludzie wszedzie szukaja problemow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aplausssplise
Dokładnie, to jest tylko dzielenie się swoimi uwagami spostrzeżeniami, oraz doświadczeniem, ja sama czasem doradzę coś co kupiłam i byłam zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nek neh
Nie wiem co mnie podkusiło, żeby wejść wczoraj do OBI o_O ....naprawdę starta czasu, a kolejki...rany...nigdy więcej!!! Wole zakupy w sklepie internetowym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzanna34
No tak z kolejkami zawsze się trzeba liczyć... szczególnie w weekend, ponieważ większość polaków ma wtedy czas na zakupy. Kolejki są jednym minusem takich dużych sklepów, ale według mnie (nie wiem może ktoś ma inne spojrzenie na tę kwestię) drugim jest to, że w takich dużych sklepach, ten towar leży na pułkach albo na podłogach, a ludzie otwierają każde pudełko, coś im upadnie gdzieś porysują, albo je przekopią. Ja bym nie chciała kupić potem takiej umywalki co milion osób ją dotykało, czy kopało, bo wydaje mi się, że będzie zwyczajnie zniszczona albo porysowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafarro
To zanim odbierzesz taka umywalke mozesz dokladnie obejrzec czy nie jest uszkodzona. Wg mnie to nie jest zaden problem jesli chodzi o roznice miedzy sklepami stacjonarnymi a internetowymi. Dla mnie bardziej przekonujacym argumentem jest ilość przedmiotow w asortymencie. Zaden sklep stacjonarny nie zaoferuje tyle co pozadny sklep internetowy. A sa i sklepy w ktorych ceny szokuja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfhvfhvhrefhvrehf
hej :) wejdz na leroy inspiracje , ludzie tam dodawaja zdjecia swoich mieszkan :) naprawde mozna czerpac inspiracje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzanna34
Masz rację asortyment też się liczy, a co do tego, że trzeba sprawdzić, to nie widzę w tym raczej problemu. A cena myślę, że też robi różnice ponieważ spójrz na to wanna "ego koło" w sklepie Łazienkaplus.pl kosztuje 1469 zł, ta sama natomiast tylko, że w leroymerlin już 2480... http://www.lazienkaplus.pl/wanna-owalna-prawa-163-x-75-kolo-ego-xwl0264,produkt,21331.html http://www.leroymerlin.pl/produkty/wanna-akrylowa-ego-kolo-dl-163-cm-wersja-prawa,1103210076,1271854302.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejoo
Rany, ale przebicie o_O ...a tak nawiasem mówiąc to całkiem ładna ta wanna. Dzięki za informację. Ja raczej na pewno zrobię zakupy w Łazienkaplus.pl niż w Leroy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scatmann
Łoooł ogromna jest ta roznica w cenie. To nawet biorac transport z ich sklepu i niech policza 1 zl od kilometra to oplaca sie kupowac w lazienkaplus.pl niz w markecie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokomotywaa
To może ja zapytam w 2 stronę. Znalazłam łazienkę, która mi się spodobała: http://goo.gl/ck1j fajne zestawienie kolorów - to przede wszystkim zwróciło moją uwagę. Tylko gdzie teraz takie płytki, lub najbardziej zbliżone mam szukać ? Chodzić po sklepach na chybił trafił ? Czy może jakaś hurtownia ? No chyba, że ktoś trafił i widział takie płytki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muchozool
No ladna jest ta wanna, ale jak bym mial ja kupic w leroy to chyba bym sie nie zdecydowal. roznica w cenie 1000zl robi wrazenie. Zwlaszcza ze ten market nie uchodzi za drogi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodapanna
No oczywiście, zwłaszcza, że takich przykładów można podać kilkadziesiąt, jeśli chodzi o Łazienkaplus.pl to nie tylko jest tańsza, w porównaniu do sklepów stacjonarnych, jak i również w porównaniu do innych sklepów www... Sami zobaczcie http://www.ceneo.pl/421114

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukki
Ten link z Ceneo robi wrażenie, widać że nie tylko warto robić zakupy w sklepach internetowych, ale i w łazienkaplus.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karshner
To pokazuje jak duza jest kokurencja juz nawet w internecie. Dobrze ze sa takie wyszukiwarki ktore pokazuja z jakich sklepow najlepiej korzystac. No i ze takie tanie sklepy w ogole sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość visolwit
A moze to jest jednorazowy przypadek z taka roznica cen? W kazdym razie nawet jesli to jest jednorazowe to jest to niezla okazja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Groppy
Większy wybór, niższe ceny, a do sklepów stacjonarnych można pójść pooglądać to co chce się kupić. Sam sklep Lazienkaplus.pl jest świetny maja bogata ofertę i niższe ceny w niektórych przypadkach nawet o 50%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elady
Zgadzam sie z toba. Do marketu budowlanego to mozna jezdzic zeby poogladac towary, ale zdecydowanie nie kupowac. Jak to pokazuje przyklad lazienkiplus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simplusmaximuus
Odnośnie wypowiedzi visolwit, to przegladałam asortyment tego sklepu Łazienkaplus.pl i ceny i wydaję mi się, że nie jest to jednarozawa okazja, bo wiedzę sporu tego typu różnic w cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×