Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Agawa_Agawa

Ostuda, przebarwienia na twarzy - jak z tym walczyc?

Polecane posty

Gość gość
Biała lilia nie ma właściwości wybielających ani odbarwiających.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luiza777
Kochane, odnalazlam krem expigment 4% i zdzialal cuda! z poczatku wystraszylam sie okropnie, bo nalozylam spora dawke na moje przyciemnione miejsca na twarzy-tzw.ostude. Zaczeriwenienbylo duze. Zadnej krem nie pomagal dopiero zwykly krem witaminowy z apteki, ktory polecil mi aptekarz zminimalizowal zaczerwienie i odzywil skore. Osruda jest prawie niewidoczna, a mimo foltru sporo mi sciemniala w te wakacje. To rewelacyjny krem ale bardzo trudno dostepny. I drogi.Ale wart swojej ceny. Licze jednak, ze w koncu bede mogla wyjsc bez makijazu z domu. Gdyby kto byl zaiteresowany odsprzedam tubke 30g niewiele zuzyta za 90 zl (koszt tubki na allegro 120 zl). Pozdrawiam ostudowiczki i glowa do gory dziewczyny. podaje e-mail dla chetnych do kupna hipopotama@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam robiony cosmelan dwa razy i to efekt krótkotrwały więc nie polecam tym bardziej że bardzo kosztowny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.09.13 Luiza777 Nie ma co sie dziwic, ze ten krem jest trudno dostac jak zawiera w swoim składzie hydrochinon, ktory jest toksyczny i jest zakazane jego uzywanie, przynajmniej w Europie. Co do cosmelanu to niektóre osoby mają na niego uczulenie. Mi osobiście na przebarwienia pomógł kwas glikolowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka_81
Witam wszystkie panie które borykają się z problemem przebarwień na twarzy. Sama mam z tym problem. Próbowałam kremów, witamin i nic nie zadziałało bądź znów powracały na lato. Chodziłam do kosmetyczki na mikrodermabrazje i moja skóra odżyła, ale to nie pomogło do końca. Najlepszym zabiegiem okazała się kuracja mikroigłowa. Po tej kuracji prawie wszystkie plamki (piegi) zniknęły! I chodzę na solarium, gdzie wcześniej po solarium mnie jeszcze bardziej wysypywało teraz nie widzę nowych na buzi. Nie wiem jak długo się utrzyma ten efekt ale jestem bardzo zadowolona. Niestety trochę drogi zabieg ale jeśli wam zależy to polecam :) Jednego czego nie mogę się pozbyć to takiego ciemniejszego "wąsika" Jeśli znacie jakieś sposoby to chętnie posłucham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania53
Jak przeszłam na dietę wegetariańską, to zniknęły wszystkie plamy. Zgadzam się, że to sprawa wątroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mania53 - nie byłabym pewna, czy to jest sprawa wątroby. przez pół roku zażywałam ostropest plamisty, który ma niby czyścić wątrobę - nic nie poskutkowało. Plamy jak były tak są. Natomiast w ubiegłym roku przez 6 tygodni byłam na diecie warzywno-owocowej wg. E. Dabrowskiej, wiec zero nabiału, mięsa, tłuszczu - i plamy także nie zniknęły. Niedawno przez miesiąc stosowałam Acne Derm - smarowałam codziennie wieczorem. Nie podrażniał mnie. nie zauważyłam specjalnei efektów. Potem przez 2 tygodnie krem Isispharma na przebarwienia, ale ostatnio byłam u dermatolog i przpisała mi Locacid. Kazała stosować tylko 2 razy w tygodniu, bo może silnie złuszczać skórę i podrażniać. Nie słuszczył u mnie nic i nie podrażnił. Stosuję go w sumei co drugi dzień od półtora tygodnia. I .... moja ostuda zmalała. Nie twierdzę, że to od Locacidu tylko - zbyt szybkie by było bowiem to działanie. Może działał i wcześniejszy Acne Derm i późniejszy Isispharma i obecny Locacid - tyle, ze efekty pojawiły się po prostu dopiero teraz - pod koniec drugiego miesiąca wcierania różnych mazideł ..... Zobaczymy jak to będzie dalej. O Monobenzone także słyszałam, ale potem doczytałam, ze to jest stosowane głównie przy plamach pigmentacyjnych na całym ciele - takie rozległe brązowe plamy, więc się trochę przestraszyłam, ze na ostudę to