Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość goniąca marzenia

Panowie nauczcie mnie rozmawiać z partnerem o przeszłości

Polecane posty

Gość goniąca marzenia
odpowiadam na pierwszy post Tylko jak ma się dyskrecja do charakteru pytań, które chcę zadać? W myśl zasady, że gentlemen o takich sprawach nie mówi? Po pierwsze nie chcę wiedzieć kto, po drugie opowiadanie o przygodach nie będzie miało charakteru przechwalania się, czy budowania swojego wizerunku kosztem kobiet z przeszłości. Zaś odpowiedzi mają zostać wykorzystane wyłącznie na naszą korzyść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spalony na MAXA
Masz prawdziwego faceta.Jest dyskretny Nie wiesz że jesteś jego ostatnią kobietom. Chciała byś????? żeby inna kobieta wiedziała jaka jesteś koju??? No powiedz./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goniąca marzenia
Nie rozumiem po co ciągle krążyć wokół tematu rozmawiać, czy nie. Jestem zdecydowana przeprowadzić taką rozmowę. Pytam o formę, jaką ona ma przybrać, a nie czy powinna się w ogóle wydarzyć. Siłą nie zmuszę partnera do takiej rozmowy. Podjęcie tematu będzie zależało od Jego decyzji. Mnie interesuje, w jaki sposób go zachęcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spalony na MAXA
Moim zdaniem.... Jeśli podejmie temat to dupek. Nikt nie pamięta byłych dziewczyn. No chyba że były naprawdę dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goniąca marzenia
Sugerujesz, że gdy wchodzi się w nowy związek to przestają istnieć wspomnienia, pozytywne i negatywne emocje związane z byłymi partnerkami, zapomina się o swoim pierwszym razie, ot tabula rasa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spalony na MAXA
Wchodząc w nowy związek zapominasz o minionych. Bo po co w nowym związku stare zwyczaje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spalony na MAXA
W nowym związku zdecydowanie dominują wspomnienia negatywne. Może to jest problem? Facet ma dość i nie chce wspominać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goniąca marzenia
Po to, aby uniknąć wcześniej popełnionych błędów (nikt nie jest doskonały), po to, aby powtórzyć coś, co było ekstra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goniąca marzenia
Dlaczego z góry zakładać negatywne emocje? To, że ktoś kogoś zostawił nie znaczy, że seks nie był nieziemski, że przy poprzednim partnerze/-rce nie nauczyło się czegoś nowego, co warto byłoby powtórzyć z kimś innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spalony na MAXA
Wielką zaletą następnego związku jest to że wiemy jakich błędów należy unikać. A to co było fajne chcemy znaleźć u nowej partnerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goniąca marzenia
Jednak to, co przez jednego partnera jest uważane za błąd, w kolejnym związku może okazać się niezłym rozwiązaniem. Zresztą seks nie zawsze wiąże się z wchodzeniem w związek partnerski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spalony na MAXA
Moment kręcę następnego BLANTA........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goniąca marzenia
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spalony na MAXA
USZ ESTEM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spalony na MAXA
To ostatnie zdanie ZACZĘSŁO moim jestestwem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goniąca marzenia
Numer duo Masz rację to nie tylko seks Spalony, co tak zatrzęsło?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spalony na MAXA
Wiesz co wieszszszsz..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaprawdę powiadam Ci, porzuć te myśli o próbie rozmowy o przeszłości erotycznej partnera, bo wkrótce Twój związek stanie się taką samą przeszłością! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za każdym razem, kiedy zaczyna się coś nowego, człowiek wierzy, że będzie to coś pięknego i niepowtarzalnego. Potem trafia na kobietę, która zmusza go do myślenia, że to było wielkie nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spalony na MAXA
Odplkam lolka (na balkonie) zaraz wracam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goniąca marzenia
Spalony, jest późno nie każ mi zgadywać :) Wredniaku proszę o uzasadnienie:) Normalny tylko jak się tego domagać bez nienaruszania fundamentów związku?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goniąca marzenia
Numero duo piekne maksymy, ale jak to się ma do tego tematu. Wszyscy chcemy, aby było pięknie, dlatego trzeba to pielęgnować, utrzymywać żar, wzniecać zanim zacznie się wypalać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goniąca marzenia
Konkret, ale cały czas będę upierała się, że nie jest to obrabianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spalony na MAXA
O sexie i związku partnersk. Wyczułem miętkę :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczas pierwszej waszej kłótni, zjedziesz go jak psa, więc w czym mam Ci pomagać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goniąca marzenia
Spalony rozwiń trochę język, aby było klarowniej, bo nie wiem, jak się mam do tego ustosunkować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goniąca marzenia
Numero duo decydując się na taką rozmowę, decyduję się też na to, aby pominąć takie elementy w kłótniach. To, czy masz ochotę mi pomóc zależy tylko od Ciebie, nie będę naciskała. sądzisz, ze związek, w którym nieumiejętność rozmowy o swoich pragnieniach jest zjawiskiem na porzadku dziennym ma szanse na przyszłość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spalony na MAXA
Ustosunkować. Piękny zwrot :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×