Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jowita1984

dieta protal - zaczynam!! Kto ze mną??

Polecane posty

Hej! Nosz i naszlo mnie na grzeszki dzisiaj pierwszy raz od prawie 2 miesiecy :O Do grzechow zaliczam: -kapusta okraszona boczkiem do miesa -> mieso super chude, ale kapustka kiszona byla zrobiona przez tescia i byla taaaaaaaaaakaaaa pysznaaa :D -jogurt Jogobella o smaku pieczone jablko -moj ulubiony smak miaaam :D --> a to tylko dlatego, ze maz sobie zrobil jogurt rozcienczony z mlekiem, bo lubi jogo pitne, wiec wypilam szklanke tego :O Do tego wczoraj ufarbowalam sobie wlosy, bo zbieralam sie do tgo 2 miesiace :P ladnie sie ubralam i ropuscilam moje kudly pierwszy raz od 4 lat! (zawsze mam kucyk, koczek, spiete) i maz powiedzial ze wygladam seksi ;D No a na kolacje zjem kapusniak bo dzis ostatni dzien warzyw, a ze jest kwasny jak jasna dupa, to znow mnie do wc pogoni :P nsn- no gdzie te meskie czesci? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, czarna, jaka Ty dociekliwa w tej kwestii jesteś :P Ty zawsze możesz męża zapytać :P;) Ja ledwo żyję po zakupach i kupiłam sobie... strój kąpielowy:) bardzo ładny! Teraz mam dodatkowa motrywacje do basenu, ale to jak skoncze sezon biegania, czyli od listopada:) zjedzone dziś: 2 udka z kuraka bez skóry oczywiscie, sałatka z tunczyka, kefir

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nsn- eeej no gdzie sa meskie zcesci to wiem, ja sie o film pytalam :P:D Stroj kapielowy tez mam fajny, tylko plywac nie umiem i na basenie bylam tylko odebrac mojego podopiecznego :) A tak w ogole to wlasnie sobie ogladam "Biala masajke" :) Calkiem ciekawe sie wydaje :) W przerwie 2 plastry wedliny i troche lososia poszlo. Rany, ale mi sie dzis na jedzenie rzucilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) jak tam po weekendzie???? mnie szybko minęło na szczęście jeszcze ten tydzień i na urlop :) w sobotę jak to w sobotę porządki i te sprawy, a wczoraj pojechałam z moim na Słowację, mój luby wziął sobie dwóch kolegów i wiadomo cel był jeden - sklep monopolowy :) a że ja kierowcą byłam więc po zakupie trunków zaczęli próbować :P a że mój to tak pije od święta (tyle co kot napłakał) więc wypił parę kieliszków i normalnie umierał :) szkoda m i go było, ale ma za swoje :P na drugi raz będzie wiedział by nie mieszać :) za to ja dietowo wzorowo :) powiedziałabym wręcz że jadłam bardzo mało :) normalnie jak nie ja :) teściowa dała mi cały kosz pomidorów (a ma przepyszne) więc postanowiłam że przez kilka dni będę się nimi obżerać :) i nie będę mieć z tego powodu żadnych wyrzutów :) Paulla nic nie napisałaś o meridii (bo pewnie nie było Cię na forum) ale sposób w jaki to napisałaś dał jakoś do myślenia, powiem wręcz że się wystraszyłam więc rezygnuję z zażywania tym podobnych specyfików i zostanę przy moim therm line II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tradycyjnie zaczynam kolejny tydzień:P Słuchajcie, wczoraj minął miesiąc mojego odchudzania( dla was weteranek to nic, a dla mnie szmat czasu, nigdy tyle nie wytrwałam). Przyznam się-zmierzyłam się w pasie -nie powiem ile było ani ile jest-bo to i tak wiele za dużo, ale moge wam podać różnicę - 7 cm! sama nie moglam uwierzyć -mierzyłam się 2 razy! Ach, ale dało mi motywującego kopa do dalszej diety. A teraz do pracy rodacy ;) Miłego dnia wam zyczę i slonecznego,u mnie niestety zimno i mokro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej!;) Jowi - bardzo dobra decyzja:) nsn- 7cm w miesiąc to hardcore! powiem Ci, że strasznie szybko mi minął ten