Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ozam

guz tarczycy3

Polecane posty

Marta!!! sto lat sto lat i dziekuje bo az tak głupio pic w srodku tygodnia heh dalas mi pretekst bo to bedzie uzasadnione za Twoje zdrowie:)...a wiecie dzisiaj chyba taki dzien tez mam jakiegos doła pogoda mnie dobija i strasznie spac mi sie chce i pierwszy raz od ponad 2 lat zapomnialam rano wziasc hormonu ehhh Dosiu wiem ze inaczej jest jak cos takiego spotyka nasze dzieci ale naprawde jest za co dziekowac ze to jednak "tylko" rak tarczycy... zobaczysz wytną , dadza jod i finish:),....a wycieczki do Gliwic bedziecie traktowac jako pretekst zeby zachaczyc gory my tak robimy heh.. Greystonko no ja tez sie zdziwilam ze nie mozemy krwi oddac, ja nawet juz siedzialam w tym autokarze co jezdzi juz widzialam te czekolady, ktore mi dadza a oni Pani dziekujemy heh... pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARTUŚ !!!!! Z okazji Twoich URODZINEK życzę Ci Uśmiechu w każdej sekundzie, radości w każdej minucie, przyjaźni w każdej godzinie, szczęścia każdego dnia, miłości przez całe życie!!! ps.;) i...., postaw coś innego niż winko, hihihi ja chce kielicha wódeczki lub jakiś mniamuśny drineczek :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusiu asz najfajniejsze imię moja córka też takowe posiada i nie smuć się skarbie dziś powinnaś się śmiać i radować czego ci życzę a winka zawsze można się napić Marto a przerzutami nic sie nie martw moja znajoma którą spotkałam nie dawno już 15 lat temu miała raka tarczycy potem przerzuty i dziś ma się super pracuje a 5 lat temu urodziła córeczkę wszystko będzie dobrze i dziewczyny mają rację mamy najfajniejszego raka na którego się nie umiera pozdrawiam serdecznie 100 lat i spełnienia marzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta2211 To ja też melduję się z drinkiem w ręku. Wszystkiego dobrego życzę. Doły o tej porze roku to norma, ja już także tęsknię za wiosną. Jeśli chodzi o przeżuty procedura jest podobna, kolejny jod. Powtórzę jeszcze raz jak byłam na jodzie to był mocno starszy Pan i był to jego 9 jod. Jeśli Was to przeraziło to weźcie pod uwagę, że żył dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):):):):):):):) Bardzo się cieszę,że tyle z Was dało się zaprosić na winko i wódeczkę też, może być jeszcze koniaczek, drink np. margarita, a może whiski. Co tylko zamarzycie?.W wirtualu wszystko zdarzyć się może. Jeszcze tylko muzyczka, nie wiem jak u Was, u mnie cichutko brząka chili zet, uwielbiam to radio, chyba za to, że nie ma w nim ani słowa o polityce. A jeszcze zróbmy mniejsze światło może świece, Wasza decyzja. Gotowe? No to dziękuje Wam Kochane za życzenia i wyciąganie z dołka. Aż mi się łezki zakręciły jak czytałam posty, ostatnio się ciągle wzruszam, jak stary siennik i beczę, ale lubię to. No wiec dziękuję za tak liczne przybycie, moczę dzioba w winku, Wasze zdrowie Kochane,żeby na się działo. Żeby te raki,skoro nam się przytrafiły niech zachowują się przykładnie, jak piszą o nich w książkach. Raz i wystarczy, powtórek nie potrzebujemy. Mały łyczek. Lakinko, a ten mocno starszy pan to ile ma lat i jak często się joduje, a w ogóle to jak to jest. Na scyntygrafii wyjdzie, że jest przerzut i co dalej następny jod, po jakim czasie? To jest jedyna metoda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dosia 44
Marta WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO ZA TWOJE ZDROWIE PIJE 100 LAT ! :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dosia 44
