Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość meblościanka

Jakie mebelki dla dziecka wybrać- proszę o radę bo zwariuję!

Polecane posty

Gość Aaaby
Szczerze? - Coś taniego, polskiego (podobnego do Ikea Hensvik - np. Drewex i Klupś mają podobne ładne białe łóżeczka, pasuje do nich biała długa komoda 6 szufladowa Ikea Malm na której możesz położyć przewijak i kosze na zabawki i kosmetyki, szafę możesz sobie odpuścić) a do niego fajne droższe dodatki (pościel, przewijaki z Mothercare, Mairo, ozdoby Haba) Jeśli szukasz ciekawych inspiracji na nietuzinkowy pokoik to polecam tę stronkę (kopalnię pomysłów): http://www.ohdeedoh.com/ohdeedoh/home-tours (klikasz w wybrany pokoik, żeby zobaczyć więcej zdjęć, albo pokaz slajdów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meblościanka
niestety slyszalam, że Drewex jest dośc kiepskiej jakości...zreszta niezabardzo podeszly mi niektore modele, ja naprawde przeglądnęłam już wszystkie zestawy wszystkich, WSZYTSKICH firm, polskich, zagranicznych i naprawde wybraliśmy to, ktore zaprezentowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eva_eva poszło trochę tego jest i większość to ikea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak chcecie foty to może napiszcie do evy i jak będzie taka dobra to Wam przekaże. Ja nie mam siły na mazanie zdjęć i bawienie się w fotosiku.bo właśnie siedzę w Adminie swojego sklepu i mnie cholera bierze od tego łądowania fotek i opisów,więc mam szczerze dość :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaby
Mam białą ramę Drewexu i jestem zadowolona. Różne legendy po mieście chodzą. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a resztę to już możecie przeglodać u mnie na www 'patrz nadawca".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meblościanka
ok, ale póki co bardzo bym prosiła o powrócenie do meritum sprawy, bo mebelki muszę wybrać do końca tego tygodnia a ja dalej jestem w rozterce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evva...evva
nie ma problemu z przesłaniem dalej...jak któraś chce to pisać-zapraszam ryniu2 wielkie dzieki 🌼 zabieram sie do przegladania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaby
A z Voxa jaki model?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meblościanka
no pisalam, że chłopczyk :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaby
Te Hubi i Hensvik są podobnie ładne. Weź tańsze i tyle. Różnice przeznaczysz na inne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeee sorka....mówiłam już,że jestem zmęczona... ?:) to te dwie wersje odpadają bo się nie nadają dla chłopca to są zestawy dla dziewczynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meblościanka
to jeszcze raz: 1) http://www.allegro.pl/item998176680_zestaw_m ebli_reglisse_ivory_mapple_firmy_vox.html ten najbardziej podoba się Mężowi 2) http://atbmeble.pl/pokoj-niemowlaka-62 całkiem neutralny ale bez szału 3) http://www.twojedziecko.net/sklep/product_in fo.php?products_id=842 fajne ale mało opcji trochę... 4) http://www.mebledladziecka.pl/Zestaw_Modern_ kremona-1915.html ten mi się najbardziej podoba ale Mężowi średnio 5) http://www.ikea.com/pl/pl/search/?query=Hens vik dla mnie dużym plusem jest biały kolor, ładne wykończenie i mozliwość dokładania ciekawych elementów który zestaw WY byście wybrały i dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaby
Dlaczego nie nadają się dla chłopca? Białe, uniwersalne. Sama mam podobne i też mam chłopca. :P Wystarczy dobrać chłopięce dodatki i tyle - szczególnie do tych Hubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meblościanka
do bialych mozna dobrac chyba każdy kolor? ;) i dla chlopc ai dla dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nie lubię opływowych kształtów dla chłopca jak w białych Ikea, te skrętasy itd. Z kolei zobaczcie na kształt mebli hubi też dla lasek. A może to już moje zboczenie? mam fizia na punkcie mebli i pewnie dlatego,ale nic z tego co meblościanka podała mi się nie podoba bo dla chłopca to ja już bym wolała tą serię MALM z Ikei czy jakoś tak. Ta niebieska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaby
Mało tego że opływowe, ja tam kupiłam mu jeszcze z serduchem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaby I love you :) Wklejcie mi tutaj to hubi bo mi się cholera nie otwiera :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tych pieciu propozycji ja wybralabym nr 1 :) ladne kolory, komoda- bardzo wygodna i w szafie tez jest szuflada np. na posciel, reczniki :) wedlug mnie to jest najbardziej optymalny zestaw z tych wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki huby przełknę,ale rozumiem,że te foty można zmieniać? to tam bym wsadziła zdjęcia dziecka i jakieś fotki autek. I krzesło bujane odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no dzięki. widzę,że można robić wymiankę,więc hubi foty dziecka i autka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaby tłumaczę to serducho jako ogromną miłość do Twojego synka ;) mi się to kojarzy z narzutkami w róże, kwiatki-patchworki itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propo autek W Ikei są fajne pocztówki z retro autami pasowały by do hubi jak ulał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaby
Wiem, wiem. :P PS Tekstylia dałam 100% męskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufffff :) laseczki,a jak Wy dodajecie do tekstu te kwiatki, machanie ręką itd.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaby
Jest taki dział pt. "Redakcja Kafeterii" i tam jest temat nt. wstawiania obrazków/buziek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×