Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lauren_Hill

opieka nad starszą osobą

Polecane posty

Szukam kogoś zaufanego i zaangażowanego do opieki nad starszą osobą. W Krakowie. Możecie kogoś zarekomendować? Chciałabym żeby był to ktoś uczciwy i oddany. Starsi ludzie oprócz opieki potrzebują zainteresowania. Wiecie gdzie mogę znaleźć chętnych opiekunów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nympho
jess z krakowa to jest tak specjalna agencja zajmujaca sie tym. moja mama tam pracuje, nazwy nie znam ale jest takie cus i funkcjonuje legalnie z podatkami i wogole. poszukaj w internecie. A jak nie to powiedz ile płacisz i w jakim wymiarze godzin to cus jest i mame do ciebie wysle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możliwości jest tak naprawdę wiele. Ja słyszałam ostatnio o takim portalu http://www.opiekaseniora.pl/ wygląda bardzo wiarygodnie. Ogromnym plusem jest to,ze mają naprawdę bardzo dużo ofert wiec łatwo coś znajdziesz odpowiedniego dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda że w Krakowie
bo ja bardzo chętnie :-) ale mieszkam na drugim końcu Polski. Ale podbiję - może ktoś się znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam ten portal, już się z nim zetknęłam. Jest wiarygodny, bo ma wielką bazę osób z referencjami. Dajesz tylko ogłoszenie i opiekunowie sami się zgłaszają. Możesz sobie wybrać osobę która ci najbardziej odpowiada, Jest to prostsze i bezpieczniejsze niż szukanie na ślepo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, moją babcię kiedyś okradł facet podający się za gościa z gazowni...dużo ludzi traktuje starszych okrutnie. Jak sobie pomyślę że bliska mi osoba mogłaby mieć za opiekuna kogoś kto by jej pieniądze podkradał, albo się nad nią jakoś znęcał albo wyżywał, to mi się nóż w kieszeni otwiera. Fajnie że jest taki portal. Te osoby są bardziej wiarygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim mają referencje i doświadczenie w tej pracy. A to jest ważne, bo nie każdy jest stworzony do pracy ze starszymi ludźmi. Trzeba mieć w sobie dużo empatii i cierpliwości. Możesz też chyba sobie przejrzeć CV osoby, która Cie zainteresuje. Powinnaś dla siebie kogoś znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×