Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jowita1984

dieta protal - zaczynam!! Kto ze mną??

Polecane posty

cześć:) nsn- idzie się przyzwyczaić do takiego wstawania, swego czasu też tak wstawałam. ale się odzwyczaiłam:P też wróciłam do diety, baaa nawet do głodówki:o ciągle mi niedobrze na widok jedzenia a nawet picia:o mam pierś z kurczaka, ale na samą myśl, że musze na nią patrzeć, kroić, smażyć już mi niedobrze:o co za cholera?!?!?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry!!!:) słonko świeci!;) głodowałam przez 2 dni to dziś popędziłam z rańca na sniadanie. i jak na złość placki mi nie smaczne wyszły, za dużo sera dałam już dużo lepiej się czuje, ale jeszcze nie tak jak powinno być. najważniejsze, że do WC nie biegam! jadę niedługo w sprawie pracy...się boję:o jak dziewczęta po weekendzie, dużo kg ubyło???;) ja się zważe...kiedyś tam:D nooo JOWITA!!!! gdzieś Ty przepadła?!?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :)) wróciłam !!!!! i już po urlopie, nawet nie wiem kiedy mi zleciało, ale czuję że nabrałam energii i jestem wypoczęta. u mnie nic ciekawego przez urlop się nie wydarzyło, wysyp grzybów jest więc dużo czasu spędzałam w lesie. w sobotę siostra chrzciła bobasa więc mała imprezka była, ja zostałam matka chrzestną... gorzej bo wpadł mi w oko ojciec chrzestny Filipa :P tak na marginesie cieszę się że nie przebywa w Polsce, bo mógłby narobić zamieszania w moich sprawach sercowych. a wczoraj byli u nas mojego Łukasza rodzice, miło i sympatycznie minął dzień i wieczór. wagowo delikatny spadek w dół obecnie jest 73 kg. od pasa w górę czuję że schudłam, za to od pasa w dół nic a nic zwłaszcza w nogach :(( ostatnio stwierdziłam też że mojemu Ł. pasowałoby też przejść na odchudzanko, ale nie wiem jak go zmobilizować i delikatnie zwrócić uwagę że jest już gruby i powinien się odchudzać. 100krotka też chcę zobaczyć Twoją nową fryzurę :) Paulla nawet nie będziesz wiedziała kiedy będziesz po ślubie :) nsn gratuluję pracy :)) dziewczyny ostatnio spotkałam kolejną osobę która była na Dukanie i ładnie schudła :) a jak widzę że ktoś kupuje otręby i cole light to od razu wiem że to dukan :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Jowi! no no no! to Ci się trafił ojciec dla dziecka...chrzestnego:D:D:classic_cool: też jak robie zakupy w moim 'stałym' sklepie to się zastanawiam czy babki tam pracujace już zauważyły, żem na diecie czy jeszcze nie:D ciagle tylko homo, jogurty naturalne, serki wiejskie i piersi z kurczaka:D przeplatam to wszystko zwykłym jedzeniem ale i tak nietrudno sie domyślić:P dzień zaczął sie ładnie, ale juz jest kicha:o najpierw zobaczyłam plan na semestr zimowy...sobota-od 8 do 19, niedziela nie wiele lepsza tyle, ze w sobote same wykłady wiec niech nie liczą że bedę siedzieć cały dzień! z resztą i tak nei mogłabym bo mi ostatni transport odjeżdża po 18:P później wizyta w pracy-niepracy:o się okazało ze jednak nie będę pracować!:okurfa! teraz czekam na telefon od znajomego(na 99% zadzwoni:P), który zapyta właśnie o tą sprawę i jak sie dowie co i jak to na bank się baaardzo wkurzy i zadzwoni na do dyrektora tej mojej-niemojej durnej firmy:o:o będzie dym:o po powrocie do domu mama też jakieś ALE miała do mnie i musiała to wykrzyczeć- bo ona normalnie móić nei potrafi:o więc sensu rozmowy z nią nie widziałam, i o moim dalszym bezrobociu nie zakomunikowałam:o zjadłam sobie 2 filet śledziowe w ocice i jogurt naturalny duży. popiłam kolą:D:D czuje sie dobrze:D:D Jowi podeśle zdjecie później;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej