Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jolka 234

Co sądzicie o takim kolesiu?

Polecane posty

Gość Tomek Kowal*
a jakiż ze mnie anonim???? WSZYSTKO o mnie wiecie.... nie jestem przecież jakimś spamerem- który przesyła ci maila z Bejrutu ,,Ja być Hassan, pliz send mi 10.0000 dolars- i will wynagrodzę ci to".- czy coś w tym stylu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
ja też nie chyba, że mięsko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
smacznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Allle yayca- popatrzyłem na Allegro na ceny Volkswagenów :) Za byle góóówno ceny z kosmosu :D :D :D Ciekawe, jak się będzie spisywać moja Brava :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
słucham nowego Cradle of filth :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
zapominam przez alko o bozym .. znaczy - o całym świecie :) Nowa płytka wampirków z Suffolk jest jeszcze na TYT- jeszcze nie usunęli yebani czyściciele z wytwórni :) Smakowało mięsko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
mmm... klip- poezja nymphetamine- leciutka jak dla mnie ta balladka, ale lubię ją śpiewać na dwa głosy- raz ciężej i mroczniej, raz lżej, bardziej skrzekliwie :) SIKS FIT DIP IS MAJ INSYŻION! in maj hart de barles prizon! :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
jak zarzynany wilkołak, koza obdzierana ze skóry lub jagnię palone na stosie :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
kuwa- a w komentarzach pod Cradle of Filth niektórzy piszą ,,EMO BAND" :D :D debile!! ale fakt, że kiedyś mieli lepsze te piosenki, np pierwsza wersja ,,Summer dying fast- bo drugą paskudnie spie-przyli nadmiarem ozdobników, pisków itd z których słynie Dani :) Pierwsze ,,samer dainn fast" -jest fajne i lekkie, drugie- jakieś takie wymuszone i wrzaskliwe niefajnie. A co do ,,Foetus of the new day kicking"- wg wszystkich szczyt żenady, bo to piosenka ROCKOWA- ale jak na rock fajny, znam na pamięć i wypiłem przy jej słuchaniu dziesiątki piwek :) Swoją drogą - nawzwa ,,Płód nowego dnia kopie" też jakoś nie powala grozą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
kocham muzykę piwo i kocham pisać swoje nieudolne psychodelie anormalne- no i pisać z wartościowymi ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
lepiej kochać Cradle of filth, niż krzyż ustawiony przez harcerzy pod pałacem, wielkiego Jezusa z siatkobetonu, Koran, czy flagę ze swastyką ( a wszędzie się znajdą durnie, którzy wybierają to drugie). Lepiej kochać muzę niż kochać tysiące pierdoł, które na to nie zasługują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
wyjątkowo się z sobą zgadzamy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
bo stanowimy kafeteryjną, trzyosobową MENSĘ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
u nas nie pisze się o masie głupot, jaka zalewa Kafeterię (lodziki z połykiem, jedzenie kupy itp mądrości z działu ,,życie erotyczne" . Nikt z nas nie jest dzieckiem- to po prostu KULTURALNY TEMAT DOROSŁYCH LUDZI ( i jednego niedojrzałego kolesia) Jakis taki wolny i radosnie konfesyjny ten temat- dzielimy się scenkami z życie be z prób namawiania na cokolwiek, prób zmiany siebie nawajem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Ksiądz Maciej nie zadał mi jakiejś szczególnej pokuty- tak był oczarowany moją nagłą przemianą.Pozwolił mi się wypłakać, podarował mi nawet małą książeczkę- żywot świętego Nepomucena Uzdrowiciela. Jutro wysyłam swoje podanie do karmelitów bosych.Wiem, ze przede mną wiele trudów, ajkie niesie postulat zakonny- ale postaram się gorliwie służyć Kościołowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Jeśli uda mi się wytrwać aż do ślubów wieczytsych- wybiorę sobię imię Florian- jak patron strażaków- abym zawsze pamiętał, jak w czasach słabości, czerni i zwątpienia nudę gasiłem złem najczystszym- alkoholem. Oto przysięgam nie tknąć go już nigdy!! Tak mi dopomóż siatkobetonowy Świebodziński Synu Człowieczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
chyba antygeniusz- debilotwórca :) Wszystko powstaje naprędce- bez odrobiny przemyślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damix
Ja bym go spalił za długie włosy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Najbardziej zdziwiła się moja Mama, gdy przyszedłem do domu zapłakany i - bez słowa-upadłem przed stojącą w jej pokoju figurką Jezusa Farsobliwego i zaczłąem całować ją w stopy szepcząc przy tym psalmy. Tak palącą czułem potrzebę przebąłgania za swój grzech niewiary. Spytała, czy widzę białe myszki, albo różowe słonie... Później zlecieli się sąsiedzi, którzy widzieli, jak szedłem po schodach na kolanach mamrocząc ,,Aniele Boże stróżu mój"- myśleli, że jak zwykle jestem pijany, zaczęłi nawet coś przebąkiwać o odwyku, ale wtedy wstałem i wykrzyknąłem głośno ,,Allleuja! God is Great!!! Radujmy się- właśnie ujrzałem Jezusa i Światłość boską Cuda Czyniącą!!!" Wyszli- jacyś zasmuceni, dało się słyszeć tylko ... Biedny chłopak... alkoholowe uszkodzenie mózgu...."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Później umówiłem się z gostkiem od tatuażu- moją pierwszą dziarę- trupią czaszkę na ramieniu ma zmienić w spokojne i uśmiechnięte oblicze Jana Pawła Drugiego Świętego jedzącego kremówkę. Muszę pozbyć się symboli zła i zastąpić je symbolami Światłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Cośś Ty- jeszcze długo mogę tak wymyślać :) Kiedyś, zanim założyłem ten temat napierdzielałem na Kafe podszywy- z głowy, bez zaastanowienia :) Mam bujną wyobraźnię :) A słucham- Cof :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
a mam, mam, cztery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
ZRÓÓÓÓÓB!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×