Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sharoooooooooooone19

19 lat i jedenastu partnerow. Czy to duzo? Jaka jest norma?Mam jeszcze szanse?

Polecane posty

Gość Sharoooooooooooone19

Po prostu latwo sie zakochuje. Jezeli chodzi o sex to nie z kazdym byl klasyczny- z kazdym za to analny i prawie kazdum oralny. Dobrze sie ucze- studiuje- a do tego w weekandy pracuje. Czy mam szanse na zwiazek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuu jak już zakładasz prowo to przemyśl go chociaż;/ jak można studiować w wieku 19 lat? Przecież w najlepszym wypadku jesteś 3 klasie liceum:) pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miła jak zawsze - policz zanim coś powiesz. Sama mam 18 lat i jutro zaczynam matury, urodziny mam we wrześniu więc jeśli w październiku zacznę studia to będę miała lat 19. Co tu się nie zgadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to już spoko możesz
startować do jakiejś różowej produkcji - tam zrobisz największą karierę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sczadzadczsdc
moja siostra ma 35 lat i nikt nie jest w stanie policzyc ile facetów zaliczyła pewnie z 80, ja podnieca facet dopóki go nie zdobedzie, potem jej się nudzi, oczywiscie twierdzi że nie moze znaleźć tego jedynego...śmiech na sali czym się w sumie rózni jeden facet od drugiego?? zawsze to tylko facet a nie Bóg co do zwiazków ma nauka? wychodza za maz i mądre i głupie, i brzydkie i piekne skoro zmieniasz facetów jak rekawiczki to nie potrafisz stworzyc związku ale szukasz nie wiadomo jakiego boga,rozczaruje cie taki nie istnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes latwa skoro
tylu facetom w dupala dalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o 11 partnerow za duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wiele za dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marrtuususssia
nie z kazdym sex klasyczny,wiesz moim zdaniem juz lepszy bylby sex klasyczny niż mysl ,ze 11 chlopakow za przeproszeniem bylo w mojej dupie. dziwi mnie podejscie lasek ,ktore uwazaja ze anal jest czyms mniej waznym od klasycznego ,pamietam jak jakas laska pisala,ze jest 4 miesiace z chlopakiem jeszcze nie dala mu z przodu ale z tylu tak,czemu nie. :o dziwne myslenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możesz spróbować
o dzissys a ja 26 lat i jeden partner. Gdzie się podziały dziewczyny co czekają na prawdziwą miłość? Same, bez urazy, łatwe szmaty. Smutne to bardzo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marrtuususssia
możesz spróbować-nie wrzucaj idiotko każdego do jednego wora i nie wyzywaj innych,tylko dlatego,że są inni od Ciebie :o że ty jesteś cnotą niewydymą to spoko,niektórzy lubią poszaleć. Tylko patrzec jak partner będzie Cię zdradzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak dziewictwa to nic
zaden facet by nie chcial miec kobiety ktora miala wielu partnerow analnych. zreszra kobieta ktora miala wielu partnerow dla porzadnego faceta sie nie nadaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p25
a ja mialam dwoch:P mam 25 lat i tez uwazam ze 11 (bez wzgledu na wiek) to troszke za duzo, nie mowie ze powinnas miec 1 czy 2 tak jak ja, ale bez przesady. nic dziwnego ze mowia ze pol polski to szmaty jak tylu faceto dajecie, no rzeczywiscie jest sie czym chwalic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w wieku 19 lat nawet 2
to za duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sharoooooooooooone19
z tego ośmiu to byli murzyni z kutasami jak kaszanki a trzech to namiętni arobawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro studiuje to studiuje od tamtego roku od października;] więc jak jeszcze miała 18 lat;] amazing-imaginary rocznikowo masz 19;/ nie 18;/ i różni ludzie różnie podają swój wiek jedni wraz z dniem ukończenia urodzin inni z początkiem nowego roku;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale latwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość typowa dyskotekowa dajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajka z disco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×