Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ozam

guz tarczycy3

Polecane posty

Witam wszystkie Panie i nieliczne rodzynki! Trochę czasu tu nie zaglądałam , bo się skupiam na użalaniu nad sobą. Kręgosłup mam stalowy :) 9 mc mija i żadnej poprawy. Mam momenty , że już się zastanawiam czy to nie są te przerzuty odległe.)jak się pisze przerzuty?) Moja endo mówi, że nie bierze pod uwagę, ale ja cholera biorę. Greystonka Dostałam sanatorium z ZUSu , 30.01.10. jadę do Ustronia sanatorium Róża. Może któraś słyszała albo była , ciekawa jestem co mnie tam spotka. Lolek Odezwij się jak czytasz czasami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalinka_54 moja mama byla w Ustroniu w tym sanatorium, bardzo sobie chwalila! nawet ja ja zawoozilam, takie fajne domki jak piramidy chyba z 5 ich jest, jesli masz jakies p[yatnia to pisz a ja wszystko mame wypytam Olczak nawet nie wiesz jak mi przykro jednak trzymaj sie i piosz do nas jak tylko bedziesz miala chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalinko chciałam powiedzieć że też nie biorę pod uwagę, dopraszasz się o opiernicz?? co za myśli jakieś GUPIE;) ciesze się kochana że jedziesz, moja mama tez z ustronia właśnie wróciła była zachwycona, aaa do jakiego górskiego czy morskiego jedziesz? pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olczak, bardzo mi przykro, trzymaj się:)) Lalinko a co to za obniżenie nastroju. Połowa sukcesu to pozytywne myślenie więc przestań wymyślać jakieś czarne scenariusze. Poza tym gdyby Twój endo coś podejrzewał to już dawno byłabyś na badaniach. Trzeba wierzyć, że się będzie ZDROWYM:))) Greystonka z tego co przeczytałam wreszcie możesz odtrąbić, że jesteś zdrowa. Bardzo się cieszę i gratuluję. pozdrawiam w ten przedświąteczny czas:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczynki za wsparcie. Świąt białych, pachnących choinką, Świąt dających radość i odpoczynek oraz nadzieję na Nowy 2011 Rok by był lepszy niż ten który mija życzę wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Wszystkim życzę zdrowych spokojnych i błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia! Trzymajmy się , będzie dobrze!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Zdrowych i wesołych świąt uśmiechnietych radosnych i z masą prezentów . Hania tak byłem w Gliwicach 1 grudnia nic nie pisałem bo nic ciekawe tam nie było krwi mi utoczyli kilka probowek dostałem nowe tabletki i juz , nastepna wizyta 11 kwietnia scyntografia . Pozdrawiam Was sedrecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazynka291
Witam Od dawna czytam to forum,i to jest prawdziwa skarbnica wiedzy.Od dłuższego czasu lecze się na niedoczynność tarczycy. Tej części jeszcze nie zdążyłam przeczytać całej ,bo czytałam poprzednie.O tym,że mam guzki tarczycy dowiedziałam się w maju,miałam robione usg.Tarczyca typowo umiejscowiona,symetrycznie nieco powiększona,miąższ normoechogeniczny.Zawiera 2 normoechogeniczne guzki śr.14mm i śr.7mm. Endokrynolog zaleciła obserwacje i 2x25eutyroxu.Teraz robiłam usg u innego pana i wyszło mi tak:3 guzki 1)normo-hipoechogeniczny o wymiarach 8x11x11mm 2)hipoechogeniczny 4x6x8mm i 3 guzek 4x4x5mm. Tego pierwszego mam zrobić biopsje. A tych 2 nie,i eutyrox zwiększyła na 2x50. Czy guzki normoechogeniczne mogły się zamienić w hipoechogeniczne? I nie wiem czy te guzki 2 mi sie powiększyły?Ten 1 guzek jest nowy. Jak ktoś mógłby mi na te pytania odpowiedzieć byłabym wdzięczna. Ja już psychicznie nastawiam się na operacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje odstawianie hormonów trwa. Samopoczucie jak na razie OK,może tylko poza małym szczegółem - pierwsze parę dni miałam straszną śpiączkę- nie wiem czy to przez brak tabletki- ale zamknęły mi się oczy w czasie jazdy samochodem- koszmar- mam nadzieję że byłam wtedy tylko zmęczona i już nigdy mi się nie przydarzy. Bo jak tak dalej będzie to chyba znowu czeka mnie chorobowe- a to mi się nie uśmiecha. Proszę napiszcie mi jak to jest przed diagnostyką z odstawieniem hormonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Widze ze forum dosc rozbudowane . Wejde na troche inny temat ale tez dotyczacy niedoczynnosci tarczycy. Sory ze tak z innej beczki. Pisalam o ty gdzies na forum ale niczego sie nie dowiedzialam. Wykryto u mnnie ostatnio niedoczynnosc tarczycy ,mialam typowe objawy wlasciwie mam jeszcze sie nie lecze sennosc e,brak checi do zycia. Zastanawia mnie tylko bo wiekszosc osob pisze ze przy niedoczynnosci tyje , aja wogole tego nie widze zawsze bylam szczupla. i nadal jestem. Wiec tego nie rozumiem . Czy po braniu lekow schudne? Napisze teraz powaznie ze nie chcialabym chudnac bo nie chce wygladac jak anorektyczka.. i tak niektorzy mowia ze powinnam przytyc. Sory ze taki temat zaczynam wiem ze wiele z was ma