Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hobbis234

Jak szukacie...?

Polecane posty

Gość klocia43
powiem szczerze, że nie spotkałam się jeszcze z czyms takim aby ktos w necie mi cos polecil a potem okazalo sie to za przeproszeniem "gownem" mysle ze raczej na forach wypowiadaja sie osoby ktore rzeczywiscie mialy cos do czyniania z danym sklepem, oczywiscie moze zdarzyc sie tez tak ze ktos bedzie zadowolony a inny nie ale to przypadek 1/100 wiec jesli pojawia sie mnostwo pozytywnych opinii to watpie zeby okazalo sie to niewypalem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wakawaka
Mysle ze jesli jest duzo wypowiedzi pozytywnych a tylko kilkja negatywnych o sklepie to jak najbardziej mozna uwazac go za pewny. Wiadomo ze sa ludzie kompletnie zlosliwi i nawet jesli wszystko bylo ok to sie do czegos przyczepia byle tylko komus dokopac:) Liczy sie zdanie wiekszosci:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keramgiss
dokladnie widze ze koleznaki popieraja moje zdanie, jednym slowem nic tylko remontowac lazienki i robic zakupy w tym sklepie he :) a tak na serio, to rzeczywiscie maja tam ceny bardzo lagodne dla kazdego portfela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chorra
Z tego co ja widziałem na ich stronie to mają produkty o dużej rozpiętości cenowej i mają też promocje, no i są tańsi od sklepów stacjonarnych, więc można z pewnością powiedzieć, że na każdą kieszeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matias
O cenach w sklepach stacjonarnych nie chcę się nawet wypowiadać, bo dostaję trzęsawki.. jestem na etapie rozeznania przedremontowego w moim mieszkaniu i na razie nie wiem już z czego rezygnować, bo takie koszta wychodzą... Dlatego również biorę się za sklepy w internecie , ścieżka jest prosta- najpierw znajduję rzecz, która mi się podoba, potem szukam w porównywarkach cenowych, a na końcu sprawdzam dany sklep w wyszukiwarkach firm. Jak coś ma być źle, to zawsze znajdzie się ktoś, kto napisze o tym, a jak firma jest dobra, to i dobre opinie też będzie mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolywoodd
Sklepy internetowe to na obecną chwilę najlepsze, najtańsze i najszybsze rozwiązanie....o stacjonarnych już dawno zapomniałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skorzystaj z ceneo lub radaru
... od razu wiesz, co, gdzie i za ile. Opinie użytkowników są pomocnym dodatkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiruys
Ja wlasnie tak trafilem na lazienkaplus.pl Bylem w LM wybralem sobie kabine, wszedlem na ceneo i okazalo sie ze w lazienkaplus.pl jest najtaniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuszka
Napewno warto robić zakupy w necie, nie ma wątpliwości. Oczywiście cena jest ważna ale nie najważniejsza. LIczy sie przecież też czas przesyłki , wybór towaru( bardzo często kupujemy kilka rzeczy na raz i jeśli zrobimy to w jednym sklepie to wyjdzie taniej-rabat). Ja na przykłąd lubię zaglądać na moderni.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vivivaldi
Zgadzam się z tobą. Duży wybór i wygoda czyli możliwość kupienia wszystkiego w jednym sklepie jest bardzo istotna. Ja polecam łazienkaplus.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yjon
Bogata oferta w sklepie ułatwia szukanie, bo nie trzeba się męczyć z ogarnianiem tematu kilkakrotnie tylko raz a porządnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juuns
tym sposobem można kupić wszystko w jednym sklepie. i to jest właśnie to czego przynajmniej ja szukam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trombek
A jaki sklep oferuje najwiekszy wybor? Wg moich rozeznan to najwiekszy wybor ma lazienkaplus.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
no tak łazienkaplus.pl ma dość spory wybór nie wiem właśnie czy nie największy wśród sklepów z wyposażeniem łazienki a dodatkowo mają mają konkurencyjne ceny i sporo promocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kojono
Ja jestem bardzo łasy na promocję sprawdzę sobie co oni tam mają, bo muszę kupić nowy panel prysznicowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racciborek
Jesli chodzi o lazienkaplus.pl to maja specjalna zakladke na promocje wiec latwo bedzie ci sie rozeznac:) Ale i bez promocji maja tam jedne z najnizszych cen na rynku. Wg porownywarek cen rzecz jasna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalorja
Ja mieszkam w mniejszej miejscowości i niestety nie mam dostępu do tych wszystkich hipermarketów budowlanych ale może to i dobrze :) ...przyznam, że w moim przypadku zakupy przez internet to bardzo dobre i w sumie jedyne korzystne rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apjal
Zakupy przez internet to bardzo wygodne rozwiązanie z którego często skorzystam, choć przyznam, że z łazienkaplus.pl jeszcze nie korzystałem, ale najprawdopodobniej zrobię to na początku przyszłego tygodnia, bo zabieram się za remont łazienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mitrus
Zajrzałam na stronę tego sklepu i trzeba przyznać, że mają duży asortyment. Mnie jednak bardziej niż wanna zainteresował zestaw prysznic plus brodzi Ravak, za niecałe 1500zł. Jak na tę firmę to naprawdę okazyjna cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hillary
Oni już mają ten prysznic jakiś czas w promocji i u nich kosztuje właśnie te 1500 zł a w LM czy tam w Castoramie o ile dobrze pamiętam 1800... więc różnica jest :) trzeba łapać promocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrabiia
Na temat roznic cenowych miedzy LM a lazienkaplus.pl czytalem wiele komentarzy. Gdzies ktos opisywal przypadek ze wanna w LM kosztowala 2600 a w lazienkaplus 1550, czy jakos tak. Takze pod tym wzgledem sklep sprawdzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalloaol
Różnice duże i to nie na jednym towarze, ale to dobrze bo świadczy to o tym, że ten sklep nie tylko od święta ma takie ceny, ale że jest to coś normalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetka12
taniej zawsze będą mieli bo nie mają sklepu stacjonarnego :) a i dobrze niech tak będzie, pozatym oni zamawiają konkretny model wanny w 30 egzemplarzach na przykład a taka castorama lub lm w 10 :) więc chocby dlatego będą mieć taniej bo kupują więcej i moga taniej sprzedawać :) a wszystko to cieszy takich klientów jak my - oby tak dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryann
kasiulencja- wanna prześliczna! I cena też mi się podoba, za jakiś miesiąc zaczynam u siebie remont łazienki, może by ją zamówić..?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulencja
według mnie ta wanna jest świetna, tania elegancka i bardzo ładna, widziałam ją na żywo i na prawdę myślę, że warto ją kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zast
Duży wybór w jednym miejscu no i o to mi chodziło. Dzięki za polecenie strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ormadeo
Ja zawsze zaczynam poszukiwania od internetu i przyznam, że ten sposób jest najszybszy i najtrafniejszy. Ponadto dużo bardziej opłaca się kupować w necie, bo jest taniej ale to chyba już wszyscy wiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibiw
Dodatkowo powiem wam, że przeczytałam na jakimś forum, że w tym sklepie łazienkaplus.pl transport z poznania do wawy kosztuje tylko 150 zł... a to bardzo tanio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keror
Byłem na ich stronie z ciekawości i przyznam, że całkiem całkiem. Zaskoczyło mnie, że mają aż tyle towaru, ale to dobrze, bo jest szansa, że znajdę taką wannę jak chcę i pewnie jeszcze taniej zapłacę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×