Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wkurzona na massskaaaa

Mąż mnie zostawił dla jakiejś szmaty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość gość
A skad wiesz ze to kobieta rozbila malzenstwo ? A mąż-facet to rozumu nie ma i nie wybrał innej opcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Straszna kobieta z autorki, nie wiem czy spotkałam tak złego człowieka... ciekawe jak potoczyła sie sprawa procesu o stwierdzenie nieważności małżeństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Generalnie jak ktoś nie chce zdradzić to tego nie zrobi, nie szuka, może się zakochał bo Ciebie dawno nie kochał tylko nie miał do kogo odejść. Zostawił to krzyżyk na drogę. Życie ze zdradzającym facetem jest fatalne zero godności do siebie. x Nie tłumacz się szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne wg ciebie kazda to szmata a dla innej to kochanka. obie powalone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Załamana_35 Rozumiem cię. Mój mąż zostawił mnie po 11 latach bycia razem, a 9 małżeństwa. Starszy syn ma autyzm, a młodsza córka strasznie kocha swojego tatę. Cały czas zrzuca winę na mnie. Usłyszałam że ona mu sprząta i ma z nią spokój, że żyje normalnie A ja robiłam w domu wszystko -sprzątałam gotowałam itd Tylko że to on wszczynał awantury nawet o zapomnianą na stole solniczkę, bił syna, wyzywał mnie, uderzył... Kochałam go tak bardzo że próbowałam się przez niego zabić... Zostawiłabym dzieci na pastwę tego c***a. Byłam taka głupia. Zawsze tłumaczyłam jego wybuchy, złe nastroje, gdy wytykał mi błąd robiłam co mogłam żeby go naprawić. Jego wiecznie nie było w domu a jak był to zwłaszcza w ostatnim okresie robił awantury. Teraz wiem że to przez zdradę. Zrozumiałam że on jest innym człowiekiem. Gubi się w swoich kłamstwach, jest przygarbiony, mówi szybciej, pół agresywnie,pomimo że go nie atakuje. Zmienił mu się chód, zapuścił brodę. Rodzina, jego rodzina, się od niego odwraca. Każdy z naszych znajomych czuje się przez niego oszukany, naopowiadał o mnie takich rzeczy - że w domu miał syf, że źle gotowałam... a jeszcze rok temu mój rosół był lepszy od jego mamusi... A ja nie chcę już drążyć. Chcę żeby dał mi spokój. Mój cudowny mąż umarł już dawno, tylko tego nie zauważyłam -a ten gnojek prawie mnie wpędził do grobu Założyłaś firmę raz. Załóż i teraz. Ja prowadziłam dom sama(włącznie z rąbaniem sobie drzewa np.), zajmowałam się dziećmi sama, piekłam ciasta na zamówienie itd. Dam sobie radę. Tylko tych kochających ojca dzieci mi szkoda, bo do nich to jeszcze nie doszło... Tata się pojawia rzadziej, ale jest, pobawi się chwilę i ucieka. Nie umieją tego zrozumieć, tęsknią... Wiem co czujesz, też na początku czułam się jak w złym śnie, jakbym miała się obudzić, a to miałby być nieprawda. Tylko że się obudziłam i to jest prawda. Trzeba z nią żyć dalej, po swojemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może sama jesteś szmata!!! Czy złowiłaś go na dzieciaka ??? nie przyznasz się na forum ale często dziewczyny tak chcą wyjść za mąż, ze wpuszczają chłopa w dzieciaka, tylko po to aby się ożenił. I mu się znudziło. Skąd jesteś pewna , że twój mężuś nie śmigał za innymi babami i udawał wolnego, raczej nie chwalił się Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to znaczy znudzić się rodziną? Kobieto, ogarnij sie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
0:51, napisała nexia,która wyrwała zonatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd jesteś pewna , że twój mężuś nie śmigał za innymi babami i udawał wolnego, raczej nie chwalił się Tobą x Tobą ku/rwo też się żaden nie chwali, a nawet nie przyznaje do ciebie. Udaje, że cię nie zna, bo nadajesz się tylko do obrobienia brudnej pały w krzakach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie dała mu to czego ty mu nie dałaś.takie życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykre. Ale to nie kochanka przysiegala ci milosc iwiernosc. Potatym maz okazal sie tchorzem i wiesniakiem. Melfuj na pn bo to czwarta dtrona w moim 2- tygodniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze winien jest facet . Nawet gdy nie jest winny . Jesli wy chcecie się roochać 2 razy w tygodniu to wybaczcie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Te szmacona na max

Zostaw mojego faceta i daj żyć. Znajdź sobie innego! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szykuje sie do desantu

smiech na sali , przed slubem dajecie facetom wszystko., potem rodzicie dzieci i nagle sperma wam nie smakuje anal zacza bolec a codzienny sex to dewiacja. i dziwia sie ze zdradza, ze znalazł se kobiete taka jakimi byłyście wy przed slubem. nie nakarmicie w domu to zje na miescie ot i odwieczna tajemnica. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia

hmmm czy wyzywanie obcych kobiet od szmat poprawia samoocenę ? czytając komentarze widzę ,że nie.

Tyle agresji jest w was ,że zastanawiam się jak funkcjonujecie w normalnym świecie.

Z mojego doświadczenia wynika ,że ludzie nie odchodzą z udanych związków, nawet jeśli są w przejściowym kryzysie. Moja siostra zaczęła spotykać się ze swoim mężem jak ten nie miał rozwodu. Małżeństwo było fikcją a szwagier po 3 miesiącach wystąpił o rozwód. Ex była wściekła ale sama stwierdziła ,że to nie mogło się udać i z tego co wiem jeszcze w trakcie czekania na rozprawę znalazła innego.

Małżeństwo siostry jest udane i trwa już 12 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja byłam zdradzana przez wiele lat i szczerze to wolałabym żeby mnie zostawił od razu, jednak żyłam w niewiedzy i uprawiałam z nim sex po innej. Okropne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ja byłam zdradzana przez wiele lat i szczerze to wolałabym żeby mnie zostawił od razu, jednak żyłam w niewiedzy i uprawiałam z nim sex po innej. Okropne 

To raczej ta inna uprawiała z nim seks po tobie. Okropne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta zła...

Żona mojego kochanka wie ze ten złożył pozew o rozwód. Tez dla niej jestem "...". Tylko ze teraz ona w zamian za wycofanie pozwu, zdecydowała ze bedzie tolerować nasz zwiazek 🙂

To jest dopiero ciekawe 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eryka

autorka   jest ...ka ! 

jak mozna  miec problem do kochanki meża , to nie ona przysiegala milosc i wiernosc  tylko on  i to on  jest winny zdrady  kochanka silą go nie wziela 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 10.03.2019 o 16:40, Gość Ta zła... napisał:

Żona mojego kochanka wie ze ten złożył pozew o rozwód. Tez dla niej jestem "...". Tylko ze teraz ona w zamian za wycofanie pozwu, zdecydowała ze bedzie tolerować nasz zwiazek 🙂

To jest dopiero ciekawe 🙂

i kto ci uwierzy w te brednie? 😄😄  😄 

Gdyby kochaś chciał być z tobą to już dawno by się rozwiódł a nie pozew wycofywał (którego nigdy nie zło żył), bo coś tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×