i hello:) ja mam dobry humor, bo osoba , ktora widuje mnie tylko w weekendy stwierdziła, ze chudne z tygodnia na tydzień i ze bardzo widac;) Dietkowo ok, trzymam sie, od paru dni wzięłam się w znów ostro w garść i chodze na siłownię, własnie zaraz sie wybieram. Wierze, że się uda! Musi się udać; ) Stokrotko-a nie myslałaś o innej pracy, bo ta jak widac nie jest zbyt poważna i szczerze mowiąc nie chciałabym pracować w takiej firmie, która kompletnie nieprofesjonalnie podchodzi do potencjalnych pracowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nsn myślisz że ponad 10kg już ubyło???:) jak moglas nie zważyc sie😭:D:P na chwilę obecną wzięłabym każdą robotę:o a wybierać za bardzo nie mam w czym, właściwie to w ogóle innej oferty nie mam na horyzoncie:o nawet w durnym urzędzie pracy ofert nie mają😭:o:o jedni by chcieli żeby studia były skończone i najlepiej doświadczenie- ciekawe gdzie człowiek ma doświadczenie zdobywać jak inni studiujących nie potrzebują bo w soboty pracują...:o jakaś paranoja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł lasencje! :D No wiecie co, z robota to jest tak, ze gywerneruje bo nie znalazlam zadnej pracy podczas 9 miesiecy poszukiwan! 😠, a wiem, ze bede sie musiala przed wakacjami zwolnic, bo bede juz tam robic 2 lata, a wiadomo - bez umowy, bez ubezpieczenia, no nic! Jak to z opiekunkami bywa :) Obecnie sie nie waze rowniez, gdyz azaliz, NAZARLAM sie w sobote na dżamprezie rodzinnej ktora znow byla ( urodziny ciotki): sledzie w oleju niestety, rybka panierowana w occcie, kotlecik schabowy w panierce ofktors, jajca w majonezie bo jakzeby inaczej. W niedziele raczej sie trzymalam PP, dzisiaj rowniez sie trzymalam ( na kolacje wykwintne danie: parowki z mozarella i zielona cebulka :P), wiec zwazyc sie boje bo: 1. pewnie upaslam sie znowu 2. nie chce mi sie meczyc z waga. Do tego tesc sie na mnie obrazil ( co sie ostatnio zdarza srednio raz na tydzien) :) A moja psiapsiola urodzila coreczke dzisiaj :D Ginekolog stwierdzil, iz moja dieta jest nie za zdrowa, a maz mowi ze mnie kocha, a moj szef ze ciagle chudne, brat meza sie fochnal bo go opierdolilam za przeproszeniem, a ja kocham mojego meza i w dupie mam wszystko :D No to by bylo na tyle moje dziolchy kochane i zycze wam powodzenia w dalszej diecie, cobyscie nie grzeszyly jako ja grzesze, a za tydzien olejna impreza matyldo kochana! A potem dluuugo dglugo nic, az do slubu siostry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna ho hoo hooo:D poszalałaś:D i parówki jesz??? toż to świństwo:o tłusteeee feee:O:P ja się odważe i zważe może z początkiem nowego miesiąca...póki co trwam i nie wymiękam:classic_cool: tylko słodzika mi brakuje:( już sprawdziłam i nie kupie tego sweet top bo on na aspartamie jest tylko susi..coś tam:P ten jest do pieczenia i nie ma tego aspartamu okropnego! a czy do pieczenia czy nie- nie ważne, ważne, że słodki:D Jowi wysłałam zdjęcia;) nsn, czarna - a Wy nie chcecie się wymienić fotkami, hmmm...???;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) 100krotka dzięki za zdjęcie :) wyglądasz ślicznie a fryzurka to strzał w dziesiątkę, strasznie Ci w niej do twarzy :) w ogóle patrząc na zdjęcia ma się wrażenie że jesteś bardzo szczupła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje - wrażenie:o dziękuje za miłe słowo👄:) smażąc schabowe dla rodziny, zrobiłam sobie mus...się schładza, bez słodzika wyjdzie mdły ale co tam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100krotka pisząc że ma się wrażenie miałam