Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wkurzona na massskaaaa

Mąż mnie zostawił dla jakiejś szmaty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość CZŁONEK_FORUM
Kiedyś czytałem w popularnym magazynie dla facetów że w 80% małżeństw powyżej 4 lat są skoki w bok jednego z partnerów.Nieźle nie ? Każdy żonaty bzyka na boku no chyba że jest brzydki to już mało prawdopodobne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wkurzona na massskaaaa
w takich magazynach zawsze tak pisze, żeby zrobić sensacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjAAAksa
Wiesz, zrobiłam to samo, zemściłam się i to bardzo: orzeczenie o winie, zakaz prowadzenia działalności gospodarczej,itp.. I niestety nie mam z tego satysfakcji. Kochałam go. Chciałam się zemścić. Straciłam dużo czasu. Kochanka jest jego żoną. Zdradza ją, co więcje nagrywa zdrady i zamieszcz w necie. Teraz sie cieszę, ze jego nie ma, a jej współczuję, Mają troje dzieci. Szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja682
czesc...zostalam zostawiona z dnia na dzien... uslyszlam tylko przepraszam ze cie tyle oszukiwałem, slub byl błędem, zmienily mi sie wartosc.... zostanmy przyjacolmi, pamietaj ze zawsze ci moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja682
dodam, jeszcze bede ci pomogal bede przyjacielem, ale nie jak spróbujesz kombinować w sadzie to Cie znicze...,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie byłam zdradzona
kaja682, te słowa są mi bardzo bliskie. Miałam inną sytuację. Zaszłam w ciążę i chłopak mnie zostawił. Powiedział, że bardzo chcę abyśmy zostali przyjaciółmi, po tym jak dowiedział się że jestem w ciąży, a dzień wcześniej jeszcze było niby wszystko ok. Oczywiście też usłyszałam w tym samym dniu, że związek ze mną był błędem, bo ponoć on już wcześniej chciał odejść. Gadał coś o niezgodności charakterów i takie tam.... A dzień wcześniej, twierdził, że jestem tą jedyną, tą z którą wiąże plany na przyszłość. W dniu w którym się dowiedział o ciąży jeszcze bezczelnie dodał, żebym nie brała sobie wszystkiego do siebie i jakoś sobie poradzę !!! Minęło wiele lat, dziś jestem w innym formalnym związku już 8 lat. Przez 10 lat, bo tyle lat ma moje dziecko, on ani razu się nie odezwał i ani razy się nie pokazał, nawet wtedy kiedy byłam jeszcze sama. W życiu nie widział dziecka na oczy... Teraz już to nie boli, kiedyś na początku owszem. Moje dziecko nawet nie chce mieć z nim kontaktu, nawet jakby się odezwał. Córa powiedziała, że go nie zna i nie chce poznać, bo nigdy go przy niej nie było. Nic jej nie nasuwałam, ona sama takie wnioski wyciągnęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta77772
faceci to dranie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maz mnie zostawil z rocznym dzieckiem, zakochal sie w kolezance z pracy,5 lat malzenstwa planowany dzidzius a on nagle odszedl...chcialam go z powrotem mimo ze wszesniej myslalam ze nie umialabym wybaczyc takiej zdrady...ale chcialam ratowac malzenstwo...dla nas i dla synka....wrocil ale po dwoch miesiacach znowu odszedl...wiedziałam że trzeba mi czegoś co naprawdę pomoże….skusiłam się na urok miłosny na stronie http://urokmilosny24.pl – i udało się:) on znowu jest przy mnie a rozumiemy się nawet lepiej niż wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Glowapelnaprzyslow