czas od kiedy 'stosuje' dukana:P:) hahaaa słuchajcie! wczoraj zawiozłam brata ciotecznego na zdjęcia do filmu Hoffmana!:D będzie statystą:P przez 4 dni będzie 'grał' żołnierza:D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki:)🖐️ znów mnie nie było a tu takie dyskusje:p weekend, jako ze nie byłam nad woda, upłynął wlasciwie bezgrzesznie, wchodze dzis na wage a tam 80,1:o masakra, kilka dni bezgrzesznych i nic to nie dało,wrecz przeciwnie,poszło w góre jakies półkilo... załuje ze sie nie mierze w moich super seksi(:p) obwodach, bo ciekawa jestem czy tam cos sie zmienia? jowita, zle mnie zrozumiałas,chodziło mi oto, ze ja po prostu nigdy nikogo nie namawiałam i nie bede namawiac na zazywanie tego typu tabletek odchudzajacych, wrecz chętniej odradzam:) dlatego napisałam ze Twój wybór, no ale chyba rzeczywiscie to zabrzmiało złowrogo:D ale decyzja dobra-zostan przy swoich tabletkach lepiej:) co do tego co lepsze, czy adipex czy meridia,to wydaje mi sie ze chyba sa podobne w działaniu , tylko z ta róznica ze adipexu w polskiej aptece nie ma a meridia jest,byc moze adipex jest "gorszy"... Lekarze wypisuja te leki jak sie ma BMI w granicach 30... zrobiłam sobie wczoraj fajne danie, mielone mieso z cebulka poddusilam na patelni, w innym garze gotowałam kapuste (młoda) pokrojona w takie grubsze "frędzle", potem wszystko wymieszałam, zaprawiłam koncentratem i wyszło bardzo dobre:) jak takie rozciapane gołąbki:p a naszło mnie ta to bo chłop sobie robił gołąbki własnie, wiec i ja zrobiłam sobie cos w ten deseń;) az się głodna zrobiłam;) ide na sniadanie;) jeszcze wrócę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Paula! nie mam pojęcia czemu tak waga Ci skacze, skoro nie grzeszysz?!:( ja tylko co jakiś czas kontroluje wymiary moich (sexy:D:O) bioder. reszta obwodów- talia i biust są ok. biust to lepiej niech się nie zmniejsza bo zaniknie!:O:P właśnie marchewkę wpałaszowałam;) a jutro planuje zrobic coś podobnego co Paula. pieczarki i paprykę poddusze, dodam mielone i koncentrat pom(właśnie mi się przypomniało,że nie kupiłam:o) ciekawe co z tego wyjdzie... w biedronce kupiłam sobie pyszną herbatę- rooibos - pomarańcza i cynamon. pyszna:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulla dzięki trochę mnie uspokoiłaś :P a tak poważnie boję się efektu jojo więc tego typu tabletki odpadają.... ja dziś na obiadek rosołek z kluseczkami lanymi :) miłego dnia ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrocia,z tą waga u mnie to zagadka:( jakim cudem Twój brat sie załapał do filmu?:) fajna przygoda:) bedzie miał co wspominac i opowiadac;) jowi, ja tez zawsze boje sie efektu jojo, ale mysle ze jak połacze diete z tabsami to moze go nie bedzie?zawsze jak brałam takie tabletki, to jadłam normalnie ale mało, a po jakims czasie zaczynałam jesc coraz wiecej no ale NORMALNYCH rzeczy, wiec tyłam:( a teraz jak bede ciągle na dukanie , to moze bedzie lepiej... zobaczymy... facet mnie pocieszył troche ostatnio, powiedziałam mu ze musze cos zrobic bo dieta przestała działac , a on powiedział, zebym juz dała sobie spokój bo nie wyglądam źle i ze wystarczy..kochany jest,ale chce mi sie wierzyc ze podoba mu sie moja obecna figura:( pokaze mu jakies zdjęcia sprzed np 2 lat i niech powie wtedy czy mam dac sobie spokój:p ciekawe co powie:p bo on juz chyba zapomniał jak wygladałam kiedyś:p:o od poczatku tamtego roku widzi mnie albo ciężarną,z rosnącym brzuchem, tyłkiem i wszystkim rosnącym:D potem z nadwagą... ja kwalifikuje sie do brania tych tabletek,bo one sa dla osób z BMI 30 i wiecej, a ja , co widac na strażniku mam BMI 29 z groszami,bez mała 30:o zastanawiałam się ostatnio czy nie zrobic jakichś badan tarczycy moze ja mam cos z tarczyca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