nei bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szybko i sprawnie to ty stąd znikaj z tym spamem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, na pewno usuniesz przebarwienia tym chińskim badziewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam ostudę po ciąży, próbowałam wszelkich metod, niestety beż żadnych widocznych efektów. Cztery miesiące temu znajoma pani dermatolog poleciła mi serię kosmetyków EVENESCENCE na pigmentację firmy Environ - seria zawiera lotion na przebarwienia i krem C-Boost. Kosmetyki dosyć drogie, ale w końcu widać efekty!!! Ostuda jest duuuuużo jaśniejsza, nie rzuca się w oczy, trzeba naprawdę dobrze się przyglądać, żeby coś zauważyć. Rewelacja!!! Szczerze polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kiedy dermatolodzy polecają kosmetyki z firmy environ? To raczej kosmetyki do zabiegów uzywane przez kosmetyczki i polecane do uzytku domowego po zabiegach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam Wam expigment. działa na 100%. sprawdzilam i wiem. bywa na allegro. pozdrawiam. marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez od kilku lat walczę z przebarwieniami na twarzy, nabawiłam się ich przez tabletki antykoncepcyjne Jasmin:-( Najpierw pojawiały się pojedyncze małe plamki, które znikały po serii zabiegów z kwasem glikolowym, ale teraz mam wielką plamę na czole, która nawet po kwasach i mikrodermabrazji nie chce zniknąć, a czoło wygląda jak brudne:-( Dodam że stosuje latem filtr 50. Zastanawiam się nad laserem fraxel, gdzieś słyszałam że pomaga. Ktoś coś słyszał na ten temat??? dzisiaj idę do apteki po olejek rycynowy, zobaczę czy zadziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy na przebarwienia jest zabieg cosmelan lub jego tańszy odpowiednik spot out. Kosztuje około 1200zł, ale w tej cenie są też dwa kremy do pielęgnacji domowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również walczę z przebarwieniami , polecono mi expigment 4 efekty już są widoczne :-) Ostatnio na wakacjach zakupiłam więcej tego kremu jeśli ktoś chętny to pisać na maila .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.05.14 [zgłoś do usunięcia] Czy ten krem stosowany jest tylko na twarz?. Czy można go stosować na dłonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę , że warto spróbować .....nie zaszkodzi a może się uda usunąć przebarwienia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli to nie tajemnica to ile on kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
100 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , równiez stosuje expigment 4 i prawdą jest .....wszystkie przebarwienia znikają :-) Ostatnio byłam w Turcji i zakupiłam kilka kremów , które mogę odsprzedać . Piszcie jak potrzeba :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ambasador Acid Peels Purlés
Na przebarwienia polecam eksfoliację kwasami Purles F-Peel. To mieszanina kwasu ferulowego, floretyny i kwasu mlekowego. F-Peel to doskonały peeling o niezwykłych właściwościach rozjaśniających, odmładzających, regenerujących i minimalizujących przebarwienia. Kwas ferulowy redukuje aktywność enzymów tyrozynazy, natomiast floretyna - elastazy, przywracając skórze równy koloryt i młody, świeży wygląd. Kwas ferulowy działa silnie antyoksydacyjnie, chroniąc DNA komórek i neutralizując wolne rodniki. Peeling ma zwiększoną zdolność penetracji naskórka dzięki zawartej floretynie. Dodatkowo kwas mlekowy nawilża i stymuluje syntezę ceramidów, zapewniając prawidłową ochronę skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam zabieg F-peel jest rewelacyjny jeżeli chodzi o likwidację przebarwień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra jest też mikrodermabrazja korundowa, miałam robioną w zeszłym roku na jesień i wszystkie przebarwienia ładnie zeszły, więc polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta234