MARTUSIA CO JAK CO ALE OBIETNICE DOTRZYMUJE I LUBIĘ PRZEBYWAĆ W DOBRYM TOWARZYSTWIE, A TU JEST NAJLEPSZE JAKIE TYLKO MOGŁYBYŚMY SOBIE WYMARZYĆ :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak miło Cię czytać:):):) Powiedz, poukładałaś już sobie jakoś , myślałaś o wspólnym terminie operacji z córcią ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta dziś się nie martwimy :) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dziś pijemy Twoje zdrowie :):):) STO LAT STO LAT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hana33
Ja już kieliszek powoli kończę:))ale tylko wirtualny bo jeszcze szwy nas szyi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hania nie przesadzaj, możesz maleńki kieliszeczek za zdrówko wypić, no chyba że musisz jeszcze być na przeciwbólowych tylko to Cię usprawiedliwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta2211 Mocno starszy to w okolicach 80L Mało tu u nas przypadków z przerzutami, ale zdarzyło się, że ktoś już był 2 razy na dużym jodzie. Daj sobie siana i świętuj razem z nami:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta2211 Troszkę się spóźniłam , ale też przyłączam się do wirtualnego toastu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hana33
Jakiś szew mam jak widze pod plasterkami, ma mi w czwartek wyjąc lekarz jakąs pentelke (tak mi powiedział)...a nie boli mnie tylko zaczyna ciągnąc:)leków wiec przeciwbólowych nie biorę wiec chyba malutki moge:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba sobie doleje , te kieliszki jakieś niewielkie, cieszę się że jesteś Agnieszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypadki z kolejnym podaniem dużego jodu się zdarzają. Jak byłam na jodzie diagnostycznym ( 8 miesięcy po dużym jodzie), były razem ze mną na odział przyjęte 3 inne osoby. W piątek miałam podany jod, w poniedziałek scyntygrafie i wszystkie byłyśmy przekonane że idziemy do domku a tu niespodzianka dla 2 osób polegała na tym że zamiast do domku szły na odział zamknięty na kolejną dawkę dużego jodu, bo scyntygrafia po jodzie diagnostycznym wykazała nieprawidłowości. Nikt z nas nie był na to przygotowany - te osoby też- ale takie sytuacje też się zdarzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta2211, Ty mi tu nie wyjeżdżaj z końcem świata jak się ma przerzuty, bo ja w takiej sytuacji powinnam się w łóżku położyć i na śmierc czekać... A ja zamierzam jeszcze dziecko mieć i uprzykrzać studentom życie długie lata:) Wszytskiego najlepszego dziewczyno i ciesz się zdrowiem długie lata. Jaka zdrówko będzie to i reszta się ułoży. Buziaki Pozdrawiazm, Tysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się towarzystwo rozpiło, ha ha żartuje, sama chętnie bym wypiła, takie dobre winko albo drinka albo nawet piwko...... marzenia :-( marta2211 - najlepszego !!!!! AgnieszkaL73 dzidzia moja kochana jest, je , śpi na zmianę. a i powód zmęczenia znalazłam. dzisiaj odebrałam wyniki i moje TSH wynosi 0,06, nigdy jeszcze takiego nie miałam. a Tobie Agnieszko życzę żebyś jak najszybciej zaznała tego szczęścia jakim jest dzidzia :-) Iwonka jeszcze nie dostałam informacji z pracy do kiedy mam urlop więc dokładnie nie wiem, ale jak będę wiedziała to Ci napiszę.Ale coś tak wyjdzie że z końcem roku szkolnego bede miala koniec urlopu potem wakacje , no i nie wiem czy ferie też mi nie dojdą bo bylam na chorobowym. Modle się tylko żebym miała gdzie wrócić, bo teraz to wszystko możliwe w tej naszej "branży".