na myśli to że jak dla mnie wyglądasz szczupło, a to że wciąż jesteś na diecie świadczy że nie czujesz się szczupła i w pełni zadowolona z siebie :) tak czy inaczej mnie się podobasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem o co chodziło;) ugh ugh:o a nie mówiłam, że zadyma będzie z ta moją pracą-niepracą!:o najpierw dostałam opieprz JA!!! Za to, że od razu nie zadzwoniłam żeby powiedzieć, że pracować nie będę:o jak to ja mówie - ZA NIEWINNOŚĆ dostałam(jak zwykle:P:P:D) a później opieprz ma dostać baba która na moje miejsce chyba znajomego wkręciła a niech ma, i tak jej nie lubie!:P:D na koniec usłyszałam - uruchomiłem znajomości, odezwę się później:D:D:D kocham tego człowieka:D:D bardzo chciałabym sama, bez niczyich znajomości znaleźć pracę, ale teraz wiem, że to prawie nierealne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki!;) Mam pytanie do Was,ponieważ nie mam książki ani też w necie znaleźć nie mogę chciałabym wiedzieć jakie przyprawy można używać czy aby wszystkie od soli,pieprzu po np .wegetę,przyprawę do gyrosu?????? zioła np prowansalskie wiem,że można no i pytanie nr2! ser żółty np chudy też jest przecież produktem nabialowym a dlaczego każdy je tylko biały????pozdrawiam i życzę wytrwałośći wszystkim łącznie z sobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :)🖐️ pierwsze co, to widzę że jowi się wreszcie pojawila:)🖐️wreeeeszcie:)🌻 fajnie ze dietkowo się trzymałaś;) i że odpoczęłaś sobie:) teraz z naładowanymi akumulatorami mozesz wracac do dawnego życia ..no i do nas;):p dobrze ze ten chrzestny nie mieszka tu:p a chłopu swojemu, jesli nie jest przewrazliwiony na punkcie wagi,wygladu itp mozesz zawsze delikatnie zaproponowac dietkę;) argumentując oczywiście ze to głównie dla zdrowia:p strzel mu wykład jakie niezdrowe jest normalne jedzenie itp;) mój za to ostatnio chudnie ciągle, i tak jest chudy , więc niezbyt sie cieszy;) stokrocia,przykro mi z tą pracą:o ciekawe co też planuje ten Twój znajomy:poby zaowocowało to dla Ciebie zatrudnieniem;) czarna i nsn rzeczywiscie mogłybysmy sie fotami wymienic,ciekawam baardzo jak wygladacie:) czarna-czasem z ludzmi trza ostro:p a skoro małzonek nie ma pretensji to wszystko ok:p nsn-ale dziewczyno Cię podziwiam z tym zapałem do cwiczen:) ja zapewne gdybym miała czas to i tak bym znalazła tysiac pretekstów zeby nie cwiczyć:p:o no a ja chyba znów schudłam:) waga dziś mi pokazała 76,8 JUPI JUPI JUPI :):):):):) W sumie to jem ostatnio jak wróbel więc gdyby teraz mi waga nie spadała jeszcze to już by znaczyło że na bank coś nie tak ze mną, moim zdaniem powinna spadac od dawna i ciągle z racji tej diety ale wychodzi na to ze ..ja musze radykalnie ograniczyc ilosc jedzenia-nawet dukanowego:o inaczej nic to nie daje... no ale wazne ze chudne...boje sie tylko ze jak za jakis czas zaczne jesc ciut wiecej -nawet dukanowych rzeczy to kilogramy wrócą:o ale na razie sie nie martwie na zapas:p teraz mam inne rzeczy na głowie...migusiem musimy teraz zapraszac ludzi,spowiadac się :o(masakra), załatwiac reszte rzeczy i w ogóle... jak byłam teraz na tym slubie tej kuzynki,to specjalnie chciałam wszystko poobserwowac zeby wiedziec czego sie moge dokładnie u siebie spodziewac:p nigdy tak szczególnie sie nie wczuwałam w kosciele na slubach:pniestety dzieckomi marudziło i musiałam co rusz z nia na zewnatrz wychodzic...ale wiecie co...jak zagrali marsza weselnego i młodzi szli do ołtarza to sieprawie poryczalam...matko co to bedzie u mnie:o 😭strach sie bac:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dunia,co