Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jowita1984

dieta protal - zaczynam!! Kto ze mną??

Polecane posty

Gość jowita1984

cześć dziewczyny! od dziś "testuję" dietę dr Dukana. Przeczytałam dwie jego książki i jestem pełna optymizmu. Zauważyłam że w kafeterii jest sporo na ten temat, ale zazwyczaj na forach są dziewczyny, które znają się już dłużej i "nowi" różnie są przyjmowani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowita1984
:( nie ma chętnych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się przyłącze :) jestem już jakiś czas na tej dietce, jestem w 2 fazie :) również jestem pełna optymizmu, zwłaszcza, że prawie codziennie waga wskazuje ciut mniej :) mam książkę Dukana, właśnie kończę czytać:) z testu Dukana (dostępnego w necie)wyszło mi, że moja optymalna waga to ok 62kg, do tego też dążę.Wg dukana powinnam ja osiagnąć we wrzesniu dopiero,potem ma się zacząć 3 faza i dopiero w połowie przyszłego roku bede mogła przejsc do 4 fazy.. diete rzeczywiscie długotrwała, ale jesli dzieki niej osiagne wreszcie te wage i jeszcze ją utrzymam na zawsze to mysle ze WART WARTO WARTO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj dostalam ksiazke zaczynam dopiero czytac chetnie dolacze ale jak na razie nie znam co i jak, nie wiem co mam jesc znam ogolny zarys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowita1984
cześć Paulla :) fajnie że się przyłączyłaś zawsze to w kupie raźniej :) widzę że parametry na schudnięcie mamy podobne, mnie wg dukana wyszło że do września powinnam uzyskać wagę 63 kg i w sumie to jest waga o której marzę, ale jak będzie zobaczymy. stosowałam już wiele diet, sprawdziła się tylko mniej jedz a więcej się ruszaj. teraz jestem za leniwa by ćwiczyć na większą skalę :) moje koleżanka już od dwóch miesięcy jest na tym i powiem Ci że widać że skubanica schudła i w ogóle na buzi super wygląda. mówi co zresztą widać że jej się bardzo skóra na twarzy poprawiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowita1984
witaj yezz :) to czytaj szybciutko i dołącz do nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie jak wam wychodzi do jakiej wagi trzeba zjechac ? mam 170 waze 68,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jowitko no wlasnie z tym czytaniem bedzie klopot bo mam malo czasu ostatnio ale bede wam narazie kibicowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja dopiero po ok 1,5tyg. czasu od rozpoczecia tej diety dostałam ksiazke , wszystkie informacje czerpałam z netu, bo tak naprawdę wszystko na ten temat tu jest :) tylko że w ksiazce to wygodniej, wszystko w jednym miejscu. Ja właśnie musze poszukac jakichś fajnych przepisów bo już mnie strasznie nudzi wciaż takie samo jedzenie i tak strasznie chce mi się słodkiego, a ponoć jest jakaś nutella w protalu i jakies serniczki.Przepisów jest w brud trzeba tylko przysiasc i pospisywac. Póki co wypróbowałam 3 rodzaje chlebków dukana i wszystkie wylądowały w koszu, niby trzymalam sie przepisu ale ..:o blee Robiłam też kotleciki z tuńczyka-one były nawet niezłe. Gdzies widzialam pasztet z kurczaka i watróbki, musze odnalezc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowita1984
no mnie wyszło że 63 kg :) ale zaczynam z wagą 82 kg, nie widać aż tak po mnie bo jestem grubszej kości, ale dwa lata temu na zelixie schudłam do 68 kg i strasznie się sama sobie podobałam, choć wiele osób mówiło że starzej wyglądam. z tego co wyczytałam u dukana nie traci się masy mięśniowej więc jest szansa że skóra mi nie "zwiotczeje" :) zresztą mam dopiero 26 lat więc do wiotczenia to mi jeszcze ho ho ho :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1ookrotka
to i ja sie dołącze;) jestem dzis pierwszy dzień na II fazie;) póki co ponad 2kg ubyło:Dhuraaa widze, ze i ja mam podobne parametry:D we wrześniu powinnam wazyć 65kg;) oby sie udało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja probowałam, po jednym dniu ubyło mnie 1, 5 kg, po drugim 0,3 kg, tylko ze złapał mnie potworny ból, leżałam połprzytomna, do dziś boli mnie watroba, a minął juz tydzien odkad przestałam, do tego mega 4 dniowe zaparcie, a piłam ponad 3 litry wody i robiłam co trzeba, zgodnie z książką uwazajcie ała własnie mnie ukuło pod żebrami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowita1984
Paulla poszukaj na necie 350 przepisów dukana, tam jest bardzo dużo przepisów :) a jak nie znajdziesz to podaj mailla to ci prześlę, tylko to jest w pdf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowita1984
