Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kokosanka36

Kupiony produkt niezgodny z opisem

Polecane posty

Gość kokosanka36

Witam, Mam takie pytanie, włąsciwie poradę. Niedawno kupiłam rollki na allegro w opcji kup teraz. Opis aukcji wyglądał następująco : Nowe rolki, gwarancja 12 miesięcy, nie przegap okazji towar powystawowy. Kiedy otrzymałam je - przyszły do mnie pocztą, zapakowane w orginany karton, dostrzegłem dwa poważne zarysowania na bucie oraz na płozie oraz kilka mniejszych otarć. Mało tego, kolor rolek jest inny niż ten jaki widniał na zdjęciu co wiąże się z tym że to nie było zdjęcie oferowanego produktu. Ogólnie rolki mi się podobają i chciałabym jej zatrzymać, jednak towar nie był zgodny z opisem. Miał ktoś podobne doświadczenie, jaką formę rekompensaty można otrzymać od sprzedającego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedyne co możesz zrobić, to wystawić negatywny komentarz z opisem całej sytuacji. wcześniej jednak spróbuj dogadać się ze sprzedawcą, może coś w zamian zaproponuje (nie liczyłabym na to, ale jednak wypada się najpierw odezwać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi przyslano buty calkiem innego fasonu niz zamawialam. To byla licytacja. na poczatku gosciu normalnie odpisywal a teraz milczy! napisalam mu ze ma mi wyslac te ktore zamowilam a on nic! Moge zglosic sprawe do allegro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×