Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zadowolona czy nie ?

Czy jesteście zadowolone z seksu , czy sprawia Wam radość ?

Polecane posty

Gość zadowolona czy nie ?

Hmm... ciekawa jestem czy kobiety ze stażem małżeńskim ciągle mają apetyt na igraszki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mają
Przecież nie żyją w zakonie tylko w małżeństwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam stażu małżeńskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akcfrivm
Oczywiście i to ogromną! to jednak zależy czy partnerzy potrafią w sobie rozbudzić płomien namiętności i czy tego chcą. Pewnie zalezy to też od temperamnty partnerów. Ja uwielbiam seks i chętnie eksperymentuje z mężem. I życze tego wszystkim!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam sex sama radosć
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana 30-latka
akcfrivm zazdroszczę ci u nas coś się wypaliło seks jest ale czy super nie powiedziałabym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie życie seksualne prawie nie istnieje a żyję w niby szczęśliwym związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonia89
hej, sluchajcie potrzebuje kilku słow, waszego zdania .. wczoraj kochalismy sie z chłopakiem . dodam,ze od pol roku stosuje antykoncepcje hormonalna - tzn. Microgynon 21, regularnie i krwawienia mam regularne i wczoraj wspolzylismy w prezerwatywie ze srodkiem plemnikobojczym .. do tego ON nie skoczył we mnie ( w gumie ) tylko obok .. a ja mimo to juz zaczynam sie denerwowac prosze powiedzcie co o tym sadzicie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 30ka
Ja mam 28 lat. :P Staż małżeński 5 lat. Ale razem w związku 9 lat. Seks jak jest - jest rewelacyjny. Niestety z wiekiem mężowi spadło libido. :O Kiedyś kochaliśmy się codziennie a czasem i dwa razy dziennie. Teraz - dwójka dzieci, praca, obowiązki, problemy dnia codziennego i sex jest średnio 3 x w tygodniu. Mam doła bo ja chciałabym częściej. Mam dużo większe potrzeby niż mąż. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym mieć ochotę na seks z mężem bardzo go kocham i wiem jak mu jest przykro kiedy ciągle się migam mam 31 lat i od11 jestem mężatką ale nigdy nie byłam jakoś specjalnie namiętną kochanką aż się dziwię że mąż ze mną tyle wytrzymał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
My nie mamy bardzo dlugiego stazu bo tylko 2 lata ale seks jest znakomity. Za kazdym razem buchaja plonienie namietnosci. Mam nadzieje ze juz tak nam to zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety chyba tak mają że jeśli w ciągu dnia z facetem nie można się dogadać to w łożku tym bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×