powaznniejsze problemy np operacje itd jednak ciekawi mnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Widze ze forum dosc rozbudowane . Wejde na troche inny temat ale tez dotyczacy niedoczynnosci tarczycy. Sory ze tak z innej beczki. Pisalam o ty gdzies na forum ale niczego sie nie dowiedzialam. Wykryto u mnnie ostatnio niedoczynnosc tarczycy ,mialam typowe objawy wlasciwie mam jeszcze sie nie lecze sennosc e,brak checi do zycia. Zastanawia mnie tylko bo wiekszosc osob pisze ze przy niedoczynnosci tyje , aja wogole tego nie widze zawsze bylam szczupla. i nadal jestem. Wiec tego nie rozumiem . Czy po braniu lekow schudne? Napisze teraz powaznie ze nie chcialabym chudnac bo nie chce wygladac jak anorektyczka.. i tak niektorzy mowia ze powinnam przytyc. Sory ze taki temat zaczynam wiem ze wiele z was ma powaznniejsze problemy np operacje itd jednak ciekawi mnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniaa666 ja też mam a raczej miałam niedoczynność ,bo już się leczę i wogóle nie przytyłam,byłam szczupła i nadal tyle samo ważę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i leczę już z pół roku a chudnąć też nie chudnę także nie martw się;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki no mam nadzieje ze tak bedzie bo jak wiadomo kazdy organizm inaczej reaguje zobaczymy jak to bedzie u mnie :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki no mam nadzieje ze tak bedzie bo jak wiadomo kazdy organizm inaczej reaguje zobaczymy jak to bedzie u mnie :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŻYCZENIA DLA WSZYSTKICH PODWÓJNIE UŚMIECHNIĘTYCH! Radosnego i szczęśliwego Nowego, 2011 Roku, z marzeniami, o które warto walczyć, z radościami, którymi warto się dzielić, z przyjaciółmi, z którymi warto być i z nadzieją, bez której nie da się żyć! Lucyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Nowym Roku życzę przede wszystkim zdrowia bo najważniejsze, miłości bo bez niej ciężko, uśmiechu bo łatwiej się żyje, nadziei bo można patrzeć w przyszłość optymizmu (bo przecież musi być dobrze:)) wsparcia bliskich w każdej chwili dla Wszystkich i dla każdego z osobna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadchodzący Nowy Rok to nie tylko okres radości, Ale również zadumy nad tym, co minęło i nad tym, co nas czeka. Tak więc dużo optymizmu i wiary w pogodne jutro życzę Wam z całego serca!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Forumowiczów!! :) Kochani życzę Wam w Nowym Roku samych szczęśliwych chwil, spełnienia marzeń, powodzenia w życiu zawodowym oraz przede wszystkim zdrowia! Korzystając z okazji napisze moje najnowsze wyniki badań TSH: 3,13 (norma 0,04-5,01). 5miesiecy po operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfeta1985
Cześć, do Siego wszystkim! Mam do Was pytanie - jutro mam do odebrania u ginekologa skierowanie na diagnostykę endokrynologiczną, czy orientujecie się jakie są terminy na oddział endokrynologii w Chorzowie przy ul. Karola Miarki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfeta1985
A jest tam endonrynologia? mieszkałam tam 21lat a nie wiem:P A na Miarki to z 10min.z bucika od domciu to mąż by blisko miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drodzy forumowicze!!! Piszę do was po raz kolejny. Jestem przed diagnostyką w Gliwicach na końcówce Cynomel, jednak najgorsze jest to że cały czas mogła bym spać,spać i spać. Powoli nie daję rady w pracy, przychodzi godzina 11-12 a ja "odpływam"- a tu jeszcze trochę czasu zostało- nie mówiąc już o koncentracji. A tak z innej bajki, na Sylwestrze też o mało nie usnęłam- ale miałam tak wspaniałe towarzystwo które nie dało mi zasnąć- i wytrwałam do 04.30!!! Pozdrawiam wszystkich i życzę wszystkiego co najlepsze w nowym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mminutek2
Witajcie wszystkiego naj w Nowym ROKU a propos snu to mimo ze na eutyroxie 150 przespałam najwazniejsza północ w roku trudno ale co robic, jestem 2 lata po usunieciu tarczycy z powodu brodawkowego przed kolejna wizyta w CO w Wawie (11.01.2011) kiedy wyznacza termin małego jodu .Niestety na usg cos sie nie spodobał wezeł wiec pani dr mówi ze moga mi zafundowac znowu duzy jodek .trudno. :(trzymajcie kciuki A moze ktos miał podobna sytuacje? pozdrawiam cieplutko ps. a co do niedoczynnosci po odstawieniu hormonu nawet cynomel nie pomaga jak to możliwe warto brac L4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetka z tego co wiem jest, ja akurat tam miałam usuwanego guza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joker To normalne, że śpisz, w końcu wpadasz w niedoczynność i to sporą. Ja miałam przy przyjęciu na diagnostykę w Gliwicach TSH 49! Po wyjściu było coraz lepiej, bo organizm zaczął dostawać hormon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×