"Zwykle mąż i żona żyją jak dwa ptaszki w tym samym lesie, ale w nieszczęściu rozlatują się, każde w swoją stronę." Przysłowie Chińskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przystojny ten łysy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KSIEGA DANIELA. biblijna ksiega proroka Daniela, ktora z dokladnoscia co do roku objasnia historie poczawszy od krolestwa Babilonii, poprzez krolestwo Medo-Persji, nastepnie imperium greckie, potem rzymskie. ostatnim ziemskim imperium w proroctwach Daniela jest to, w ktorym zyjemy OBECNIE. po nas przychodzi wieczne imperium, Krolestwo Boze. polecam obejrzec ten film, albowiem dokladnie wyjasnia w ktorym momencie historii swiata sie znajdujemy. https://www.youtube.com/watch?v=GAkd6C5PUzo&list=PLI2zA96OM0Kr0OuyiLPA4OVp1J4uhfvlT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja opowiem swoją sytuację. Po rozstaniu byłam w największym dołku mojego życia. Nie potrafiłam wykonać najprostszej czynności. Wstanie z łóżka i umycie zębów było dla mnie przeszkodą. Wciąż tylko płakałam. Z pomoca przyszła mi przyjaciółka. Podała mi adres strony skutecznego rytualisty – http://urok-milosny.pl nie mając nic do stracenia zamówiłam rytuał miłosny. I ukochany wrócił do mnie. A ja znowu cieszę się każdym dniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Was. Opowiem Wam swoją historię. Jestem z mężem po ślubie 30 lat. To kawał czasu. Mamy dzieci, wnuki, rodzinę. Mój mąż zawsze " bardzo lubił" kobiety zdradził mnie pierwszy raz jak byłam w ciąży z drugim dzieckiem, oczywiście przepraszał itd. Dałam mu szanse. Po tym zdarzeniu byliśmy bardzo szczęśliwi urodziłam zdrową drugą córeczkę a 5 lat później synka. Mieliśmy wszystko dom, pieniądze, dzieci. 16 lat temu zachorowałam na raka piersi. Mąż bardzo mnie wspierał, mogłam na niego liczyć we wszystkim. Po chemioterapii udało mi się dość do zdrowia. I znów byliśmy bardzo szczęśliwi, dużo ze sobą rozmawialiśmy w łóżku też nam się dobrze układało. Byłam pewna, że mąż nikogo nie ma. Ale się myliłam rok temu okazało się, że od dwóch lat " jedzie na dwa fronty" oczywiście z kobietą młodszą od siebie o przeszło 20 lat. Byliśmy w separacji ale po paru miesiącach wrócił do domu i spróbowaliśmy normalnie żyć. Na ten wrzesień 2016 planowaliśmy huczną 30-stą rocznicę ślubu z odnowieniem przysięgi małżeńskiej. Ale dowiedziałam się, że on cały czas utrzymuje kontakty z tą kochanką oczywiście mówił, że są tylko przyjaciółmi itd. ale ja już w to nie wierzę. Wyprowadził się 4 dni temu. Oczywiście, że za nim tęsknię, myślę itd. Jest mi bardzo, bardzo ciężko w końcu tyle lat, tyle wspomnień. Czasem mam taką bardzo mocną potrzebę żeby do niego się przytulić. Dzieci są oczywiście po mojej stronie ale ja nie chcę żeby całkowicie zrywały z nim kontakt w końcu co jak co ale ojcem był zawsze dobrym. Wnuki oczywiście pytają o to gdzie jest dziadek, czy ja już dziadka nie kocham? Wtedy serce mi się kraje :( Wiem, że muszę sobie z tym jakoś poradzić i ułożyć sobie życie tak naprawdę na nowo. Ale gdy wracam do pustego domu to nie potrafię sobie z tym poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Porządkującażycie
Mój też mnie zostawił dla jakiejś szmaty, która od początku wiedziała, że on ma rodzinę, cały czas nosił obrączkę. Więc biedaczka nieświadoma nie była. A jemu jak widać rodzina nie przeszkadzała w zostawieniu nas dla tej szmaty. I teraz żyją długo i szczęśliwie. Postawienie sprawy jasno między partnerami to jedno, ale zdrada to co innego. Jak raz zdradził i nie uszanował uczuć drugiej osoby, to z nią prędzej czy później też zacznie chodzić na boki. Żal mi jej, że taka jest głupia i już nie widzi, że ją oszukiwał w kwestii naszego małżeństwa i kwestia czasu jak zacznie to robić w innych sprawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się kogoś nie kocha to się chodzi na boki z nią może być w ogóle inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś twój kochaś regularnie zdradza cię z żona. Ale cię kocha. