Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
darencja

WIDOCZNE ŻYŁY NA NOGACH

Polecane posty

Cześc dziewczyny. Mam problem z widocznymi żyłkami na nogach. Tzn nie sa to małe żyłki ale widać mi całe żyły. Najgorzej w zgieciach kolan. Na łydkach też są widoczne. Mam pracę taką ,która wymaga ode mnie duzo stania i chodzenia. Tak przez 12 godzin dziennie. Po paru godzinach takiego łażenia tam i z powrotem zaczyna być widoczna cała siatka żył na nogach a skóra robi sie zaczerwieniona i ciepła. czy któraś z was też ma taki problem? Co wam pomaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na zylaki robilam rok temu skleroterapie. lekarz wstrzykiwal mi w zyly plyn dzieki ktoremu zyly obumieraly. efekt b. dobry. mialam 22lata a zylaki mam po tacie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee co by tu ...
DETRALEX 42,90poszukaj w necie i poczytaj o działaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...biały tulipan...
ja mam tak samo, nie wiem czy jakies zabiegi robia na kase chorych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem, są specjalne rajstopy relaksacyjne, mają dobry wpływ na nogi ze słabymi naczynkami... poza tym, zimne prysznice i spanie z uniesionymi nogami również może przynieść ulgę. poza tym trochę ruchu, stojąca/siedząca praca to najgorsze co może być dla naszych nóg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie pakujcie się w trujące leki, ja miałam wielkie żylaki i pozbyłam się ich, trwało to ponad rok, ale bez lekarstw i zabiegów, należy wcierać w żylaki ocet jabłkowy ( jabłkowy nie spirytusowy ani winny) co najmniej 2 razy dziennie lub częściej do tego ruch najlepiej jazda na rowerze i spać z nogami wyżej, podłożyłam sobie pod nogi łóżka grube książki i tak śpię, powinno to być 15 cm wyżej, pierwsze efekty widać dopiero po miesiącu, ale żylaki naprawdę znikają
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madamma
Kochana znam ten ból. Też mam pracę zabójcza dla nóg. Takie żyłki jak masz to jeszcze nie żylaki ale juz zaproszenie dla tego cholerstwa. Kup sobie galvenox soft i smaruj wieczorami. Powinno pomóc. No i postaraj sie na basen zacząć chodzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Objawami niewydolności żylnej są pajączki, nocne kurcze nóg, pieczenie i ból kończyn oraz opuchnięcie. Warto obserwować swoje nogi i zapobiegać powstawaniu żylaków. Podstawą walki z żylakami jest ruch. Aktywność fizyczna, zdrowa dieta, nawadnianie organizmu - to wszystko wpływa na zdrowie nóg. Nadwaga i palenie sprzyjają powstawaniu zmian chorobowych, tak samo jak opalanie, gorące kąpiele, niewygodne obuwie. Na zmęczone, "ciężkie" nogi pomogą masaże i odpoczynek z nogami w górze. Dla osób posiadających nogi skłonne do pękających naczynek poleca się kosmetyk Diosminex Ulga w żelu, który nie tylko przyniesie ulgę, ale również zadba o kondycję skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zanim się podejmie jakieś konkretne działania w związku ze słabymi żyłami, najpierw dobrze jest się dokładnie zbadać, by poznać ich stan, ja miałam usg dopplera w http://www.larmed.pl/ w Żywcu, to badanie można zrobić w wielu placówkach medycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam kompleks z tego powodu. Ale jestem w trakcie leczenia. Miałam już usuwane żylaki z prawej nogi przez dra Rumianowskiego (http://chirurgnaczyniowygdansk.com.pl/), niedługo czeka mnie zabieg na lewą nogę. Ale ogólnie z tym problemem borykam się już od kilku lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabletki na żylaki - http://vk.cc/59ULmD Polecam go wszystkim kobietom i mężczyznom, którzy cierpią z powodu tych nieprzyjemnych, nieestetycznych żylaków, jako ze ten produkt naprawdę działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odkąd farmaceutka poleciła mi maxi3vena z hesperydyną i kwasem askorbinowym nie wyobrazam sobie przyjmować innych tabletek - wszytskie moje problemy z opuchniętymi, cięzkimi nogami już po kilku dniach odeszły w niepamięć, nie widac nawet pajączków i żyłek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żylaki są uciążliwe, pojawiły się w ciąży i tak już zostały, ale mam swój sprawdzony sposób. To pończochy i podkolanówki uciskowe, kupuję https://www.nazylaki.pl/ mój mąż się przekonał też, bo jak lecieliśmy na wczasy ja miałam podkolanówki i nogi super, lekkie jak piórko, zero opuchlizny, a on cierpiał, na kolejne kazał sobie zakupić i efekt jest mega, polecamy serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2020 o 12:50, Katarzyna1919 napisał:

Żylaki są uciążliwe, pojawiły się w ciąży i tak już zostały, ale mam swój sprawdzony sposób. To pończochy i podkolanówki uciskowe, kupuję https://www.nazylaki.pl/ mój mąż się przekonał też, bo jak lecieliśmy na wczasy ja miałam podkolanówki i nogi super, lekkie jak piórko, zero opuchlizny, a on cierpiał, na kolejne kazał sobie zakupić i efekt jest mega, polecamy serdecznie

Podkolanówki są w tym przypadku całkiem niezłym rozwiązaniem, ale warto się jednak wcześniej skonsultować z lekarzem niż samemu decydować o takich kwestiach… Ze swojej strony mogę polecić dr Mariolę Cieślę-Dul z SCM clinic w Krakowie u której ja leczyłam żylaki metodą SVS z wykorzystaniem pary wodnej – jest dużo mniej inwazyjna, a efekty porównywalne do leczenia operacyjnego. Dużo zdrowia życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podkolanówki są w tym przypadku całkiem niezłym rozwiązaniem, ale warto się jednak wcześniej skonsultować z lekarzem niż samemu decydować o takich kwestiach… Ze swojej strony mogę polecić dr Mariolę Cieślę-Dul z SCM clinic w Krakowie u której ja leczyłam żylaki metodą SVS z wykorzystaniem pary wodnej – jest dużo mniej inwazyjna, a efekty porównywalne do leczenia operacyjnego. Dużo zdrowia życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja stosowałam Venosil Żel do nóg na żylaki i opuchnięcia na stronie www konopiafarmacja pl kupywałam   na pierwsze pajączki na łydkach. polecił mi to lekarz rodzinny aby odrazu tabeltek nie łykać  i o dziwo to działa! Na początku czuć bardzo przyjemne chłodzenie, bardzo pomaga przy obrzęku nóg mam prace stojącą więc wieczorem duże ukojenie dla nóg....   po kuracji 3 tygodniowej po pajączkach nie ma śladu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×