błąd u góry-oczywiscie miało być że NIE chce mi się wierzyc,ze podoba mu sie moja obecna figura... czasem to łapie doła przez to...jak gdzies idziemy i tysiace lasek łazi super zgrabnych i on je widzi...smutno mi wtedy ze tyle lasek a ja nie moge taka byc:o i ze mój chłop mógł miec taką laskę a ma taką mnie:p:o głupia jestem,wiem;)...ale ...czy Wy nie macie czasem takich głupich myśli?:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Paula ja bardzo chętnie ci doradzę w kupowaniu dodatków na ślub, kurcze jak bym mogła to bym chciała jeszcze raz robić swój ślub, było tak fajnie.... ale ten dzień-wieczór szybko przeminął i zostały tylko wspomnienia... czasem puszczę sobie płytkę z wesela i oglądam.... narazie budowa domu, zeszła na drugi odległy plan... :(:( jak tam kiedyś będziesz przy czasie to mi wyślesz.... poczekam.... dietkowo u mnie dobrze, dziś miałam na obiad zupę z kurek, w naszych lasach jest ostatnio tyle grzybów, że mama z babcią przynoszą po 2 wiaderka z czubkiem, a mój mąż wczoraj przywiózł pół takiego średniego wiaderka kurek i kilka sów.... mniam,mnam sowy już wczoraj zjedzone.... u nas pogoda do kitu pada i jest strasznie zimno, chyba już prawdziwa jesień przyszła do nas.... :(:(:( idę sprzątać bo dopiero co wstałam po nocce a mam pranie i prasowanie do zrobienia.... aaaa.... kobietki mam problem domowy... tzn.. chodzi o to czy któraś z was wie w jaki sposób można się pozbyć kamienia z żelazka, mam tefala nowe żelazko , mam jakieś 3 m-ce a od pewnego czasu wywala mi kamień ze stopy jak prasuje, no mam już dość i pomału chyba szału dostane, co robić.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula - bratu 'odbiło' i od chyba 2 lat bierze udział w różnych rekonstrukcjach wojennych. ma mundur i z kolegami pajacują:D nawet konie mają:) a jak on się tam wkręcił to nie mam pojecia, ale zapytam;) dziś np obok B.Szyca cuś robił:classic_cool: wiecie, że za takie coś co on robi, to płacą 300zł za dzień!!!<szok> to ja wole nie wiedzieć ile taki Szyc czy Olbrychski mają!:O oczywiście, że jak patrze na szczupłe lachony to mnie zazdrość zżera:Pnp. dziś mnie zżarła gdy widziałam kobitkę z maleńkim dzieciątkiem w wózku, szczuplutką, w legginsach i tunice!:o też bym chciała tak, ale bez wózka:D:P Nataszka- u mnie grzybów ni ma:( zimno jest...(no ale w całym kraju jednakowa pogoda, więc inny powód musi być...) ale zjadła bym jajecznice z cebulką i podgrzybkami❤️:classic_cool: w weekend ma byc cieplej to sie wybiorę do lasu;) co do żelazka - ja nie pomogę:( do 16tej ładna pogoda była, ale musiało popadać i od razu zimnooo sezon grzewczy już rozpoczęty u mnie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie Was wymiotło??? czarna pewnie zjawi się nocą;) od wczoraj mam w ustach cebule:o tak się obżarłam, że i dziś ją czuje w ustach:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się melduje wieczorową porą. Jutro mnie czeka cięzki i długi dzień w pracy, ale czasem tak musi być ;) Ja dziś dietowo bardzo dobrze, choć przyznam ,że mam ochotę na jakieś "żarcie na mieście ". Hmm, w takim miescie jak Wrocław ktos powinien otworzyc bar z jedzeniem dukanowym ,na pewno interes by sie kręcił ;) Ubolewam nad pogodą, ktora wciaz niweczy moje zapędy biegacz i wkrotce bede musiała nad kondycja pracowac od nowa. Mylse wiec nad jakąś siłownia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsza!:P