Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ariane84

Gruczolak okołoodbytowy u psa

Polecane posty

Ktoś zetknął się z tym? u mojego 15 letniego psa został wykryty i usunięty operacyjnie, martwię się o niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czemu ten nerwww
no chyba znalazłas juz miejsce dla niego, chory to pies go ganiał zastrzyk w dupe i do doła nie bedziesz miec problemu na glowie i ot wsio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czemu ten nerwww
a najlepiej utnij mu jaja kuchennym nozem i bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy nie ma tutaj normalnych ludzi ? tylko same niedojeby? ;/ sory za słownictwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kagdhfgffg
nie wiem co to, ale brzmi powaznie wiem co czujesz, moj ukochany piesek zdechl jak mial 15 lat, strasznie sie meczyl, uspilismy go a ty moze pogadaj z weterynarzem, bo widzisz ze tu same mozgojeby siedza, potem sie dzwiwic ze pisza jak debile znecaja sie nad zwierzetami lekarz powinien ci wszystko wyjasnic,ale twoj piesek ma swoje lata, coz nie wiadomo jak bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dzięki za normalne odpowiedzi, lekarz mi wiele wyjaśnił, pies miał do tego kastrację i usunięcie 2 guzków, powstają one w wyniku nadmiernej ilości hormonów, nie wiadomo jak będzie jeśli obniży się poziom hormonów po kastracji to powinno ustać, pytam bo może ktoś miał podobne problemy zdrowotne ze swoim pieskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak najbardziej normalnyyy
jeszcze sie tego kundla nie pozbyłas wyjeb go za okno a jak nie chcesz to uspij i w lesie zako i bedziesz miala spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×