Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość meblościanka

Jakie mebelki dla dziecka wybrać- proszę o radę bo zwariuję!

Polecane posty

Och :) Caramella, jakie one piękne :) a teraz jeszcze w promocji. Chyba na coś się skuszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byle tylko nie wybierać firmy TROLL. Mam okropne przejścia z serią MIKA, towar przyjechał rozwalony, popękany, z wadami fabrycznymi. Baaardzo słaba jakość, zupełnie nieporównywalna do ceny. Omijać szerokim łukiem i nawet nie brać pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamelka
Ale śmieszna nazwa :) My to kupujemy meble w Agacie. Jeszcze się nie zdarzyło aby coś było w rozsypce, a urządzaliśmy u nich całe mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pokój dziecka powinien być jasny, funkcjonalny i przestronny. Lepiej wybrać więcej konkretnych dodatków w agata home, żeby dziecko mogło spokojnie uczyć sie o spędzać miło czas we własny pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oiplp
A sprawdzałaś tutaj : www.barste.com ? Naprawdę oryginalny wybór dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest taka firma jak Mebel Partner ( www.mebel-partner.pl ). Warto u nich na stronie poszukać. Mają sporo asortymentu – meble do salonu, sypialni, czy pokoju dziecięcego. Ja tutaj bardzo fajne hokery do swojej knajpy zamawiałem. Dobry kontakt, długo mi na meble nie kazali czekać, cały czas byliśmy w kontakcie telefonicznym z obsługą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duży błąd to kupowanie zestawu tematycznego, moja siostra tak zrobiła, kupiła meble z zestawu, coś tam księżniczka z BabyBest i co po roku z hakiem małej się już nie podobają, chciałaby inne. Dlatego my będziemy kupować zwykłe mebelki np: w ikea a temat pokoju rozwiążemy może nakleją na ścianę lub jakimiś drobnymi gadżetami, jak mała wyrośnie z pierwszego łóżeczka to kupimy od razu na 180 cm, jak tutaj http://sen-to-zdrowie.aq.pl , klasyczne łóżko, po co kombinować 140 lub 160 jak i tak trzeba będzie je za 2-3 lata wymieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagoo
Bo tzreba kupować meble, które "rosną" wraz z dzieckiem żeby nie wymieniać co dwa lata. My taki zestaw kupiliśmy w Agacie to posłuzy kilka lat, nie będziemy musieli zmieniać tak szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękne mebelki, w bardzo klasycznych formach robi firma Bellamy. Ja swoje zamawiałam na www.vanillafrog.pl, szybka dostawa i dodatkowo można dobrać masę przepięknych dodaktów. Jako, że jestem fanką Vanilli to wiem, że niedawno otwarli swój pierwszy butik we Wrocławiu, więc wszystki lokalne mamusie mogą same sprawdzić te mebelki przed zakupem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę perełek jeśli chodzi o meble można znaleźć na stronie mebel-partner.pl. Jak tylko mam trochę wolnych pieniędzy, to zaglądam tutaj. Ostatnio ustrzeliłam super biurko do pokoju dziecięcego za nie największe pieniądze. Obsługa sympatyczna, można się porozumieć czy to na mailu, czy telefonicznie. Sami dowożą, nie zlecają tego obcej firmie, co moim zdaniem jest bardzo dobrym pomysłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My niedawno kupowaliśmy meble dla córki w Agacie, przyjechały jeszcze ładniejsze niz te które oglądaliśmy. Dobrze się sprawują są pakowne i wykonane solidnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werkkkaaa
Dzieciom szybko zmienia się gust i upodobania i lepiej kupić klasyczne meble, a tematyczne drobiazgi i akcesoria. Swojemu dziecku meble zamawiałam w sklepie http://meble-aldo.pl/ i postawiłam na klasyczne białe z dodatkami w określonej tematyce,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja planowałam zakupić mebelki Bellamy ale po zapoznaniu się z ofertą różnych firm odkryłam mebelki Sauthon. Ogromny wybór i przepiękne kolekcje, wybrałam i kupiłam w sklepie https://www.studiobarw.com, sprawują się i wyglądają świetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak robiliśmy remont pokoju dzieciaków niedawno to nowe meble zostały zakupione w Agacie. Miałem okazję być w ich salonie i miejsce robi wrażenie. Dobrze zrobiona obsługa, meble opakowali jak należy także nie było strachu że coś mogło w transporcie zostać uszkodzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurdeania1231
