Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Joan-ga

spacerówka ESPIRO lub BABY DESIGN

Polecane posty

Jakie macie doświadczenia z tymi wózkami? Polecacie? Podobają mi się z wyglądu, wydają się praktyczne, ale jakie okazują się w praktyce? Pani ekspedientka je zachwala, ale nie wiem czy są tego warte czy jak zwykle- chce sprzedać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40tysiecy
kupilam fotelik espiro neo glowka dziecka ciagle sie pocila, tapicerka po praniu wyblakla i poscieraly sie elementy ozdobne apralam jak zalecal producent, jak mala skonczyla 6 mc-y tesciowa kupila spacerowke espiro magic trojkolowa, masakra totalna, glowka poci sie strasznie, kola nie pojada po wybojach zero amortyzacji, po 2 miesiacach uzytkowania oddalam ja do pck i kupilam peg perego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tammmm
po pierwsze to jedna firma, a po drugie szmelc. Nie wiem o jaki model ci konkretnie chodzi, ale te wozki maja zła opinie, takze wśród sprzedawców. Takie jednorazówki, wytrzyma to parę miesięcy i kaput. Lepiej kup coś droższego, ale solidniejszego np. x-landera, peg perego, ingesina. Twoje dziecko wywozi się, a potem jeszcze dobrze sprzedasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakers23
ja mam spacerówkę baby design sprint http://www.allegro.pl/item1022798753_spacerowka_baby_design_sprint_wyslka_gratis.html i jestem z niej zadowolona, jest bardzo zwrotna i przede wszystkim lekka (mieszkam na 4 piętrze), co prawda drażni mnie kosz pod siedziskiem, bo jest za nisko i mały jak śpi (czyli zawsze jak jest w wózku) to nie mogę tam nic włożyć, ani wyjąć bez budzenia go, tej drugiej firmy nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zgodze się
ta wózki są bardzo dobre ja miałam model lucky i używałam go 2,5 roku i był w tak dobrym stanie że jeszcze sprzedałam go innej osobie, a był bardzo eksploatowany. Teraz jestem w ciązy drugiej i już zdecydowałam że dla drugiego dziecka też kupię wózek Baby Design model Sprint. Są wygodne dla dziecka, lekkie, łatwo się prowadzi jedną ręką. Ja zdecydowanie polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam baby design sprint
I rowniez jestem zadowolona jeden minus to wlasnie niski kosz i ta przegroda tych czyms w koszu a tak to super sie prowadzi jest lekki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam espiro magic 4 i jestem zadowolona lekka, super sie prowadzi wbrew pozorom duzo miejsca dla dziecka, jedyny minus maly kosz na zakupy i mamy ja 3 miesiace i nic nie piszczy w porownaniu np do drogiej gondoli implasta boldera gdzie po miesiacu trzeszczaly kolka nie wszystko co drogie jest lepsze.. poza tym nie uwazam zeby cena 430 zl bo tyle placilismy byla niska cena bo byly wozki po 200 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×