Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jowita1984

dieta protal - zaczynam!! Kto ze mną??

Polecane posty

sawanna - na urlopie człek zapomina o bożym świecie;) i dobrze... ja zjadłam pierś kurczaka pokrojoną i usmażoną z przyprawą do gyrosa+ musztarda. objadłam się ale kurczak już nie smakuje tak jak 2 miesiące temu...:o już bokiem wychodzi, tak jak makrela:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mikofala, a grill elektryczny, no prosze:P ja bym do piekarnika wsadzić musiała... kiedyś kupiłam ten serek, ale nie smakował mi. tez myśle,że bardziej jako dodatek byłby dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, ta Anielcia to ja sawanna :) po prostu przypomniałam sobie poprzedni nick ze stopką. Bo teraz jak próbowałam wpisać stopkę dla sawanny to mi nie chciało nijak wejść. Strasznie jestem zakręcona na tym urlopie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt człowiek na urlopie jest jak z innej bajki...jakiś taki spokojniejszy i w ogóle:D...tylko na samą myśl końca tego błogostanu łezka się kręci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to 100krotka jeszcze pomyślę:D zonkil---kapnęłamsie własnie ze ja mam przeciez grilla w mikrofali:D tylko nigdy nie uzywałama ten ruszt to lezy gdzies zakopany w szafce:p chyba spórbuje toodpalić;) Z otrebów mozna wyczarowac naprawde tysiac rzeczy:) pierogi -wypróbowałam a teraz robie tez takie ciasto jak na pierogi i robie tez łazanki:) ostatnio jadłam grzybowa z takimi łazankami:)pyszna o gofrach nie słyszałam;) otreby to i na bułeczki zużywam, i dopasztetu..ogólnie masa mi ich idzie:) az sie czasem boje czy nie przesadzam:p anielcia---chyba mozna serniczek,jesli bedzie zrobiony po dukanowemu:) bo to pzreciez ser biały,jakis aromat, slodziki...a tomozna przeciez :) Ja robiłam juz 2 razy sernik...tzw.sernikobrownies- sernik z kakaem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holender, mnie też dopadła ulewa, ledwo zamknęłam drzwi od domu a tu taki zaczął lać że szok, przynajmniej teraz jest chwila dla siebie :) Mi dzień mija bez grzeszków, choć nie powiem pokusy były....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bleee przyszłam zjesc jogurt przed kompa,patrze na nasz topik a tam cos o łysieniu i zdjecia jakichś obrzydliwych łysych placków na głowie:o ble ble ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaak te reklamy na górze są sudowne:o jak nie łysienie, jakiś szkielet to spalona blondyna:o idę na zieloną herbate;) polać komuś???:D:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No reklama dźwignią handlu oni pewnie myślą ...że babskie forum to oczywiście i łyse glace no bo to farbowanie, trwałe no i oczywiście odchudzanie.. że nic tylko my łyse chodzimy;)..reklama odpowiednia do forum...bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny widziałyscie co sie działo pod pałacem jak chcieli przeniesc krzyż???:o aaaaaaaale obciach:o :D skąd się takie czubki biorą?:o :D jednak dziki z nas naród

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyrk zrobili z tym krzyżem!:o:o:o to koczowanie tam to żenadaa:o:o niech się przywiążą do niego(o ile już tego nei zrobili, nie wiem bo wolałam tego nie oglądać:o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nie ma zbytnio o czym pisac, bo nie zapeszając-idzie wszystko dobrze, choć wiem, że to początki(ale one też bywaja trudne :P). Ubranie luźniejsze, motywujace uczucie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam Dziewczyny, że się wtrącam w Wasz topik, ale może któraś z Was jest w stanie mi pomóc jestem na dukanie, 4 dzień II fazy. Wiem,ze białko może niekorzystnie wpływać na nerki i kurcze właśnie nie wiem. z tego co mi wiadomo to nerki bolą tak, że jak się w plecy klepnie to boli. mnie tak nie boli, ale od porodu bolą mnie krzyże i właśnie nie wiem, czy to ból krzyży mi się tak nasilił (od noszenia malucha i sporego wysiłku) czy to może właśnie nerki mnie od białka bolą. proszę o radę, może miał ktoś podobnie. kurcze nie chciałabym odstawić diety bo o dziwo mi pasuje, ale przecież nie chcę sobie krzywdy zrobić i nie chcę by to się odbiło na mym zdrowiu. Dodam, że piję dziennie min 2 l wody, łykam przez dwa dni skrzyp, trzeciego dnia kompleks witamin,nie mam żadnych problemów z wypróżnianiem, ze złym oddechem (co jest chyba oznaką zakwaszenia) oraz z samopoczuciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadze, ze to od dzwigania dziecka. Jak ja nosilam dziecko koelzanki przez dluzszy czas, to mnie tak krzyze napierdzielaly, ze nie moglam sie wyprostowac. Jak pijesz duzo wody ( a pijesz) to nic sie nie powinno dzisc z nerkami, a tym bardziej po kilku dniach :) U mnie ok, wazylam sie rano i spadlo mi 0,10 deko :P ale i tak mam nadwyzke, bo ostatnio bylo mniej i troche wzroslo znowu ( juz sie chyba przyzwyczajam do tego), w pracy bylam do 19 wiec ulewa mnie nie zastala na zewnatrz :) Dostalam nawet dzisiaj zwrto kasy z podatku - pawie 1000 zl i na mieszkanie ( bo odkladamy) jak znalazl bedzie :) Urlop zaczynam w koncu od soboty i juz sie doczekac nie moge! Zonkilku - ja sie staram i dziecko od 2 lat i procz chorej tarczycy ktora mi to uniemozliwia, to moja otylosc blokuje owulacje. Robilas wszystkie badania swoje i partnera? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za radę Może uda mi się Tobie doradzić. Moja koleżanka chorowała na tarczycę i wiele lat starała się o dziecko. Zaczęło iść wszystko ku lepszemu dopiero wtedy jak znalazła ginekologa-...(nie pamiętam jak się nazywają Ci lekarze co się zajmują tarczycą) on ją dobrze poprowadził, miała operacją, a po operacji półtora roku później powitała na świecie córeczkę. Życzę powodzenia we wszystkich dziedzinach i dziękuję za udzieloną pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsza :P:P na śniadanie zjadłam placka(:P) z 2 plastrami wędliny i pół serka wiejskiego+ herbata czerwona. objadłam się:P nsn - luźne ciuchy są super;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziń Dybry:D Moja waga znowu w dół..fakt że o 0,6 ale to też sukces:D.... czarna_06...ja ostatnio badał się i to konkretnie...tarczyca tez poszła w ruch ale wszystkie wyniki ok...no minimalnie cholesterol podwyższony ale bez tragedii....właśnie planujemy podjechać do Wa-wy do kliniki na badania ale najpierw spróbuje schudnąć ponoć to też może być przyczyna...ale nie wiem czy najważniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×