Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jolka 234

Co sądzicie o takim kolesiu?

Polecane posty

Gość Tomek Kowal*
bie bili mnie w tyłek i nie boli mnie tyłek i nie cały dzień, tylko kilka godzin :D Poza tym dziś wolno mi - bom chory. A czemu martwisz się o mój tyłek ? :D :D :D Czy jego los jest ci jakoś nieobojętny? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek kowal*
a skąd wiesz, że moj jest seksowny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Może jest cały w krostach i robakach? :D :D :D nigdy nie wiesz, kto jest po drugiej stronie ekranu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
no dobra, przyznaje się nazywam się Matylda Kozłowska mam 78 lat. Postać Tomasza wymyśliłam z nudów, słuchając Radia Maryja. Wydało się, przepraszam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
a ja mam przes-rane jestem chory i czuję się jako sikiratka (wymyślone przez Kabaret Moralnego Niepokoju małe stworzonko żyjące w kupie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
dobrejnoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
To ja dziękuję, żeś się, siostro nawróciła i raczyła wysłuchać tej nadobnej pieśni. Mam nadzieję, że będziemy teraz iść Panajezusowymi scieżkami, a nie błądzić po ciernistych i mrocznych bezdrożach zwątpienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
o matko- wysłuchałaś??????????? :( :( :( Ja znalazłem to na YT i wyłączyłem po znalezieniu opcji ,,kopiuj adres tej strony" TO PRZEZE MNIE! PRZEPRASZAM!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
cieszę się, że doznałaś łąsjki nawrócenia, siostro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
*łaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
ave, siostro! ja dziś też grałem w kółko i krzyżyk z komputerem niestety- I KRZYŻYK :( :( :( NIE ZNALAZŁEM GRY W KÓŁKO I PENRAGRAM :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
jaki horrorek widziałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Przysięgam, nie zrobię nigdy niczego takiego żadne ścinanie po bokach jakoś to niemęsko dla mnie się kojarzy taki plastic-fantastic jeden kolo z Zarzyganego krawężnika też miał irokeza to ten, czy znasz więcej takich wesołych ,,nosicieli" irokeza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
no fakt, Haloweenki to massakra z horrorów to obecnie tylko Piłę we wszystkich odsłonach lubię i szanuję (no, może jeszcze coś by się znalazło)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
piszę nowy tekst ,,Lunatykon" odblokowałem się po 2 tygodniach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
No Mateńko Częstochowska Nieskalana Przenajświętsza! Ale nieporozumienie. Źle Cię kiedyś zrozumiałem, znalazłem na YT filmik z kolesiami z zarzyganego krawężnkia (też punki z irokezami) I BYŁEM PRZEKONANY, ŻE ICH ZNASZ :D :D :D Muszę iść do szkoły- grozi mi analfabetyzm wtórny :D :D :D Nie rozumiem, co czytam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
co TYYYYYY ciekawe, to są Romana Chowańca moje są nieudolne może, gdybym zabił kogoś i spalił kilka kościołów- moja bazgranina zyskałaby rozgłos aż mi się marzy taka vargowska infamia, niesława :D nie tyle zablokowałem się, co poprzednią sobotę spedziłęm na intensywnym poprawianiu ,,Synestezji"- tego opowiadania surrealistycznego i na jakiś czas miałem dość słowa pisanego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
nad angielskim by laluś popracował kto go wpuścił do telewizji z tak słabym śpiewaniem??????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
nie będę pisać codziennie to czysta grafomania nawet 1 text na 2 tygodnie to za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
bo cały filmik jest pewnie obrócony tak jakby w lustrze nie wiem, czemu pewnie zniekształcił ktoś przy kopiowaniu, albo co :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
co jakiś czas robię przerwę od ciężkiej muzy i słucham czegoś lekkiego i melodyjnego dziś padło na Nirvanę, którą swoją drogą bardzo lubię :) A poza tym - uwielbiam dzreć mordę pio pijanemu i na trzeźwo zwłaszcza jeden refren - Alice in chains ,,Would" INTO THE FLOOD AGAIN!!!!!!!!!!!! THE SAME OLD TRIP IT WAS BACK THEEEEEEEN!!!!!!!! (czy jakoś tak)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
OPOWIEDZ OPOWIEDZ OPOWIEDZ OPOWIEDZ OPOWIEDZ OPOWIEDZ OPOWIEDZ OPOWIEDZ OPOWIEDZ OPOWIEDZ OPOWIEDZ OPOWIEDZ PLISSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
e, myślałem że doznałaś objawienia i się nawróciłaś :D O czym był ten filmik??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
hahahahahahahaha Powinnaś zająć się pisaniem, Pisz, Dziewczyno! masz talent, masz wyobraźnie, potrafisz jasno i plstycznie przekazać myśl pisz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
,,Niskobudżetowe gówno, nakręcone z inicjatywy takich samych debili jak ten ksiądz, który stawał pomnik Jezusa. No żenada taka, że nie umiem tego opowiedzieć!" -czyli pewnie taki z tego film, jak z ,,tfurczości" Ceberka- muzyka :D nie przesadzam, dobrze Ci wychodzi przekazywanie myśli. nie mma za co :) Cooooooooooooooooooooooooo?????????????? nio nie wierzę, że ktoś nakręcił coś o TAK NACIĄGANEJ, INFANTYKLNEJ I SZYTEJ GRUBYMI NIĆMI FABULE TO BIJE NA RYJ DOKTOR QUINN KLAN I MODE NA SUKCES :D Też mieliśmy na religii takie rzeczy ale wolałem oglądać badziewie niż mieć ,,normalną lekcję" i np musieć pisać sprawdzian- z dwojga złego :) ale miałem to głęboko w ciemnym anusie a raz jak się próbowałem kłócić- dostałem uwagłe do dziennika ,,Ostentacyjnie neguje treści edukacyjne filmu" Ale dla mnei puszczali gorszy szajs w gimnazjum- filmiki moralizatorskie Z POCZĄTKU LAT 90. Wszyscy staromodnie ubrani, sztywni, spięci , do bólu drętwi i matorscy blehhhhhhhhhhhhh normalnie- na samo wspomnienie mdli!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×