Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jowita1984

dieta protal - zaczynam!! Kto ze mną??

Polecane posty

jak człowiek nie ma naprawdę chęci i tylko ma ćwiczyć na chama to długo tak nie pociągnie,i zaraz zrezygnuje wiem coś na ten temat, w kwietniu coś mi odbiło to dzień w dzień biegałam po 1 godzinie a teraz jakoś nie mam zapału na cokolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna--- tych buleczek to ja jem 2 dziennie, przepis jest na 4szt i wydaje mi sie ze 2 szt to jest mniej wiecej ta dzienna obowiazkowa porcja otrębów.Ja piekę od razu na 2-3 dni,ale trzeba uwazac z przechowywaniem bo moje dość szybko dopada pleśń:o wiec jak mają wiecej niz 1,5:p dnia to oglądamje dookoła bo czesto już sie malutkie kropeczki plesni pojawiają:o co do ruchu--- to ja odkąd przywiozłam do domu twister,czyli jakies ponad 3 m-ce temu, nie zakręciłam się nawet przez chwilę:o :o lezy zakurzony w szafie:o:p no, u ksiedza załatwione,przynajmniej większość...chyba z godzine u niego siedzielismy, jak nie lepiej....tysiac pytan o wszystko:o fajnie ze ksiadz sympatyczny to nie było tak źle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My jak u ksiedza zalatwialismy to bylo tez fajnie. Slyszalam jednak ze w innych miejscach na taka rozmowe idzie najpierw 1 osoba potem dopiero druga i jak sie odpowiedzi nie zgadzaja to nie dostaja zgody na slub!! Paranoja!! A ja znowu deser zrobilam tylko zapach pomaranczowy dalam i jeszcze lepsze!! O matko! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cooo??? jak się odp nie zgadzają to ślubu nie da???!!! :o toż to nei realne żeby na wszystkie durne pytania odpowiedzieć tak samo:o dobrze, że ten dzień się kończy:o pochłonęłam tyle jedzenia, że w pewniej chwili myślałam, że pękne:o niby wszystko dozwolone ale schudnąć to na pewno nie schudne:o Paula pisałaś kiedyś, że na chłopski rozum to tak czy siak powinnyśmy chudnąc, nie jemy słodyczy, pieczywa, smażonego...jak dla mnie to oczywiste powinno być, ale coś efektów nie widać:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak sie ostatnio tak obzarlam i myslalam, ze na bank nie schudne teraz, to sie zdziwilam, bo rano byl 1 kg mniej :) Podobno trzeba jesc sporo zeby schudnac, bo bialka organizma spala i dlatego sie chudnie. Im mniej zjesz tym mniejsza szansa na schudniecie. Tak slyszalam i mi sie sprawdzilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, ale ja za duzo żre serków homo, naturalych jogurtów...a to guzik nie białko, węgli więcej:o oby minęło, oby warzywa nastały, pomidorki, papryka, zupke pomidorową strzele sobie z kluchami:P podglądam inne forum i tam kobitka która zaczęęła 5dni później niż ja, z wagą większą od mnei o 3kg, dziś waży 69.4kg!!! skubaniutka ani razu od maja nie tknęła nic niedozwolonego!!! opłaca się...ech:o zazdroszcze ludziom tak silnej woli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znowu ja:P wczoraj zachciało mi się zmieszać jogurt naturalny z jovi truskawkowym i to zamrozić...dziś boli mnie gardło:o ide się myć i do łóżka kolorowych snów o utracie zbędnego ciała:D do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez dzisiaj serkiem pojechala, ale marze juz o paprcyce faszerowanej mieskiem mielonym, watrobce, rosolku, szpinaku! mniaaaaaaam:D Dobranoc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piątek weekendu początek!:P mimo, że zaspałam i tak pierwsza jestem...:P zjadłam kanapki z wędliną i kawałek sera-chudy to on nie było:P ale ser- biały :P teraz będę zagryzać zęby by nie jeść tyle co wczoraj:o czarna - zawsze tak jest, że na P jadło by się warzywa, a jak już można jeść warzywa to się nie chce:o:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1ookrotka ktoś musi trzymać rękę na pulsie i