Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

10 lipca

Który bukiet do tej sukni??

Polecane posty

Gość oba ładne i pasuja
drugi bardziej oryginalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwszy ładny ale pospolity
więc drugi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze masz ładną suknie :D Moim zdaniem oba bukiety są śliczne ;) Ale bardziej będziesz się wyróżniała z bukietem nr 2. Dlatego że 1 widziałam na wielu slubach a 2 jeszcze nigdy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy- drugi jest zbyt nowoczesny do tak tradycyjnej sukni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokatka
bardzo ladna suknia :) ja bym wybrala 1 bukiet, bo ja jestem raczej traducjonalistka :P ale drugi tez bardzo ladny, mysle ze co wybierzesz bedzie donrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moss Bross
2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tak bogato zdobionej sukni, pierwszy bukiet nie pasuje- będzie za ciężko- wierz mi! do tego rodzaju sukien pasują proste, skromne kompozycje... nawet sugerowałabym jeden duży kwiat- kalię. nie lubię za bardzo kalii w bukietach ślubnych, bo sa strasznie oklepane, ale akurat do tej sukni taki prosty, delikatny bukiet najbardziej pasuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nie kupuj bukietu z kalli w kwiaciarni- zapłacisz za ślubny jak za woły;) kup osobno kwiat i kawalek wstążeczki i kilka perełek- na pewno uda Ci się sklecić z nich ładny bukiet za 1/6 ceny bukietu ślubnego;) tak jest, niestety, ze ceny wszystkiego co ma przymiotnik "ślubny" są kilka razy wyższe niż zwykłych rzeczy;) ja miałam bukiet biedermaier- tradycyjny (kulka z róż i eustom)... a od gości dostałam prawie identyczny w podarunku;))) strasznie śmialiśmy się z mężem z tego;) widocznie w jakiejś kwiaciarni nie sprzedał się bukiet i "pozbyli się" go sprzedając jako bukiet podarunkowy;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Bardzo fajna sukienka i wcale nie jakas tradycyjna jak ktos napisal. Bukiery oba sa oki, ale pierwszy normalny a drugi za to bardzo oryginalny - mysle ze nr 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×