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadia No patrz, a ja z kolei po porodzie miałam tsh 4. Takiego jeszcze nigdy też nie miałam. Szał hormonalny. Cieszę się, że Twój chłopczyk jest grzeczny. Mój też słodziutki. Skończy 13 marca pół roku i już chce rozrabiać, nosić się bez przerwy:D Piję za zdrowie jubilatki, ale wodę mineralną w kieliszku. Jestem na diecie, schudłam 5 kg i alkoholu niet, bo kaloryczny jak diabli:) Wreszcie zaczynam mieścić się w normalne ciuchy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam no i jak fajnie było się z wami pobawić i miło zleciał wieczór a co do odchudzania to ja też trochę kilogramów się pozbyłam i to tylko nie jedząć nic słodkiego od grudnia i mam nadzieję że jeszcze trochę zgubię bo prawdziwy mors się ze mnie zaczął robić pozdrawiam serdecznie i miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też od pierwszego, czyli od jutra, zaczynam dietę Dukana, przed ciążą schudłam na niej 9kg :-) iwonka mam pytanie. skoro mam takie wyniki tzn ze biorę za dużo hormonu? dzisiaj jadę z Bartusiem na m-czną kontrole i dobrze się składa bo ma niezłą wysypkę, na rączkach, piersiczkach i buzi, no i wczoraj przechwaliłam bo noc dzisiaj mieliśmy kiepską :-( zastanawiam sie czy to moze byc od tej mojej niedoczynności, jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi wczoraj Marta pilam za twoje zdrowie grzanca..pycha.. ze mna na jodzie tez byla babka ktora miala przerzuty do obu płuc i regularnie 2 x w roku duzy jod...ale wtedy jak bylysmy razem lekarz mial dobre wiesci dla niej ze wkoncu jest reakcja na jod ...tylko u niej bylo to wynikiem duzego zaniedbania nie wiem czy ze strony lekarzy czy jej samej, wycieli jej tarczyce jeden plat x lat temu i na tym koniec nie brala lekow wogole pracowal tylko 1 plat, okazalo sie ze tam tez miala guzy -rak brodawkowaty a ze zostal on bez kontroli to cwaniak przeniosl sie do pluc....ale ogolnie kobita czuje sie dobrze zadnych z tego tytuu nie ma dolegliwosci nadia masz nadczynnosc wiec raczej powinnas byc pelna zycia a nie zmeczona bo to przy niedoczynnosci...ja dzisiaj zrobilam badanie kontrolne tsh bo zle sypiam..wieczorem padam w nocy pobodka na 1,5 godziny potem rano dojsc do siebie nie moge ale wydaje mi sie ze powinnam lekko obnizyc euthyrox znowu zapominam ze 1 raz w tyg mam brac 150 a ja jade nonstop na 200:( ups .... pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haniaa80 masz racje, zawsze mi się mylą te dwa określenia:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyryla
HANIA80 - pamiętaj, że przyjmowanie za dużej dawki (w stosunku do zalecanej) osłabia serce, więc pilnujże dziewczyno tych dawek! MARTA - spóżnione, ale najlepsze życzenia. Mój mąż miał wczoraj też miał swoje święto (imieniny), stąd nie zaglądałam na forum. Chłop się nieźle urządził, bo ma imieniny 2 dni! Romana jest właściwie 29 lutego, więc powinien mieć co 4 lata, ale kalendarz zadbał o Romanów i w lata przestępne ma 29 lutego, a tak - 28 lutego. I stąd zrobiła się dwudniówka, bo część znajomych dalej winszuje 28, a część 29 lutego. Dlatego kieliszeczek mam w dłoni :D i piję i Twoje zdrówko! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadia Nie zmieniałabym dawki. Może to być błąd laboratorium co niestety się zdarza. Brałabym tak, jak dotychczas, bez tarczycy czy też części ciężko się wpędzić w jakąś nadzwyczajną nadczynność. Poza tym jesteś niecały miesiąc po porodzie, szał hormonów pewno jeszczeA za jakiś czas znowu zrób wynik. Chyba, że się kochana źle czujesz, to idź do endo i poradź się. Karmisz piersią? Bo nie za bardzo dukan wskazany. Tak w ogóle to przeczekałabym jeszcze połóg i tak po 2 mcach zaczęłabym się odchudzać, wiesz, te nasze organizmy wyczerpane jednak ciążą. Ja się odchudzam z dietetyczką i jest to dieta mniej i częściej żreć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta a dziś też można świętować Twoje urodzinki;)? bo ta becherovka z spritem i cytrynką była super :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×