Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malena1987

Jaki prezent ślubny najbardziej Was ucieszył? PORADNIK dla kupujących ;)

Polecane posty

Gość myślę że lepiej dac małą kasę
my robiliśmy tylko przyjęcie, nie chcieliśmy prezętów tylko kasę ponieważ mamy już własny dom i raczej urządzony. kwoty dostaliśmy różne, bo od 200-1000 zł. z prezętów to było super zapakowane 2 kilo różnych czekoladowych cukierków wedlowskich ogromny kosz tez świetnie zapakowany z owocami :) komplet obiadowy mimo że mamy już 2 ten jest rewelacyjny, bo mimo że ciocia u nas nie była bardzo trafiła z kolorem :) uwielbiam w nim podawać obiadki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfqierierfuo
Zrobilam liste prezentow i co? I dupa. I tak dostalam to co kto uwazal za stosowne a specjalnie umiescilam tam rzeczy od 30 do 300 zlotyc, wlasnie dla tych ktorym glupio dac po prostu stowke w koperte. Na tej liscie bylo troche ksiazek w cenie do 25 do 40 zlotych, na ktore zawsze szkoda mi pieniedzy. Odpakowalam i w ciezkim szoku zobaczylam 4 egzemplarze Pana Tadeusza, w tym jeden z dedykacja dla ... najlepszego ucznia, syna mojej ciotki. Ksiazke odeslalam, od tamtej pory nie dostaje nawet kartek na swieta. Byla tez Trylogia, Chlopi, jakis album o papiezu (tydzien potem zobaczylam taki sam w kiosku za 9.99). Wzbogacilam sie rowniez o 3 mikrofalowki z promicji w Auchan (ludzie nie maja pojecia ze inn tez czasem przegmadaja tez gazetki: dwa tygodnie wczesniej te mikrofale byly w promoci po 99 pln - dwie poszly do domu samotnej matk, jedna do naprawde biednej sasiadki). Dostalam tez czajnik elektryczny z bazaru. Zebralam tez troche pieniedzy ale z perspektywy czasu oceniam, ze trzeba bylo wsedzie rozpowiadac jak duzo placimy za sale - 110 za osobe i jakie ogromny koszty niesie wesele. A tymczasem my mowilismy, ze nic nie potrzebujemy bo wszystko mamy. Nie zaluje oczywiscie bo wesele finansowalismy sami i mielismy te pieniadze wiec pieniadze z prezentow slubnych mielismy wydac na rozne przyjemnosci, moze jakas wycieczke. Finalnie starczylo na tydzien na poludniu Francji, pare dupereli i troche zabawek do domu w rodzaju wlasnie zestawu do fondue, fajnego czajniczka do herbaty, dobrych recznikow, poscieli itd. Zebralam w sumie 7 tys. od 106 sztuk gosci na wele wiec srednie 70 zlotych na glowe. Co by mnie ucieszylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda 210
mam latem wesele cena na osobe to 350zl plus hotel, jakbym miala tak liczyc na prezenty czy kase, to bym mogla sie przeliczyc... bo niewymagam zeby mi sie zwrocilo, stac mnie to robie...i nie patrze w kategoriach oplacalo sie albo nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkalunia
do miodowocynamonowo, na liście prezentów umieszczałam czasem linki, ale głównie ze zdjęciami prezentów niż sklepami. Ale wiem, że w portalu, w którym robiłam listę jest możliwość wklejania linów do sklepów internetowych. Doszłam do wniosku że jak ktoś widzi zdjęcie to znajdzie sobie sklep który mu odpowiada i sam zadecyduje gdzie kupić. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może jeszcze ktos się wypowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a my zrobiliśmy listę
i dostaliśmy wszystko z listy i ze wszystkiego byłam bardzo zadowolona. Mieliśmy mieszkanie po remoncie, ale zero jakiejkolwiek zastawy, szkła, sztućców "gościowych", garnków itp. I dostaliśmy wszystko dokładnie takie jak chcieliśmy. Mimo że sugerowaliśmy pytającym, że wolelibyśmy kasę, to zrobiliśmy listę, bo zawsze jest ktoś kto woli dać prezent (np. ja taka jestem), więc wolałam się zabezpieczyć przed niespodziankami typu mikrofala, której i tak bym nigdy nie użyła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem najlepszym prezentem jest elegancka pościel. Jakiś czas temu sama wręczyłam ją mojej koleżance, która później była z niej bardzo zadowolona. Wiem też, że spory jej wybór można znaleźć na kamai.pl gdzie jest nie tylko duży wybór kolorów, ale również rodzaju materiałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie się wydaje, że fajnym - oryginalnym i niezbyt drogim prezentem jest np. ramka cyfrowa. Można do niej wgrać, przed wręczeniem jakieś wspólne zdjęcia, albo zdjęcia pary młodej, zrobić fajny pokaz slajdów. Wiem, że fajne ramki w dobrej cenie mozna znaleźć na electro.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klassi
