Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Agawa_Agawa

Ostuda, przebarwienia na twarzy - jak z tym walczyc?

Polecane posty

Gość gość
właśnie dobry specjalista i zabieg potrafią zdziałać cuda. Tutaj http://www.marekwasiluk.pl/usuwanie-przebarwien-efekty-zabiegow/ masz krótki ale bardzo fajny tekst o tym, jakie masz możliwości, bo jednak trzeba pamiętać, że zabieg zabiegowi nie równy. I trzeba dobierać odpowiednio do naszych potrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayris
Podobno na przebarwienia świetnie działąją te zabiegi http://www.instytutluisa.pl/uslugi/zabiegi-na-twarz/ Ja od dziecka mam przebarwienia ale jakoś nie myślałam o ich usunięciu. Chyba po prostu się przyzwyczaiłam. Przez krótki czas myślałam o ich zlikwidowaniu ale później stwierdziłam, ze byłoby mi ich szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z przebarwieniami na twarzy po trądziku walczyłam bardzo długo, bo nic mi nie pomagało. Nieustannie niby cały czas coś brałam, czymś sie smarowałam. Teraz używam żelu Alaclarin i widzę już jakąś poprawę, blizny stopniowo bledną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam problem przebarwien i postanowiłam coś z tym zrobić. Poszłam do gab.kosmetycznego, gdzie kosmetolożka dokładnie obejrzała moją twarz, zaproponowała specjalistyczne zabiegi i doradziła jakie kremy mam używać, żeby uniknąć kolejnych przebarwień. Już jestem bardzo zadowolona z efektów, chociaż jestem w połowie kuracji. Polecam odwiedzić salon Beauty Premium w Poznaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia_a
Czy któraś z Was posiada do sprzedania expigment 4%?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peo
Najlepiej jest po prostu wybrać się do dobrego dermatologa, np. w centrum medycznym marki. Ja miałam kiepsko wyglądającą skórę, ale dzięki pomocy specjalisty się udało wszystko naprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenna_ladyy
Ja miał1m przebarwienia i nic mi ni pomagała, wreszcie foto facial w dermamedziee zrobiłam- polecam każdej która się z tym zmaga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pozbyłam się moich przebarwień dzięki zabiegom laserowym, robiłam w bytomskiej klinice Amaryllis, polecam !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wizyta u dobrego lekarza będzie najlepszym wyjściem. A z mojego doświadczenia wynika, że nie ma lepszego niż dr Marek Wasiluk, potrafi sobie poradzić z każdym, nawet najtrudniejszym przypadkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zeby pozbyć się przebarwień musisz zacząc od codziennego używania kremu z filtrem 50 i nie martw się nie wszystkie są ciężkie i nie wszystkie zapychają pory. Oprócz tego idz do dobrego gabinetu kosmetycznego. Osobiście polecam zabiegi rozjaśniające z arbutyną i witaminą C. Jestem po serii takich zabiegów w salonie Beauty Premium w Poznaniu i moich przebarwień już praktycznie nie widać. Kupisz tam także wszystkie niezbędne profesjonalne kosmetyki do stosowania w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest taka Pani Popławska z miejscowości Orla ul. Kleszczelowska 43, koło Bielska Podlaskiego woj podlaskie. Usuwa różne problemy i uzdrawia, już nie jednej dziwczynie pomogła w pozbyciu sie plam z twarzy. Trzeba jechac od poniedzialku do piatku i stanąc w kolejce najlepoej okolo 5 rano, ona przyjmuje od okolo 6:30 albo 7 rano. Wystarczy wpisac w google Szeptucha z Orli i poczytac wszystkie fora. Moj meil w razie czego agnieszkaostapiak@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość francesca1
Bardzo dobrym laserem, jeśli chodzi o przebarwienia,dysponują w krakowskim salonie Vici Clinic. Jest to najbardziej skuteczny z nieinwazyjnych zabiegów laserowych- ResurFx. W Vici na pierwszy zabieg można otrzymać 50% rabat cenowy, warto skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mi pomaga krem AA laser white 20spf. Plamy są mniej widoczne i staram się nie wystawiać na promienie UV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Walczyłam z nimi długo, ale ostatecznie trafiłam na maseczki Arbonne. Są rewelacyjne! W końcu udało mi się pozbyć problemu, choć już traciłam nadzieję. Tutaj http://www.rekowska.com można sobie o nich poczytać. Nie należą do najtańszych, więc warto zostać konsultantką i mieć je dużo taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kosmetyków Arbonne można dostac podskórnych bąbli i bardzo zaszkodzić swojej cerze. Dla wszystkich chętnych - o tych kosmetykach pisała TOKSYCZNA KOSMETYCZKA. Wpiszcie sobie w google ARBONEE? STANOWCZE NIE. Zobaczycie co zawierają te drogie kosmetyki i przy okazji sprawdzicie pod postem jak konsultanci tej firmy obrzucają błotem autorkę wpisu za obnażenie prawdy o tych "wspaniałych" kosmetykach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda1333