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kim w takim razie Wy jesteście, skoro Wasi mężowie wolą jakieś "szmaty" niż Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7:55 nie mam kochasia tylko męża więc jeśli zdradza mnie z żoną to czyli że mną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy zdradza , predzej czy pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj tez kazdy by powiedzial ze nigdy nie zdradzi a ostatnio w jego kompie widzialam ze szukał lasek na travel girls . Niezle co? Nie ma go codziennie w domu bo taka praca ( nie tir) i widocznie chcial wozić ze soba baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Porządkującażycie jesteś na nią zła:) chciałabyś nadal z nim być!!! Pewnie zdradzał o lat i robiłby to dalej.......ona szmata a on co? obrażając kochanki wybielacie swoich byłych lub obecnych! Generalnie jak ktoś nie chce zdradzić to tego nie zrobi, nie szuka, może się zakochał bo Ciebie dawno nie kochał tylko nie miał do kogo odejść. Zostawił to krzyżyk na drogę. Życie ze zdradzającym facetem jest fatalne zero godności do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana_35
Mój mąż zostawił mnie w ciąży z dwójką maleńkich dzieci i jednym nienarodzonym. Wywiózł mnie z dziećmi do domu rodziców 400km od naszego domu i zostawił. Cały czas mówił mi, że to moja wina, że nie miałam dla niego czasu, jestem pracoholikiem, zajmowałam się tylko dziećmi i firmą a jego "nie wykochałam". Pytałam czy ma kogoś - zaprzeczał. Przysięgał nawet na własne życie, że nie ma kochanki. Prawie umarłam kiedy dostałam od znajomych zdjęcia i filmy męża z kochanką - studentką. Ja w ciąży z dwójką malutkich dzieci w domu rodziców, a on szaleje z kochanką po restauracjach, śpią w małym mieszkaniu, które właśnie mieliśmy sprzedać, żeby spłacić kredyt. Przejęli moją firmę założoną na nazwisko męża i wspólnie ją prowadzą. Nie znam tej kobiety. Wiem tylko, że jest perfidna. Nie wiedziałam tylko, że mój mąż jest taki. Jeszcze kilka miesięcy przed tym wszystkim przytulał mnie i mówił, ze mnie kocha nad życie.... A w dniu, w którym odwoził mnie "na weekend" do rodziców namiętnie mnie całował.... Jakoś przeżyłam ciąże (byłam pod opieką psychologa), dzięki Bogu dziecko urodziło się zdrowe. Ja cały czas jestem w szoku. Dlaczego on tak postąpił? Zamiast dbać o mnie i dzieci (nasze dzieci były długo wyczekiwane, 7 lat po ślubie, wspierałam go podczas leczenie niepłodności męskiej, 2 lata temu poroniłam... ) został moim katem. I co ja mam robić? Przez całą ciąże byłam odcięta od pieniędzy, a teraz przelewa grosze na nasze dzieci, mimo iż nasza firma (rozwijałam ją przez 5 lat) przynosi znaczne zyski. Mam dowody zdrady a on ciągle się zapiera i na mnie zrzuca winę rozpadu małżeństwa.... Napisał mi (jak jeszcze byłam w ciąży), że mam odchowane dzieci i mam iść do pracy jak miliony kobiet w Polsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana_35
Żeby było "śmiesznie", mąż ściągnął obrączkę ode mnie i razem z tą szmatą noszą NOWE obrączki!!!!!!!! Żeby było jeszcze śmieszniej, chodzi razem z tą kurwą do kościoła na msze.... Jestem w strasznym stanie... Widzę jakąś obcą babę na moim miejscu, a mój mąż zachowuje się w stosunku do niej jak jeszcze pół roku temu do mnie.... Mam poczucie, że zwariowałam i że to wszystko nie jest prawdą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ty widzisz te obraczki i msze z odleglosci 400-u km?.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana_35
napisałam, że mam filmy i zdjęcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie możesz po prostu wstać, otrzepać się, podnieść głowę i walczyć o spokój swoich dzieci, a eksa olać? Przecież Ty się kobieto sama zadręczysz! Takie rzeczy były, są i będą. No przyznaj, co teraz możesz zrobić??? Nic. Walcz o siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lalalala. . . Te robiące to za kasę to są d****** Kobieta, która świadomie rozbija maleństwo to . . . nawet nie wiem jak taką nazwać. Ale słowo szmata pasuje doskonale. Za pomocą szmaty wyciera sie brud i syf, który sie pojawił i jeżeli w małżeństwie pojawią się jakieś problemy to taka szmata przyjdzie i będzie chciala posprzatać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×