Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Riczard Alpert

Pytanie do kobiet. Co chłopak/ mężczyzna ma robić, jak się zachowywać

Polecane posty

... byście nigdy nie chciały go zdradzić itd. Tzn. słyszałem, że np. po seksie to że przytuli itd. Wiecie o co mi chodzi. Jak powinien się zachowywać, w czym pomóc itd. Tylko piszcie poważnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak facet ma mieć
hobby dużą fujarę być czuły kasę inteligencję rozrywkę ma kochać dostarczać orgazmu wielokrotnego przy każdym stosunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma odpowiedzi na to pytanie. Kazdy jest inny i nie masz wpływu na to czy zostaniesz zdradzony czy też nie. Nic nie mozesz zrobić, chyba że będziesz z nią 24h na dobe każdego dnia do końca życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm... Na pewno powinien okazywać czułość baaardzo często :) Szacunek,zaufanie...Pewność,że mogę na nim polegać,że w jego ramionach jestem bezpieczna :) Powinien przede wszystkim być pracowity,bym wiedziała,że będzie nam się dobrze żyło... no iiii często mówić KOCHAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi tam samo słowo "kocham" nie potrzebne:) ważne żeby to pokazywał:) zaufanie,bliskość,zrozumienie,bezpieczeństwo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie musiałbyś być soba, jeśli bym Cie kochala to bym Cię nie zdradziła i wystarczyloby zebys Ty kochal mnie. Nie musiałbyś nic robić w celu unikniecia zdrady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gimikiss
byc lojalnym wobec swojej dziewczyny. nic przed nia nie ukrywac. nie chowac telefonu itd. nie byc sknera. dbac o siebie. byc inteligentnym i bron Boze chamem. urozmaicac sex, nie obrazac sie jesli kobieta powie nie bo bedzie zmeczona. tylko posmyrac w tym czasie po pleckach. itd itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... byście nigdy go nie chciały zdradzić. To facet nie zależy od tego jak się zachowasz tylko kim jesteś. Jeśli urodziłeś się samcem alfa i laski do ciebie lecą jak pszczoły do miodu jest spoko i o ile nie będziesz przeginał (np.max. jedna kochanka na boku) to żadna cię nie zdradzi. Ale jak jesteś samiec beta, gamma czy omega to choćbyś się zesrał nigdy nie masz gwarancji że nie poszuka sobie innego. Takie życie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dla mnie musiałbyś być soba" oj tak!facet powinien być cały czas taki sam ,a nie ukrywać się pod maską,a potem wychodzi szydło z worka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z Cytrynowo ,być sobą a reszta sama się ułoży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czegoś bys nie robil, jakbyś nie dogadzał, jakbyś nie spełniał ich oczekiwań to i tak się puści, bo baby maja t w naturze :o Wmói sobie, że coś dzinwego czuje do kolegi z pracy/sąsiada, one to określają dziwną siłą, która do niego ciągnie, i wtedy nie ma bata - będzie ssac mu jajca, kwestia tylko czasu :o Więc nie bądź ciotą, miej swój honor i rób jak uważasz, a nie tańc jak ci zagrają 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Emilia
1.Całować, przytulić po seksie! A nie odwrócić się na drugi bok! 2.Od czasu do czasu zjeść ze mną romantyczną kolacje choćby w domu! 3.Nie opijać się alkoholem zbyt często! 4. Dbać o siebie! 5.Zaproponować wspólny spacer lub wycieczke! 6. Pomóc mi czasem w domu! 7.Być wiernym i kochać się ze mną nawet kilka razy dziennie! 8.Być kulturalnym i religijnym! 9.Być czułym. Np. uczesać mi włosy, nasmarować ciało balsamem! Co sądzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy będziesz sobą, czy nie będziesz to i tak nie ma znaczenia. Przeczytaj sobie w najnowszych "Charakterach" artykuł o Robercie Zajoncu - amerykańskim psychologu. Emocje wyprzedają poznanie a rozmaite odbierane nieświadomie bodźce sterują naszymi reakcjami. Jeśli nie jesteś samcem alfa to nie wywołujesz w kobiecie odpowiednich reakcji. A samiec alfa wywołuje. I nic na to nie poradzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Emilia