nsn - zrób sobie w domu dukanowego kebaba:classic_cool: jak dla mnie to rewelka;) nawet lepszy bo tłuszczu zero! naleśnik, pierś usmażona z przyprawą gyros, no i warzywka do wyboru, do koloru+sos musztardowy, chrzanowy- jaki kto woli. niebo w gębie:) ja np za takim jedzeniem nie tęsknie bo nigdy tego nie jadłam(raz na pare miesięcy coś się trafiło) nawet pepsi light nie pije, nigyd nie piłam bo to shit(:P) to po co teraz?;) kanapeczki zjadłam z wędlinką, popiłam czerwoną i gitara:classic_cool: a pogoda tak, że chwile zastanawiałam się czy wstawać z łóżka:o pada, pada, pada:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, paskudna pogoda za oknem w sam raz na twórcze zajęcie :) wysyłam dłużników do krajowego rejestru dłużników :P u mnie wczoraj w miarę bezgrzesznie, nie licząc jednego jabłka. dziś w planach bigos mam, zrobię na kilka dni to będę mieć spokój... dziewczyny do mnie do pracy przybłąkał się jakiś porzucony kotek, nie przepadam za tymi stworzeniami ale ten jest słodki :) szef chciał się go pozbyć ale my z koleżanką obiecałyśmy że znajdziemy mu nowego właściciela :) i przed chwilą przyszła taka młoda dziewczyna by jej rachunek wystawić i wzięła tego kotka :) Paulla na pewno podobasz się swojemu facetowi, zresztą jeśli Cię kocha to tak do końca nie będzie widział mankamentów Twojej urody :) mój przynajmniej moich nie widzi :) a najlepsze jest to że moje nóżki to są jak takie repetki świnki a on mówi że uwielbia je :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jowita daj szanse dłużnikom!:P się ociepli to oddadzą wszystko:D a Ty od razu ich do rejestru!:P:D nie lubie kotów:P ale jakieś tam serduszko mam i też bym się zlitowała;) kobitki, jaki obiad zrobiłam!:classic_cool::classic_cool: niebo w gębie;) pieczarki, papryka, cebula, czosnek, pomidory podduszone. dodane do miesa mielonego z koncentratem! czaaad:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:)🖐️ pogoda rzeczywiscie tragiczna..leje...wieje,zimno,a mamy przeciez (jeszcze:p) sierpien!!! jutro miałam isc na poszukiwania sukienki ale pogoda ma byc taka sama wiec mogą byc z tego nici....:( jowita u Ciebie pewnie tez taka pogoda ,mam nadzieje ze nie pojechałas do pracy rowerem:p u mnie wczoraj było dietkowo ok, nie byłam na wadze wiec nie wiem co tam słychac..alemysle nad ta tarczyca, nad zbadaniem hormonów... jowi ja to bym tego kota pewnie juz w domu miała:p ja to bym wszystkie biedne bezdomne zwierzaczki do domu przytargała:p mam juz przygarniętego psa i kiedyś przygarnęłam własnie kotka, ale przejechał go w tamtym roku samochód:( Teraz własnie musimy jakiegos kotka przysposobić , bo juz myszy zaczynaja sie krecic:o gdzie kota nie ma....;) Fajnie ze kotek od razu znalazł dom:)alemogłas mówic wczesniej to bym wzięła:D stokrocia herbatki rooibos to w ogólejestczad,mam kilka ulubionych ale z cynamonem nie znam;) uwielbiam z miodem ,z wanilią:) a danie chyba sobie kiedys zrobie:)brzmi bardzo apetycznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HELOŁ!! U mnie wporzo, tak lalo, a ja sie paltealam po miescie i co z tego, ze niedlugo jak mnie chorobsko napadlo? Na obiad cielecine jadlam chuda, szynki troche, jajka na szynce, na kolacje znowu jaja na szynce, troche salcesonu z ozorkow (fak! :D) i twarozek. Wagi nie badalam od 2 dni i sie boje, ze urosla :O Kochana- ja tez mam tarczyce chora i bylam na diecie, a waga albo stalla albo rosla, az urosla do 90 kg. Biore leki od ponad 3 miesiecy, od niecalych 2 jestem na diecie i dopiero teraz spada pomału, wiec idz do