Z przebarwieniami to powiem szczerze, że ciężko jest sobie poradzić. Na pewno trzeba dobrego mądrego lekarza, który potrafi dobrać terapię pod typ przebarwienia. Mi pomogła dr Agnieszka Ledniowska. Indywidualne podejście i indywidualnie dobrane leczenie, bez smarowania kremów na chybił trafił, a nuż się uda...a tak niestety w niektórych gabinetach medycyny estetycznej działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość C est Charmant
Na przebarwienia twarzy - ostudę, plamy etc. polecam pić czystek, bratek polny - oczyszczają organizm i świetnie działają na cerę, a na samą skórę twarzy najtańszy i najskuteczniejszy sposób to około 9 zł - olej rycynowy i kominek zapachowy ok. 10 zł, olej trzeba podgrzać, ale nie na tyle by się poparzyć, można nakładać wacikiem kosmetycznym lub palcami na noc, jeśli wacik z gorącym olejem przytrzymacie dłużej powinien zadziałać skuteczniej, do tego podobne działanie ma olej z dzikiej róży. Stosowanie maści z witaminą A, co drugi dzień 4 zł w aptece. Jest też krem Epionce, ale kosztuje ok. 450zł i też działa. Miałam na twarzy ostudę, wyszła po antybiotykoterapii, w listopadzie. Walczyłam z nią kilka lat. W końcu znalazłam kilka sposobów domowych i tanich. A wydałam wcześniej górę hajsu na zabiegi, cudowne maści i kremy. Moja ostuda pokrywała prawie całą twarz - czoło, łuki brwiowe, kości policzkowe, nad ustami, na skroniach. Mimo grubego makijażu, dosłownie tony szpachli i tak zdarzało się, że ktoś podchodził, ślinił palec i zaczynał mi z czoła czy z policzków ścierać bo wyglądałam jak bym w węgiel wpadła. Dzisiaj z mojego makijażu został już tylko puder transparentny i odrobina podkładu w okolice niewyspanych oczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość C est Charmant
Dodam jeszcze, że w minionym 2016 roku, twardo od sezonu wiosennego do jesiennego siedziałam na słońcu non stop, bez filtrów i kremów. Nic nie wyszło, nic się nie przebarwiło, jest cacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam white&beauty od Floslek. Super działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam podobny problem. Niestety u mnie też lekarz powiedział, że nie da się tego wyleczyć... Jedyne co zauważyłam to, że jak stosuję serum lub toniki z witaminą C to po pewnym czasie plamki bledną. Co prawda nie oznacza to,że znikną...ale zawsze są mniej zauważalne i łatwiej jest mi je ukryć. Ja stosuję akurat ten środek https://idealna.pl/kosmetyki/pielegnacja-twarzy/koncentraty-serum-preparaty-punktowe/perfecta-fenomen-c-booster-wyrownanie-kolorytu-nawilzenie-i-odzywienie-na-dzien-i-na-noc/ ,ale myślę, że podobne też się sprawdzą. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie dobrze jest zgłosić się do lekarza, który dobierze dla nas najlepsze rozwiązanie :) U mnie sprawdził się Lightening Peel czyli peeling rozjaśniający. Trzeba tylko mieć na uwadze, że taki peeling może wykonywać tylko lekarz! po zabiegu trzeba intensywnie nawilżać skórę i unikać słońca, ale dla efektów warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danutasss
Cześć. Może pani dr Agnieszka Ledniowska coś pomoże. Ja u niej miałam robioną terapię przebarwień z wykorzystaniem cosmelanu i efekty są świetne. Plamy zniknęły gdzieś w 2 tygodniu już także długo na efekty nie musiałam czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malicka8
Polecałabym Wam dobry kosmetyk- krem Effaclar Duo+ La Roche Posai. Mam nadzieje ze dobrze napisałam :) Ale wiecie o co chodzi. Naprawdę rewelacyjny krem, bo naprawdę skutecznie działa i nie musicie sie stresowac tym czy przebarwienia znikną czy nie, bo znikną na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogoska3
unikanie słońca to jedno a niwelowanie tego przebarwienia drugie. jeśli nie ma przeciwwskazań to spróbuj po***tać jakiegoś lekarza medycyny estetycznej co by zaradził. Ja miałam przebarwienia na policzku ( po słońcu) i lightening peel bardzo pomógł - kilka serii i o kilka tonów jaśniejsze było to przebarwienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×