Co Ty gadasz??? To daj cechy carakteru i wyglądy faceta alfa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Emilia
charakteru i wyglądu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
związać się z kobietą, która - jest uczciwa = raczej odejdzie niż zdradzi - nie nadużywa alkoholu i nie ćpa = nikt jej nie przeleci, kiedy będzie nieprzytomna :classic_cool: ew. nie wiązać się wcale z kobietą :D w przeciwnym razie możesz wychodzić z siebie, a i tak zdradzi - przynajmniej ze dwóch moich przyjaciół trafiło na takie laski :o🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma na to wplyw zbyt wiele czynnikow - przede wszystkim jej charakter, zasady, moralnosc itd. Ty - Twoje zachowanie cechy charakteru - to tylko 30% tego wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To lepiej wybierać kobiete która już miała w przeszłości wiele partnerów, czy raczej taką cichą, która czeka na tego jedynego. Może to głupio zabrzmiało, ale wiadomo o co mi chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dziel kobiet na takie 2 części, bo to bez sensu. są naprawdę bardzo różne dziewczyny. jeśli sobie wykalkulujesz, że dajmy na to: Marysia, lat 21, dziewica, 120 kg wagi - nigdy cię nie zdradzi, to wybierzesz Marysię? :P albo stwierdzisz, że nie zdradzi Kasia - 21 lat, 85 partnerów, uprawiała wszystkie możliwe rodzaje seksu i przez jakiś czas była sponsorowana, ale postanowiła się ustatkować - to wtedy wybierzesz Kasię? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc tak czy siak, nie ma pewności dopóki jej do końca nie poznasz, chociaż może ci się tylko wydawać że ją znasz... Ale te rzeczy, o których pisała Emilia chyba bardziej przywiązują partnerke do siebie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Emilia
Ja gdyby mój chłopak zaproponował mi taki film jak masz w stopce to wiedziałabym ze to ten jedyny, romantyczny i nigdy bym go nie zdradziła❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Emilia
Najważniejsze jednak, żeby mnie codziennie dobrze wybolcował we wszystkie dziurki 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samanthełe
ja w zasadzie nie związałabym się z kimś, kogo mogłabym zdradzać :o wolałabym raczej zerwać i złamać facetowi serce rozstaniem. ale żebym zawsze chciała przy kimś być to musi być inteligentny, błyskotliwy, zabawny, z poczuciem humoru(może być dwuznaczne, ale nie przesadnie obleśne), powinien mieć takie pochłaniające go hobby, powinno go nie być w domu max 8h i powinien spędzać ze mną jak najwięcej czasu.. ;) ostatnio podsłuchałam rozmowe jednego faceta z drugim.. ten, który mówił miał ok. 30lat, a ten drugi prawie 60 i ten młodszy powiedział, że właśnie wracał od swojej babci ze szpitala, bo jest po zabiegu leczenia jaskry, ogólnie rozmawiał z ludźmi w szpitalu, był taki pełen empatii, troski.. - to jest mega seksowne.. jeszcze powiedział pare bardzo mądrych rzeczy, naprawde takich facetów nie ma wielu. myśle o nim od tego czasu.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogi Autorze podam Ci tylko jedną prawidłowość jaką zaobserwowano w przyrodzie. Daje dużo do myślenia. Żony prezesów banku zdradzają swoich mężów wielokrotnie rzadziej niż żony palaczy z kotłowni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wniosek. Wysoki status materialny zmniejsza ryzyko zdrady. To jasne. Wysoki status materialny osiągają przywódcy stada. Samce alfa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość same dobre rady
prezesi banków są tak zapracowani, ze pojęcia nie mają co robią ich żony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×