przychodni gdzie robia TSH, FT3 i FT4, nawet bez skierowania, ok. 50 zl calosc i na 2 dzien juz wiesz, czy to tarczyca czy nie :) Pozdrawiam was i ide spac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo Paula, wyeliminuj wszystkie inne czynniku, ktore utrudniają schudniecie, niech te przeklęte tabletki będą ostatecznością! Ja już powoli zaczynam mieć smaka wszystko co niedozwolone, a szczególnie słodkie, bo okres sie zbliża, ale cóż, trzeba to przetrwać, bo czeka mnie to jeszcze przez prawie 20 lat :P Obcziłam świetna siłownie, a własciwie cały kompleks-w jednym budynku -siłownia, fitness, basen sportowy i do aquaaerobicu, hala do koszykówki, łażnia, sauna, odnowa bioliogiczna i sama nie wiem co jeszcze! I wystrój taki klimatyczny, az nie chciało mi sie stamtad wychodzic! Ale ze było pozno , wiec w karnet zaopatrze się jutro przed pracą. I na tej siłowni jakie towary, mówię wam :P Dodatkowa motywacja! Mam zamiar intensywnie ciwczyc przez miesiac, a potem w zaleznosci od stanu moich ud:P przerzucic się na basen. :) Zadowolona jestem, tyle wam powiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko!:) nsn - po miesiącu w takim 'raju' to będziesz wyglądała jak bogini!:classic_cool: no i może jakieś ciacho się znajdzie...;):P:classic_cool: czarna - salceson z ozorków! o żesz:o:P ugh ugh:P musisz się cieplej ubierać! coraz chudsza jesteś to i szybciej marzniesz;):classic_cool: patrze na siebie i jakaś taka grubaaa jestem:( na wagę nie wchodzę bo się tylko zdenerwuje. pewnie po tym objadaniu się waga się zatrzymała:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeejjjj!!! co jest?!?!?! nie mówiłyście, ze od 1-ego do szkoły wracacie!!!!:P:P:P idę GOTOWAĆ ŻUREK!!! łoo matko!:D oby się udało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:)🖐️ ale okropna znów dzis pogoda:( przez to przepadł mój wypad po sukienke:o nie wiem kiedy się wybiorę teraz:o czarna---musze rzeczywiscie zbadac te tarczyce...moja mama miała na nią operację...nie wiem... czy to moze byc dziedziczne??? nsn---alez super miejsce, raj normalnie:) juz Ci zazdroszcze ze tam bedziesz chodzić:p nie dość ze taaaaakie atrakcje(np.ciacha;)) to jakie to bedzie niosło efekty dla figury!!! no cudoooooooownie!!!:classic_cool: stokrocia:) jak bedziesz robic ten zurek?chodzi za mna od jakiegos czasu ale zawsze myslałam ze zurek to niedozwolona rzecz! mam nadzieje ze nie mówisz o tej zupie chrzanowej:p bo mam ochote na coś nieco odmiennego;) ja dzis sobie zrobie moja ulubiona sałatkę-filet w kostke(mimo ze mam go dosc:p),ogórek,pomidor,cebula , wszystko zalane sosem czosnkowym(czylijogurt, czosnek i przyprawy).I love it:)❤️ jowi, gdzie sie podziewasz???:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, pisze sama z sobą:o:p wczoraj leczo, a dziś rosół curry, zabielany jogurtem, z jajem made by ewelina :D takiego czegoś jeszcze nigdzie nei podawali:D rewelka:classic_cool: okazało się w trakcie gotowania,że chrzanu ni ma w domu i wyszedł taki mix:P zostawiłam troche na jutro, ale ciężko będzie się powstrzymać:P(tak jak w leczem) cichutko powiem, że dziś u mnie nei padało!:classic_cool: ale wieje za to...coś za coś;) CZWART RAZ Z RZĘDU PISAĆ DO SIEBIE NIE BĘDĘ!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula;) miałam dać chrzan ale nei było:D więc- pokroiłam pierś w kostkę, posypałam cuury, i do garnka+kostka rosołowa+majeranek(mysle, że mogłam liścia wrzucić też;) ) zabieliłam to jogurtem(gęsty był by lepszy, ale nie miałam:() zżarłam z jajem i git:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×