Ja bym ci poleciła sklep www.babydoro.pl, mają tam sporo tych mebelków. Można wyposażyć cały pokój od komody po dekoracje. Ja kupiłam fotelik, komodę i łóżeczko, a wszystko to w jednym różowym kolorze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zalezy na jak dlugo kupujesz te meble. Male dziecko (do 2 lat) nie zniszczy jeszcze. My zrobilismy tak, ze corce kupilisny biale meble z ikei-lozeczko, szafe i komode sundvik (chyba taka nazwa) i oddzielnie bialy przewijak Klupś. Wystarczą, szafa głównie sluzy do orzechpwywania lekow, kocykow, poscieli, zapasow zywnosci itd :) pokoj typowo dla niemowlaka, dodatki tylko miala rozowe. Nic nie zniszczone, stan idealny. Teraz wynieniam dodatki na niebieski a jej planuje nowy pokoj. I chyba tez pojde w ikee bo jestem zadowolona. Do tej serii sundvik idealnie pasuje ikea hemnes. Wydaje mi sie,.ze teraz bedzie najbardziej niszczyc bo bedzie malowala itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka3661
Tutaj https://www.meble-aldo.pl/meble-dla-dzieci-x2s12158 jest bardzo duży wybór mebli. Naprawdę warto sobie tam zerknąć, ponieważ można zrobić kompleksowe zakupy. Wybór jest naprawdę spory i to zarówno do pokoju chłopca, jak również dzieczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrekblachy1231
Podstawowa sprawa to łóżeczko, prócz tego warto mieć komodę i stolik do karmienia. Później jak dziecko urośnie warto kupić worek na zabawki. Z żoną kupiliśmy wszystko na www.babydoro.pl. Wszystko dobrej jakości w niezłej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuję mebli z litego drewna sosnowego lub olchowego. Jest ciekawy producent takich mebli Łodzi firma Kamyk. www.mebledrewniane.eu Mają różne linie wzornicze: nowoczesne, klasyczne, stylizowane, barwią w wielu kolorach. Dostępne jest wiele rodzajów i układów mebli. W zasadzie w każdej linii wzorniczej można umeblować całe mieszkanie. Jeżeli to byłoby mało to robią też meble na zamówienie klienta. Kiedy ja byłam ich klientem syn miał sześć lat teraz ma 21 i wciąż wyglądają jak nowe. Gdzie nie gdzie mają wgniotki, ale to jest sosna i trzeba się dobrze przyjrzeć aby je zlokalizować. Teraz jak byłam na ich stronie mają fajne mebelki w linii wzorniczej Sylwia, za moich czasów były tylko klasyczne. Warto zainwestować parę zł więcej i cieszyć się meblami przez długi czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMagdalena
U mojej córki super dodatkiem w pokoju jest pufa sako także polecam takie rozwiązanie, sprawdza się zarówno podczas zabawy jak i odpoczynku. Ja kupiłam od pufolandia.com.pl i jak ktoś szuka to mają duży wybór i fajne wykonanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mogolkarola1231
Powiem Ci, że my kupiliśmy łóżeczko, komodę dziecięcą i fotelik. Wszystko znaleźliśmy w sklepie www.babydoro.pl w dobrych cenach i dobrej jakości. Myślę, że te mebelki to absolutne minimum. Ale polecam sprawdzić w tym sklepie, mają szeroki asortyment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podrozniakania1231
Komoda i łóżeczko to podstawa. Prócz tego powinien być fotelik. Ja zaczęłam umeblowanie od komody https://babydoro.pl/meble/komody wybraliśmy z mężem tą trzecią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno najważniejsze jest łóżeczko. W dalszej kolejności przyda się szafa, a w miarę jak dziecko będzie dorastać, trzeba będzie koniecznie pomyśleć o biurku. Łóżko, szafa, biurko - właśnie na tych meblach skupia się ten artykuł https://botaak.pl/wybieramy-z-partnerem-meble-dla-dziecka-czyli-jak-zadowolic-nie-tylko-dziecko/ , który doradzi Wam, czym się kierować przy wyborze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×