Serum rozjaśniające Lily Skin Dermiki, bez wątpienia pomogło. Przebarwienia sa mniej widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia321
pewnie macie ostódę poczytajcie o tej chorobie pojawia sie po 30 roku życia u kobiet które stosowały lub stosują doustną antykoncepcje i za dużo czasu spędzają na słońcu trudno ją wyleczyć plamy zwylke pojawjają się na czole policzkach nosie i nad górną wargą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzata La Beaute
Ja jestem bardzo zadowolona z działania połączenia 2 peelingów Purles: S-Peel - kwas salicylowy z pirogronowym działają oczyszczająco i złuszczająco, potem F-Peel opisany już wcześniej. Zabiegi są przystępne cenowo, w seriach zawsze z rabatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonecznyk
Chciałam się wypowiedzieć na temat działania kremu expigment 4%. Miałam kilka przebarwień na twarzy, w tym jedną dużą plamę na czole w kształcie motyla, której nie mogłam się pozbyć żadnym drogeryjnym specyfikiem. Zdecydowałam się kupić expigment. Na początku nie zauważyłam żadnej zmiany, zaczerwienienia, pieczenia - nic. Jako raptus chciałam się poddać i powiedzieć, że expigment jednak na mnie nie "zadziałał". Bardzo się cieszę, że jednak się nie poddałam i stosowałam go 5 miesięcy, ponieważ plama z czoła zniknęła. Oczywiście codziennie stosuję filtr 50 i mam nadzieję, że plama nie wróci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yokke
Przebarwienia, przebarwienia ..temat rzeka :) walczyłam z nimi strasznie długo i miałam zdecydowanie utrwalone zmiany na skórze. Zmiany - nie plamki, plameczki itp. Owszem na rynku jest wiele kremów, masek pomagających zwalczać przebarwienia - jednak wszystko zależy od tego jakie je mamy. Ja byłam...tak nareszcie mogę napisać, że byłam :) przypadkiem na który kompletnie nic nie działało. I do tego uważnie czytałam załączone do leków/maści informacje, w których jasno stało, że jeśli jako kobieta chcę posiadać dzieci, to niektórych lepiej bym nie stosowała ... nie wiem, czy czytałyście drogie dziewczęta te wszystkie karteczki załączone w opakowaniach..np. tak polecanego na tym forum monobenzone :) Odwiedzałam kosmetyczkę, odwiedziłam dermatologów, na leczenie wydałam naprawdę potężną sumę pieniędzy. Az pewnego dnia zwyczajnie szlak mnie trafił, umówiłam się do dermatologa-kosmetologa w renomowanej klinice, która miała genialną opinię jeśli chodzi o skuteczność w pomocy potrzebującym :) Tam wielce uprzejma pani doktor dokładnie określiła rodzaj występujących u mnie zmian skórnych i dopiero na TEJ PODSTAWIE dobrała mi kurację. Dla mnie, posiadającej zmiany o podłożu hormonalnym (tabletki anty anty :P dopomogły) zaleciła zabieg, który się zwie DERMAMELAN. podobny do Cosmelanu, ale nie jest taki ...uciążliwy, jeśli prowadzimy życie towarzysko - zawodowe :) Koszt 1500 zł, w koszt wliczamy 3 wizyty kontrolne i krem Dermamelan do stosowania domu. po 2 tygodniach plamy, z którymi męczę się od co najmniej 7 lat zniknęły po 2 tygodniach ... Wiem, że drogo, jednak wyszło w efekcie najtaniej :) jestem 4 tygodnie po zabiegu i jest to jednocześnie 4 tydzień kiedy puder intensywnie kryjący leży w szufladzie z kosmetykami - bezużyteczny :) Na pierwszej wizycie pani doktor zapytała mnie, jaki efekt mi się marzy. Odpowiedziałam, że chciałabym móc wyjść kiedyś z domu tylko z nałożonym na twarz kremem ... cóż, marzenie choć drogie okazało się bardzo realne. Jeśli masz poważne przebarwienia nie trać czasu na niepotrzebne próby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak zgadzam sie z przedmowczynia dermamelan jest bardzo skuteczny, podobnie jak cosmelan i spot out. Ja miałam robiony własnie Spot Out - wszystkie te zabiegi mają identyczny skład i działanie, ale rózne ceny. Polecam zabieg Spot Out - www.beautypremium.pl/aktualna-oferta-i-cennik/zabieg-spot-out/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×