dziś jesteś to ty :) ja dopiero jestem teraz bo od rana koszę podwórko i jeszcze spory kawał przede mną:P na śniadanie zaliczyłam kawę, pastę z tuńczyka i kawałek kruczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:)🖐️ 100krotka ja sie ciagle zastanawiam, czemu tak jest z tym chudnięciem:o człek nie je tuczacych rzeczy a nie chudnie...dziwna sprawa wczoraj facio znów kupił pizze,nie tknęłam:) ale 3 paluchy piwne zjadłam:o ale 3szt. tomałoprzecież:pi sie nie liczy:p czasem potrafiłam zezrec ze 2 opakowania:o paranoja, ze ksieza niektórzy w taki sposób spisują ten protokół:o szok jak nasz okazałby się taki,tona pewno bysmy poszukali innego koscioła:p nasz ksiadz odpuścił nam nauki przedmałżenskie,aledał nam książkęktórąmamy przestudiowac i na tej podstawie mam nam zaliczyć;) wczoraj popatrzyłam trochę na to co tam jest napisane...załamka:o normalnie średniowiecze:o zastanawiamsię chwilami jaki to ma sens...ten ślub kościelny...jak z połową zasad np.dla narzeczonych i małżenstw się zgodzić po prostu nie mogę nie wspomne nawet o tym co wyczytalam na temat seksu przedmałżenskiego....a już o dziecku przed slubem to tam napisali takie rzeczy ze nic tylko iść siępowiesic bo nic nam juz nie pomoze:o w najblizszych latach przepowiada nam ta ksiazka ze znienawidzimy siebie, to dziecko, a dziecko znienawidzi nas i wogóle nic juz z naszej rodziny nie bedzie.Pozostaje tylkomodlic sie do boga, by nam wybaczył i modlic sie by dziecko nas chciało znac:o i błagac je by nie popełniło takich strasznych rzeczy jak my:o w ksiazce jest tez napisane,ze narzeczeni maja wyrazac wzajemne uczucia poprzez wspolna modlitwe,spiewanie piesni religijnych i uczestnictwo w mszy:) narzeczonama sie ubierac tak by zakrywac wszystko by nie prowokowac narzeczonego:) na kazdym kroku ma sie pilnowac by swoim ubiorem czy zachowaniem nie sprowokowac narzeczonego :D antykoncepcja zabroniona,jest tylko ciut mniejszym grzechem niz aborcja, antykoncepcja prowadzi do wypaczen w psychice i nowotworow:D i takie inne ciekawe rzeczy satam jeszcze w tej ksiazce:D:o matko:o w co ja sie pakuję:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry Laseczki;) Kurde po tej euforii jeżeli chodzi o spadek wagi....skoczyło do góry o 1kg. wściekłam się normalnie:( FAKT że przedwczoraj wypiłam trochę alkoholu a wczoraj zapchałam się pieczonym kurczakiem...no ale kurde żeby od razu kilogram:( Dzisiaj przemogłam się i zrobiłam placki zmieniłam troszkę przepis i nie były już tak okropne ...nawet mi posmakowały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna, zapomniałam spytac o te pompki na scianie;) co to takiego,bo jestem chętna by nie miec obwisłych cycków:p 100krocia, ja tez czasem jak popatrze na inne topiki i widze jak laski chudna to mi słabo:( widziałam wypowiedzi lasek,które zeczelypozniej ode mnie, z większą wagą o kilka kg a teraz waza z 10kg mniej ode mnie 😭 dlaczego niektórym się udaje a nam nie????????😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! A co to za nastroje ponure? Nie patrzcie na innych, trzeba robic swoje i byc konsekwentnym- w koncu trud się opłaci! Nie ma innej możliwości. Ja dziś po pracy ide na balety, jedyne co mnie martwi,ze nic nie wypije :P Pozostaje woda albo cola light, no i mam zamiar spalic troche smalcu na parkiecie :D Usmiechy proszę-weekend już prawie mamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! A co to za nastroje ponure? Nie patrzcie na innych, trzeba robic swoje i byc konsekwentnym- w koncu trud się opłaci! Nie ma innej możliwości. Ja dziś po pracy ide na balety, jedyne co mnie martwi,ze nic nie wypije :P Pozostaje woda albo cola light, no i mam zamiar spalic troche smalcu na parkiecie :D Usmiechy proszę-weekend już prawie mamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narzekam sobie, marudzimy i guzik nam to pomaga:o;) Paula - Ty się zastanów z tym ślubem, skoro macie się wkrótce znienawidzić...:D:D:P nie ma na świecie człowieka, który by spełniał te 'wymagania' :o:P:P ja dziś na wagę nie wchodziłam, wolałam się nei denerwować nsn - piwa nie pij!!!:P ponoć się tyje po nim, lepiej wóde (tak czytałam:D:P) a najlepiej wcale :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100krotka no chyba nie ma takiego człowieka :D wszyscy pojdziemy do pieeeeeeeeeekła!!!!;) wiecie co, wczoraj kupiłampyszną rybkę:) makrela mi juz bokiem wychodziła aobok niej w sklepie zobaczyłam cosik co sie nazywa Trewal czy jakos tak, tez wędzone,troche drozsze, bo widziałam ze makrela po 12 a toto po 20 i za taką niewielką rybkę zapłaciłamprawie 10zł:o ale jaka smaczna!!!makrela niech sie schowa:D mięsko bielutkie,nie takie słone i uwędzone bardzo jak makrela, takie bardziej delikatne, no mówie Wam-bomba:) ja w ogóle bardzonzawsze lubiłam ryby:) mój przysmak to był filet z mintaja ale przyrzadzony w tradycyjny sposób-a wiec jajko, bulka i na olej:) chyba od wigilii takiego nie jadłam:😭 jutro facet się wybiera na ryby:p obiecał mi przywiezc jakies fajne rybki:) moze wypróbuje tego grillamojego?bo jakos sie do tej pory nie zebrałam:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi strasznie smakuje łosoś, ale cena już nieee(ponad 30zł/kg!!!):o:otuńczyk niewiele lepszy:o Jowita już na urlopie?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie spać!!!! herbatę czerwoną piję, która chce???:P obiad wykwintny sobie zrobiłam= 3(!) jajka ugotowane i pół kostki sera z połową jovi 0%. no i łyżka keczupu:o chłodno dziś u mnie i pochmurno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejjj nie piszcie tyle!!! :P:P ale ulewa u mnie przeszła:o no i wtopa - zjadłam serek waniliowy:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
URLOOOOOOOOOOP!!!!!!!!!!!!!!! :D No wiec pompki to tak - stajesz przed sciana, wyciagasz rece na sciane i robisz pompki na stojaco :D Wczoraj robilam je pod prysznicem, a na koniec natrysk naprzemienny zimna-ciepla woda na ujedrnienie skory :) u mnie ulewa przeszla o 14, ciemno jak w nocy, lalo i grzmialo jak 150 :D Wlasnie zjadlam łososia wedzonego i salatke z selera w zalewie i jarzynki salatkowej. OHO! Znowu grzmi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pogoda:o nic tylko nie ruszać się z łóżka:o czarna co planujesz na urlop???:) tez robie natrysk -ciepły-zimny, ale zazwyczaj króciutki bo zimny jest za zimny:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, wychłostajcie mnie i zbesztajcie-zeżarłam wczoraj lody no i piłam drinki, ach, jakie dobre były:) Wiem,że źle, byłam zła na siebie, ale cóż zrobic, dziś jest nowy dzień i od nowa trzeba zacisnąć zęby.Weekend bedzie wyjatkowo skromny jesli chodzi o jedzenie-kara za wczoraj P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lody, drinki!!! mówiłam - czystą ewentualnie pij!:P:P za kare przez weekend same sery i jaja:p:classic_cool: dlaczego w biodrach nic mi nie ubywa?!?!😭😭 nigdzie mi nie ubywa cm!!!😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dałam czadu ( i ciała ), ale za to jak sie zrelaskowałam :P To znaczy dopiero po tym, jak przeszły mi wyrzuty sumienia. Dzis za kare rano biegałam i mam zamiar robic to juz codziennie! I nie ma , ze boli! :P a jak zrzuce troche zada to basen ;)Bedzie dobrze, przegrałam tylko bitwę, ale wojna trwa. U was tez pada? taka senna pogoda, nic sie nie chce :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sialalalala54545
dziewczynki a mozna na dukanie w fazie I pic herbatki np owocowe oczywiscie bez cukru ;] ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×