elo stookrotka :) i ocochodzi również Cię witam :) stookrotka w pierwszej fazie tez można jeść te wszystkie słodyczki które dukan ma w swojej książce???? jutro właśnie myślę zrobić plac3ek owsiany :) ocochodzi troszkę mnie wystraszyłaś, ale koleżanka mi mówiła że osoby które zaczynają stosować tą dietę powinny pierw poradzić się lekarza i zrobić badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie czytałam książki, ale z tego forum do którego podałam link wiem że można jeść np ptasie pleczko, sernik;) tam podane sa przepisy. ja osobiście tylko te placki otrębowe zajadam bo póki co nie mam ochoty robić sernika, ale mam przepis na piernik:D i chyba go wypróbuje;) teraz zajadam pierś z kuraka pierczoną w panierce z otrębów+ surówke z pora:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowita1984
stookrotka i na czym smażysz tą pierś??? właśnie dziś zależy mi na szybkim obiedzie i chyba zgapię pomysła od Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do piekarnika ją wsadziłam;) pokroiłam na 4 części, obsypałam przyprawami, potem "wytarzałam" w jogurcie naturalnym:D postało to troche w lodówce co by sie ''przegryzło":P no i na koniec panierka z otrębów i do pieca. pychaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowita1984
na tej stronie która podałas znalazłam super przepisy :) naprawdę brmią pysznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jowita---- widzę ze i z tymi srodkami wspomagajacymi odchudzanie mamy podobnie :) ja trułam się i adipexem i zelixą :D efekty były super, nie powiem :) w bodajze 2006 czy 2007 po adipexie wazyłam niewiele ponad 60kg:)jak widze zdjecia z tamtego okresu to az mi sie płakac chce 😭 ale byłam laska 😭:p potem oczywiscie przytyłam powoli powoli...i w kilka m-cy waga wróciła, czyli jakies 70kg :o normalnie ważyłam zawsze jak sobie "popusciłam " ok 70kg, i w tamtym roku z waga 70kg rzuciłam palenie, zaszłam w ciaze i suma sumarum przed porodem wazyłam 95kg!!!!!czyli przytyłam 25kg:o 8kg straciłam po porodzie i zostało 88kg :o no ale na dzien dzisiejszy jest 82,6kg;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo tam są świetne przepisy. każdy znajdzie coś dla siebie. planuje dziś wieczorem pobiegać...ale ostatnio takiego lenia mam, że szkoda gadać:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jowitko jak bys mogła to przeslij mi na maila ten plik z przepisami:) nasturcja000@wp.pl z góry dzieki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowita1984
Paulla to Ty przynajmniej dziecko urodziłaś, a ja bez dziecka 4 lata temu ważyłam 95 kg. Ponad 10 kg schudłam poprzez ruch i te kg nie wróciły, natomiast te z zelixy wróciły i to z nawiązką. A teraz jeszcze zima i masz. w dodatku mój narzeczony jakby mi raz a porządnie dogadał bym schudła to pewnie już bym laska była, a tak to poparcie mam tylko sama w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jowita --- ja jestem ciekawa ile kg mi przybylo od samej ciazy a ile od braku fajek, cos czuje ze to głownie od fajek :o moja siostra po rzuceniu palenia przytyła 30kg...zawsze była szczupła a teraz od kilku lat okraglutenka i nic z tym nie moze zrobic :o ehh.. no to mamy inne podejscie - bo jak by mi mój dogadal kiedys to predzej bym od niego odeszła niz by mnie to zmobilizowało do odchudzania:p zawsze decyzje o odchudzaniu podejmowałam sama i nie wyobrazam sobie zeby mi chłop powiedział ze jestem gruba i powinnam sie odchudzac.ZABIłABYM !!! :p :D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowita1984
hehehe :) znając siebie też bym się śmiertelnie obraziła, ale czasem tak mu mówię że mógłby mnie zmobilizować bo wiem że i tak mi nic złego nie powie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowita1984
paulla wysłałam Ci na pocztę te przepisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ucieęło mi wypowiedz!!! napisalam ze jestem na tej stronie ale mam jakies problemy bo tam sie trzeba zarejestrowac a mi wyskakuje jakis blad na stronie a chciałabym posciagac bo jest tam wiele rzeczy i gdybym wiedziała wczesniej ze jest taka mozliwosc to nie kupowałabym ksiazki na allegro:p czy tam sa rózne ksiazki czy dwie te same w róznych plikach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja się zmywam już, bo już prawie 15.00 i kończę pracę. odezwę się wieczorem :) 3majcie się i do później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×