Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość meblościanka

Jakie mebelki dla dziecka wybrać- proszę o radę bo zwariuję!

Polecane posty

Gość Aaaby
Pikupiku? :o Miło że wpadłaś? Jadłaś coś dzisiaj chociaż, czy z przejęcia popularnością na Kafe zapomniałaś? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meblościanka
evva...evva... dzieki, widzial i ten zestaw ale po konsultacji i przebraniu we wszystkich mozliwych spodobaly nam się TYLKO te, które podalam w linkach na początku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaby wszechwiedzaca
a ty jadlas cos bo ci chyba mozg przycmilo, chcialabys zebym byla jakas pikupiku bo nie mozesz uwierzyc ze mozesz wnerwiac wiecej niz jedna osobe :P żalosne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meblościanka
ryniu, dzieki za dobre rady ale ja chyba wole kupic już coś gotowego...nie mam zabardzo ani smykalki ani ochoty do przerabiania...licze na gotowce ;) tak jak mowie- wybiorę coś z podanych przeze mnie linków na początku wątku, cena nie gra dla mnie roli tylko bardziej wygoda i wykonanie, założyliśmy, że tak czy siak wydamy te max 2,5 tyś na urządzenie pokoiku dla naszego pierworodnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meblościanka zastanów się,czy nie lepiej zainwestować w super mble kiedy dziecko wyrośnie już z łóżeczka. Teraz szkoda na to pieniędzy. Znam to bo starszemu kupiliśmy fajowe mebelki i jak przyszedł czas stawania w łóżku i śmigania grzechotkami to wszystko było poobijane. Teraz przy drugim dziecku zrobiłam tańszą wersję,a jako,że jestem stylistką mebli i dekoratorką sprzedam sobie je później i jeszcze na tym zarobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meblościanka
tylko moje pytanie brzmi które z tych 5ciu propozycji byście wybrali i dlaczego :) a jeszcze prościej VOX czy IKEA i dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaby
Meblościanka, a widziałaś może Cosatto Modo? Jeśli tak bardzo zależy ci na jakimś gotowym zestawie i nie patrzysz na budżet to sprawdź je. Pasuje do nich przewijak Cosatto, dodatki Bebe-jou z najnowszej serii albo Mothercare. :) (Moim zdaniem). Wtedy byłoby trochę drogo ale ślicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meblościanka
ryniu - mogę inwestowac potem w nastepne meble, zresztą te, ktore kupie teraz będą dla drugiego dziecka, więc tmatemu i tak się dostanie coś nowego, raczej nie zamierzam nic potem sprzedawać bo mam spory dom i wszystko mi sie i tak przyda :) postanowiliśmy, że wydamy nie więcej niż 2,5 tyś zł , Aaaby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evva...evva
nie ma sprawy...te co wybraliście naprawdę sa ładne ale przekonałam sie też że bardzo ważne są dodaki, kolory ścian itp. W katalogach, ofertach sklepów wyglada to naprawdę slicznie a po wstawieniu do pokoju okazuje sie że coś jest nie tak, że czegoś brakuję więc polecam inspiracje LeroyMerlin - http://inspiracje.leroymerlin.pl/ jest tam naprawdę kilka ciekawych propozycji wygladających realistycznie, polecam mi to pomogło w podjeciu decyzji w sprawie zakupu mebli choć juz trochę starszych dzieci pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaby
Aha. No to Modo raczej odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meblościanka
wszystkie łóżeczka, które podałam w linkach mają mozliwość demontaży szczebelków i zamiany w mały tapczanik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój wybór to: huby i Ikea. Są bardzo przytulne. Reszta to sterylne badziewia i źle mi się kojarzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a meblościanka jak chcesz wydać 2500 tysiaka to kup zwykłe sosnowe meble przyślij do mnie to ja Ci zrobię 2,5tysiąca i takie cacka,że nikomu potem nie oddasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meblościanka
heheh, mi się z Ikei podoba zestaw HENSVIK a oddawac i tak nie zamierzam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaby
Ryniu, wklej nam tutaj zdjęcia swoich mebli przez Imageshack albo Fotosik. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meblościanka
przeglądałam WSZYTSKO z Mężem i on jest niestety gorszym wybredniakiem i jemu podobają się TYLKO te 5 propozycji, ktore pokazalam Wam na poczatku więc i tka wybiorę coś z tego bo i cenowo i designowo nam odpowadaja najbardziej, prosze tlyko o pomoc w okresleniu VOX czy IKEA i dlaczego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogę Wam wysłać foty na miala bo nie wysyłam namiarów na mój sklep,a z fotosika i innych nie korzystam. Mogę Wam pokazać co można zrobić np. ze wykłej komody za 99zł, krzesła za 79 i tak dalej :) podajcie to wyślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaby
Nie trzeba z nich korzystać, nawet logować się nie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaby
Tzn. korzystasz jednorazowo, ale nie zostajesz stałym użytkownikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaby
Instrukcja jest na ich stronach. Wybierasz zdjęcie z kompa i program wyrzuca ci je jako URL (link ze zdjęciem, który możesz tu wkleić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde Aabby dodałabym,ale teraz przypomniało mi się,że wszędzie na fotach mam znak wodny firmowy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meblościanka
http://imageshack.us/ ładujesz swoje zdjęcie a potem podajesz do niego link który otrzymasz pod zdjęciem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaby
Exactly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meblościanka
no ok, poza tym... ;) to wypowie się jeszcze ktoś? co by wybrał? vox czy ikeę? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaby
To go zamaż w Photoshopie albo .bmp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evva...evva
ryniu2 a możesz wysłać mi na maila lilka.x@wp.pl będę wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meblościanka
wystarczy otworzyć w paincie i zwykłym 'sprayem' zamazać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×