Mnie się wydaję, że fajnie jest młodej parze dać prezent- przeżycie. Z pewnością przynosi o wiele więcej emocji niż zwykły rzeczowy podarek. Ja bym się bardzo ucieszyła z weekendu w jakimś klimatycznym miejscu. Według mnie Głęboczek na pojezierzu brodnickim całkiem dobrze się nadaje, Dobra kuchnia, niesamowite widoki i no i para młoda może skorzystać z romantycznej kąpieli w winie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostra dostałą wiele prezentów,prawie wszystkie pooddawała .Mieszkanie ma urządzone w tonacji żółto zielonej,a dostała ekspres do kawy czerwony to go oddała,dostała dużo pościeli ale nie pasują na łóżko matrymonialne to też oddała,ręczniki w kwiatki,niebieskie i czerwone,tez oddała.Goscie niestety nie pytali jakie kolory i wymiary pościeli im pasują.Była bardzo niezadowolona z prezentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienajedzona ona
Grrr... strasznie mnie denerwuje gadka typu "...bo młodym przyda się jakiś grosz". A komu by się nie przydał? Każdemu! A inny podarunek to nie łaska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienajedzona ona
Ludziom się w głowach poprzewracało i tyle. A mnie osobiście wstyd byłoby sugerować aby dano mi pieniądze. Czułabym się co najmniej jak żebrak. Tylko, że ludzie niektórzy dzisiaj wstydu nie mają, a wesele dalej traktują jak interes, który powinien przynieść zysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grill jest dla starych dziadów
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chodzi o interes ale goście weselni mogliby zainteresować się trochę co i jakie jest potrzebne.Nie nalezy kierować się swoim gustem tylko trzeba patrzeć na młodych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bardzo wiem o co kaman
Nas ucieszyły wszystkie prezenty, z tej prostej przyczyny, że udostępniliśmy zainteresowanym gościom listę prezentów, z adresami sklepów. Nie ma się co czarować - wiadomo że goście i tak nie przychodzą z pustymi rękami, a głupio mi było mówić każdemu, że chcemy kasę, bo kasa od razu się kojarzy "włożyć do koperty tyle, żeby się zwróciło za talerzyki", a prezenty na naszej liście zaczynały się już od 50 zł, a większość była ok. 200 zł, więc... każdy mógł wybrać coś na swoją kieszeń. Sama jako gość też zawsze dopytuję o listę, bo nie oszukujmy się - jest to wielkie ułatwienie dla gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czak wspak
"ja idę na wesele za dwa tyg. mam już pomysł na prezent- wielkie zdjęcie cz-b PM do antyramy... i zestaw umilający wieczór- kosz obfitości z winem, lampkami na wino, świecami, olejkami do masażu..." świetny pomysł wnętrzarskie prezenty nie zawsze się sprawdzają, bo każdy ma inny gust ale dobre winko, olejki, coś umilającego wspólne chwile dla zakochanych - rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My dostaliśmy z prezentów 2 komplety pościeli, komplet ręczników oraz bajerancki, elegancki stojak na wino wraz z miejscem na kieliszki większe i mniejsze, ale to akurat przyjaciółka wiedziała ze ja chce to dostać wiec jest ok :) ale przeważnie były pieniądze. Te 3 prezenty które wymienilam to akurat mogą być, akurat przydały się i ucieszyliśmy się z nich, ale akurat nam więcej prezentów nie potrzeba było, bo dom w którym mieszkamy mamy urządzony na tyle, że cieszę się, ze nikt nie kupował np. sprzętów. A pieniądze które zebraliśmy mieliśmy na zapłatę za działkę, którą kupiliśmy sobie dzień przed ślubem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×