do przypraw,to ja uzywam wszystkich,uwazam ze raczej nie zaszkodza a tylko mogą przyspieszyc przemiane materii(tak słyszalam),wiadomo- sól jest niezdrowa i zatrzymuje wode w organizmie,ale ja bez soli żyć nie potrafię i nic mi nie smakuje😭 trzeba tylko uwazac bo niektóre przyprawy np w płynie mają cukier czy tłuszcz ale to raczej chyba nieduze ilosci... nie wiem jakie zdanie na temat przypraw maja inne dziewczyny ...także może nie do konca sie mną sugeruj;) co do sera zółtego,to na dukanie nie mozna jesc w 1 i 2 fazie, chyba dopiero w 3 mozna...(na pewno potem mozna tylko nie wiem czy w 3 czy 4 fazie), a zapewne dlatego ze sklepowe zółte sery sa niestety bardzo tluste:( (ale np.w lidlu jest dietetyczny ser zółty w plastrach -linessa, pewnie jego tez nie mozna ale ja ostatnio kupiłam;)) Jest w necie przepis na ser zolty dukanowy-z białego sera robiony,robiłam go raz i niestety wyszedł ohhhydny i poszedł do kosza:o ale mozliwe ze cos zle zrobiłam,bo czytałam opinie ze jest niezły takze mozesz spróbowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyprawy- jesli nie zawierają cukru, oleju, oliwy i innych zakazanych rzeczy to czemu nie!:D ser żółty- tłustyyy:o nie będę ukrywać- żarłam go ostatnio w duużych ilościach:o ale już skończyłam:P:D Paula- ten liness czy jak tam się zwie, to moze być;) na innym forum kobitki zajadają go na kanapkach:) musze sobie zapisać nazwę i jutro może lidla będę mieć okazję odwiedzić;) Paulooo alez Ci waga spadaa pięknie!!!:):) ugh ugh ugh ugh ugh:o - to odnośnie pracy:P:o jest dla mnei jedna propozycja pracy, na max 4miesiące(zawsze to coś!) jestem lekko przerażona. jutro mam jechać dowiedzieć się czym miałabym się dokładnie zajmować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! :D No wiec, mozemy sie wymienic fotkami, łaj not? :) Ja mam jakies z wagi 90 :P i z wagi 59 :D A aktualnej nie mam, ale tez nie wiem ile waze, bo wole narazie nie sprawdzac, aczkolwiek moze powinnm zeby kontrolowac sie jakby co. No nie wiem :P Trudno mi sie zdecydowac :D Parówczaki jem rzadko, wczoraj jakos mnie naszlo. A dzisiaj: wiejski z truskawkami ( ten kupny, sama nie robilam dzemu trudkawkowego ani zadnego innego :) ), serek twarozek chrzanowy (smaczny), miseczka zupy cukiniowej, a na kolacje..........sledziki niestety z oleju wyciagniete :( Ale jakos mnie naszlo na te sledzi i nie wiem o co chodzi :P Ale mam nadzieje, ze jutro juz nie bede ich jesc :) A tak to juz czekam na weekend, a tu dopiero jutro sroda niestety. 1ookrotka- trzymam kciuki za robote :) Zawsze sie cos przyrobi i jakies doswiadczenie w cV mozna wpisac :) Gratuluje tym ktore tak pieknie chudna! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tak cicho??? robota gówniania-delikatnie mówiąc:P ale mi chodzi tylko żeby zarobić na szkołe... praca na 2 zmiany... czarna- do cv tego nie będę nawet próbować wpisywać:o:D podaj jakiś namiar to Ci podeśle moje zdjęcie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobiety:)🖐️ aaaale jestem padnięta:o 💤 dziecko mi prawie cała noc nie spało:o stokrocia, dobra i ta robota na 4m-ce, ale czy nie ma szans pracowac dłuzej? ale nawet jak nie to zawsze jakies nowe doswiadczenie i rzeczywiscie-jak mówi czarna-cv bogatsze;) ten ser nazywa sie Linessa:) w lidlu jest sporo produktów z tej serii, wszystko dietetyczne,ale ja rzadko coś upoluję, jakoś nie mam szczescia, chyba ludziska to szybko wykupują:p co do fot, to musze zrobic jakies bardziej aktualne zdjecia ,wszystkie mam stare jak świat :o ciągle pstykam fotki córce a sama nie mam w ogóle:p dziewczyny ja chyba znów schudłam,az trudno mi uwierzyc, chyba waga mi się zrąbała :p bo dziś miałam 75,9!!!