Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jolka 234

Co sądzicie o takim kolesiu?

Polecane posty

Gość Tomek Kowal*
a ja nie miałem brata :( Ani siostry :( Mam siostrę cioteczną, ale ma 45 lat i brata ciotecznego (48 lat). Mówie do nich ,,ciociu i wujek"- taka różnica wieku. Dla ich dzieci jestem wujkiem- ale widzimy się raz na 2 lata (staram się unikać)- więc im nie matkuję. zawsze byłem najmłodzy w rodzinie :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
To dobrze, że ci się nie- niepodoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Ale jak ostro poczyna Diamanda z klaiwszami- yeb! yeb!- przy każdej zmianie zwrotki :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
ale ja cię zrozumiałem- chciałaś napisać- ,,nie jest to do doopy, ale nie będę tego słuchać :D Ja tak mam z piosenkami które lubi Desperado :D Nie obrzydza mnie heavy-metal, ale słuchanie tej muzy nie kręci mnie jakoś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Sorki- Desperado- ale JARA MNIE black, lub m,elodic death metal. Heavy - nie :( Dobra- wypiłem 8 piw mocnych . Postaram się ubrać i iść do sklepu po jescze (nie zagwarantuję,. że mi sprzedadzą, ledwie piszę na kompie :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
piszę jeszcze w miarę z sensem- ale ledwie siedzę prosto :) Niestety, przed panią Marysią z monopolu trzeba odegrać ,,pantomimę trzeźwości"- wyprężyć się- i powiedzieć w miarę trzeźwym głosem ,,trzy mocne poproszę"- co nie będzie łatwe :D :D :D Presji nie ma dużej, wszak to osiedlowy, nikt w miarę nie grozi jej odebraniem koncesji na sprzedaż- ale jakbym wtoczył się kiwając na wszystkie strony- goowno by mi sprzedała - a nie piwo :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
niniejszym- przesyłam Ci przez internet WIRTUALNE PIWO MOCY- niech jego domyślny blask procentów oświeci Cię - %%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
wracam o 19. 00 - przetrzeźwieję napewno przy kufelku złocistej pianki :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
jestem!!! Kupięłm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Współczuję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
napisałem wiersz o LIZANKU :) Chcesz poczytać? Zaraz wpiszę na blog :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
kuwa- wpis mi zayebało!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
jest to tekst o LIZANIU ponadegzystencjalnym, mistycznym :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
już wyszło Tylko na bloxie zżarło mi tekst To jest o mrocznej, zmysłowej kobniecości :D Zaraz wkleję jeszcze raz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
już- wrzuciłem Rytuał ,Cunnilingus " połączony z rytuałem mrocznych świąt wielu wyznań- splatają się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
nie wyszło mrocznie wyszło wielowątkowo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
napisałem to po 6 piwach- w zasadzie- nie pamiętam o czym No cóż- nie jestem Romkiem Chowańcwem (mój ulubiony poeta) który pisze zawaliście mroczne, niepokojące, przesycone erotyką utwory ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
staram się brać przykład tylko z własnego łba Choć musze przyznać- wiersze Romka Ch. cenię jak malo które :D Pierdoły Mickiewicza, Słowackiego itp ludzi przelatują mi koło doopy. Teksty Romka lubię/ uwielbaim/ cenię. Ale staram się coś wykrzesać z własnej ,,mózgownicy" niż podpinać się pod innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
o kuwa - napisałaś komplemencisko, po którym będę się starał otrząsnąć następne 3 tygodnie :DDDDDDDDD Romek pisze wg mnie o wiele bardziej mrocznie, tysiąc razy bardziej inteligentnie, niezrozumiale, bardziej tajemniczo niż ja.... ja to w porównaniu z nim poetycki nieuk..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
możemy się dzielić linkami- jednak tak naprawdę nikt z nas nie wkroczy w świat drugiego- WAS nie pochłonie świat satanistycznego black metalu, poezji śpiewanej i Diamandy Galas- a mnie nie pochłonie świat Black sabbath, u2, i innych zespołów rockowo- heavymetalowych, sorki :( kochajmy swoje odmienności, please

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Ale i tak łączy nas więcej, niż z dresiko- hiphopowcami gloryfikujących np Peję :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
nie mam nic do heavy metalu , rocka serio!!!!!!!! (wolę to-niż hip hop, rap, pop, disco- polo, folk, albo inne głupoty muzyczne) Ale po prostu nie wariuję z zachwytu, gdy słyszę ten rodzaj myzyki (co zdarza mi sie przy poezji śpiewanej, black metalu, lub innych rodzajach muzyki) Desperado- chyba wybaczysz :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
,,kłótnie muzyczne" o ulubione gatunki- rodzaje uważam za dziecinadę i przejaw debilizmu :))) Make peace- not music war! Ostatnio słucham blackmetalowego ,,In lingua mortua" i Gintrowskiego- i Diamandy Galas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
wypiłem dziś 11 piw mocnych- mam trudności z rozumieniem Jeśli piszesz o wolności- popieram, popieram :D :D Ale napiszę- że -nawet wśród metali zdarzają się ,,cioty" i przygłupy- przejrzyj proszę jakiekolwiek forum blackmetalowe- jeśli ktoś tam ,,wychyli się", że nie wie, jaką nazwę nosiła ostatnia płyta Marduaka, nie słuchał ost. utworu Belphegora-" - jest skończony!!!!!!! ( a średnia wieku wynosi 14- 17 lat ) :D :D Debilofani- nic więcej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
A widzisz- a Tomek jest trzeźwy, siedzi przed kompem i pisze na temat muzy :D A tak serio- słucham Diamandy Galas ( i nie rzigom ludzoim:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
a jo siedza i pisza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
ta wymowna cisza, to nieodpisanie świadczyło że ... tak :D Ale po prostu grzecznie wyłączyłem komputer i poszedłem spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
tylko bez skręcika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×