Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jolka 234

Co sądzicie o takim kolesiu?

Polecane posty

Gość Tomek Kowal*
Satanic Warmaster ma jeszcze durniejsze poglądy a lubię jego muzę nie łączę dzieła z poglądami artysty to w zasadzie jego sprawa, może być skończonym durniem, oby tylko robił sztukę, która mi się podoba co z tego, że Srtefuś Ceberek nie jest monarchistą, faszystą, nazistą, czy kimśtam jeszcze jak nie mogę słuchać jego piosenek bez uczucia obrzydzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
ja teżżżżżżż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
WŁAŚNIE!!!!!!! Też zwrociłem na nią uwagę!!!! pewnie przesłanie jest takie: it's christmas time- so make love not war! :D Wiem, że to koleda, ale lubię tę piosnkę!! Normalnie świetna jest http://www.youtube.com/watch?v=1TFrO8c_kVQ zwłaszcza refren

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
coś Ty nie obrażę się za szczerą prawdę :D lubię piwo to fakt niezaprzeczalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Caroll of the bells nie kojarzy mi się z Harrym P.- bo nie widziałem filmu, ani nie czytałem książki o nim :D Uroczy blackusie jak oni sięm milusio bawią i pysiaczki mają pomalowane pod kolorek śnieżku jak słodko- loffciam ten klipuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
a otwierałaś link ,,Z@ł@m@nego 21? :D to dopiero cyrk a kolesiowi z ,,Mistrzów" wyszedł tak jasny corpse-paint, ze aż mu twarzy spod niego nie widać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
jakoś nie bawią mnie żarty, czy wygłupy z blacku zresztą, wygłupty z country, techno czy emo też nie. muza to muza, każdy lubi coś innego. a ci koelsie myślą, że są cool, bo nabijają się z blacku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
piękny rysunek ah ah ah :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
no jakos to wygląda na jaca z blacku a na YT pełno klipow ośmieszających black więc jak dla mnie trochę klimat się robi niefajny jakoś nie stwierdziłem AŻ TYLU parodii bełkotu- rapu, hip hopu itp szmiry goowniarze wolą sparodiować black, bo jakby zrobili jaja z HH mieliby 3784689347834 ,,minusów" na YT i tyle samo komentarzy ,,yebcie się, hh rules" od miłośników tej ,,muzy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
wcale nie napinam się no, może trochę, sorki nie lubię Immortala i innych zespołów o raczej groteskowej stylistyce ale obrażanie , parodiowanie blacku to tez obrażanie Burzum, Wykked Wytch, Anorexii Nervosy, satanic Warmastera, Nyktalgii itp grup trochę tego nie lubię juz przestaję już jestem easy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
znam to dobreee parodia w stylu Weird Ala Yankovicha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
obiecuję- obejrzę wszystkie przeróbki blacku na YT żeby mieć do tego dystans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
no bo trzeba mieć do tego dystans- w końcu to tylko muzyka ale jakoś parodie blacku nieszczególnie bawią mnie, przepraszam, tak mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
obiecuję- obejrzę aby nabrać więcej dystansu jako ,,auto- karę" :D Bo black bywa groteskowy i po prostu śmieszny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Ale ,,Smells like nirvana" udała mu się - przednio! It's hard to bargle nawdle zouss With all these marbles in my mouth :D Kochchchchcam tę parodię! Ale z drugiej strony rozumiem, że Nirvano-maniacy mogliby się poczuć urażeni :) http://www.youtube.com/watch?v=FklUAoZ6KxY&feature=fvw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
trzymaj się ciepło bieeedna musisz iść? Brrrrrrrrrrrrrrrr! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
nie znałaś tej parodii? Przecież to takie słynnneeeeeeeeeee ucz się ucz abyćś nie stała się lubelską wwersją pewnego bezstudiowego, piwnego Tomka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
jestem piwny sad but true

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damessa
Wiesz, gdyby nie pił tyle i starał się usamodzielnić byłby w dechę! Uwielbiam tego typu facetów, ale upajanie się alkocholem i przepuszczanie na to całej forsy to już nie do przyjęcia, kobieta przy takim facecie będzie nie dość że matką i ojcem to jeszcze niewolnikiem i sprzątaczką. Jestem pewna że coś skłoniło go do takiego trybu życia, może jest coś co wywarło by na nim jakąś ogromną zmianę o 360 stopni ? Trzeba tylko ją znaleźć. Co do muzyki http://www.glitery.pl/polecam,XxDamessaxX wejdź a poznasz parę prawd o swoim bracie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
W imieniu Jolki234 dziękuję za wpis co mnie skłoniło? nuda życiowa i chęć wyluzowania się. A kobietki cenię i żadna nigdy nie musiałaby mi matkować ani sprzątać- honor by mi nie pozwalał. A usamodzielnić się? Po co? Żeby mieszkać samemu jak palec? mam to gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
urocze jest jak ktos pisze/ mowi ,,zmana/obrót o 360 stopni", zamiast poprawnego ,,o 180 stopni" Fajnie, ja wielkorotnie obracałem się o 360 stopni- nie piłem przez kilka dni- by zawsze, niezmiennie znaleźć się w punkcie wyjścia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
tak, śmieję muszę załapać jakiś dystans do tego :) Immortalowe ludziki z biało-czarnymi pysiami na smiesznych fociach wielkie pieszczochy bieganie po lasach ćwieki, siekierki, plastikowe maczety, pistolety i scyzoryki jako akcesoria wrzywienie mordeczek w grrrrrrroźźźne minki to wszystko sprawia, że black metal, ten przesadzony i debilny- jest po prostu śmieszny. Ale jest tez masę nieśmiesznych grup i wiele nieśmiesznej muzy i to drugie kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
no dobra bardzo lubnię przesadziłem z tym ,,kocham" Np Anorexia Nervosa- na klipie Sistaaaaaa Septembaaaaa nie jest śmieszna muza Skitliv nie jest śmieszna itd.... Muza Taake jest nieśmieszna, ale zdjęcie wokalisty, Hosta, gdy pękły mu na koncercie spodnie i publika ujrzała jego blackmetalowe jajeczka i równie blackmetalowego ptaśka- jest chollernie śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
no dobrze, że Ci się podoba ale nie to to chodzi w blacku, by było śmiesznie, zabawnie, groteskowo.Poza parodystami dla większości grup BURACKIE ZGRYWANIE ZUUUUUEGO zdaje się być WIZERUNKIEM SCENICZNYM, ONI NIE ROBIĄ TEGO SPECJALNIE - a to już niebezpiecznie zbliża ich do wykonawców disco-polo (którzy też nie chcą być śmieszni, tylko dyskotekowo-romantyczni), do R. Ceberka - czyli tych, którzy są kiczowaci, choć tego nie chcą. Każdy blackowiec powinien koachć MUZĘ a nie wyglad sceniczny, nie otoczkę każdy blackowiec powinien poczytać hasła ,,black metal, black metalowcy"- na NONSENSOPEDII- by wiedzieć, czego NIE ROBIĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
naprawdę w tym wszystkim nie chodzi o make-up o plastikowe topory o zdjęcia w lasach czy przy plastikowej czaszce naprawdę rozumiem, czym jest black, gdzie leży ta (nie subtelna, zauważalna, wieelka) granica pomiędzy blackiem a blackiem komicznym, który jest własną parodią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
dziękuję, że rozumiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×