(wczoraj 76,8) ale i tak zmieniłam strażnika:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100krocia🌻--znów pisałysmy rownocześnie;) szkoda ze robota nieteges, i ze do cv sie nie nadaje...no ale zawsze pare groszy wpadnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) ja od rana też mam taki zamęt w pracy że szok. niedawno wróciłam z Urzędu Skarbowego i notariusza bo musiałam kilka spraw pozałatwiać. na koniec mnie jeszcze buty obtarły więc normalnie mam już dosyć. Paulla gratuluję takiego spadku wagi :) Ty chyba faktycznie nic już nie jesz, a może to stres związany ze ślubem tak na ciebie działa. 100krotka mnie również przykro z powodu pracy jednak jak Paulla pisze dobre i parę groszy, a CV na pewno jeszcze uzupełnisz :) u mnie wagowo dziś bez zmian, i raczej do jutra nic się nie zmieni bo dziś zjadłam rurkę z kremem. wiem że nie powinnam ale nie mogłam się powstrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ah szkoda, ze w CV wpisac nie mozna, ale chociaz jako praca na kilka zmian wpadnie w CV w razie czego jako umiejetnosc :P Ja sie jeszcze nie zwazylam, wiec moze dzisiaj za chwile sprobuje :) Do roboty lece na 9 rano, maz chory, ale przynajmniej szefowej dzisiaj nie ma az do jutra bo pojechala na targi dentystyczne do Poznania :D Moj mail to: parys1983@op.pl, wiec mozna tam wyslac fotki, ja postaram sie odwdzieczyc jak najszybciej fotkami z zeszlego grudnia ( tj. moj slub:P), bo to sa..najswiezsze :D A tak to smigam na kawke do babci ( na szczescie mieszkamy razem :) ), pozniej sie zjawie jak sie uda mi zwazyc, aczkolwiek mysle, ze nie bedzie mniej niz znow 82, bo kurde zjadlam wczoraj znowu te sledzie!! 😡 Dzisiaj je opchne Łukaszowi coby mnie nie kusily! Buzka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja :P Wzylam sie, moja waga wzrosla o 30 deko ( niby ne duzo, ale powinna zleciec no nie? :) ). Ostatni raz wazylam sie 9 dni temu i zero spadku, znowu jakies zastoje, pewnie posledziowe i poimprezowe. W ta sobote znowu impreza, ale jesli na nia pojdziemy, to nie bede jadla niczego niedozwolonego, bo sie nie wyrobie ze spadkiem do 30 pazdziernika. Jako kare wprowadzam: dodatkowy dzien PP. Mialam miec dzis ostatni dzien PP, ale zrobie do jutra i scisle sie trzymam te 2 dni! Buzka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) mamy piękny słoneczny dzień. wczoraj trochę nagrzeszyłam bo wypiłam z koleżanką butelkę wina a wcześniej na obiad jadłam pulpety z ryżem i marchewką, ale przepyszne były. myślałam że od razu waga pójdzie do góry ale na szczęście nie i nawet parę deko mniej pokazała niż wczoraj rano. dziś idę do lekarza (chodzę już od wtorku i nic nie mogę załatwić) bo mi się badania okresowe do pracy skończyły. pomyślałam że od razu poproszę Panią doktor o skierowanie na badanie niedoczynności tarczycy i poziomu gospodarki hormonów (jakoś tak to brzmi). czarna wagą się nie stresuj :) dziś jest wzrost jutro będzie spadek :) jak znajdę zdjęcia na poczcie to Ci podeślę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko dziewczęta!:D Paula- ale zasuwasz w dóóół na suwaku!!!:classic_cool: zazdroszczę:P:P Jowita- ja dziś byłam u lekarza zrobić badania do pracy. i jak zwykle przy pytaniu o wage podałam mniejszą:D:P:P CZARNA- to śledzi jeść nie można??????:o chyba ze Ty takie w oleju pałaszujesz...???:P cos miałam jeszcze napisać ale zapomniałam:o wrócę jak mi się przypomni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×