Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jolka 234

Co sądzicie o takim kolesiu?

Polecane posty

Gość Tomek Kowal*
ale... jak powiedział??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
ciekawe co jest pod tym kut. as- z linku spamera boję sie zajrzeć pod tego kutasa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
więc- nie zaglądaj pod tego kutasa niech leży w spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
jejku! weszłaś w kutasa!!! odważna jesteś! ja nie wchodzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
ZROBIŁEM PARODIĘ TEGO Poznaliśmy się na Kafeterii niby taka zwykła internetowa znajomość a jednak... Później on sobie znalazł zajęcie- picie piwa... Jednak oboje nas coś do siebie ciągnęło... Każdy to widział... Mnie serce mocniej biło jak wypatrywałam go na Kafe... On... On ulegał za każdym razem gdy go o coś prosiłam... Rozmawialiśmy w necie... Niestety ten związek nie przetrwał próby czasu... On przepil całą kasę i odłączyli mu Internet.. Życie brutalnie się z nami obeszło... A ja dziś wspominam i tęsknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Alllle goraca wokalistka i jak fajnie skrzeczy :D może nie jest Miss ale ja ją chcę!!! fajnie byłoby mieć taką blackmetal girl... nawet o tak przeciętnej buzi..... http://www.youtube.com/watch?v=r9fEDETQ9W8&feature=related Lepsza taka niż cały TIR wypełniony solarami i dwa worki techno-tipsiar :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
naprawdę?? nieeeeee żatrujjj :) Fajna ta laska z Alocer no dobra, niebrrzydka fajne ma namalowane smugi dyfuzyjne na buzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
jak znajdziesz jej foto... może być ciężko no fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
link nie poszedł ale są dwa Alocery sprawdzałem na Enc. Metallum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
ja pier.... już nie szukam!!!!!!!!! chciałem znaleźć zdjęcie tej niuni kliknąłem na jakiś link na ZDAJE SIĘ BEZPIECZNYM POTRALU LAST FM i wystąpił bład aż mi przeglądarkę zamknęło pierdzielę... jeje buźka nie jest warta, by zawirusować kompa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
zaraz to na tym majspejsie był ten link powodujący bąłd !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
średnia bo może jesteś zalogowana na majspejsie a ja nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
ja też nie a u mnie wyst bład, który zamyka Operę może to wina przeglądarki? Nevermind. take it easy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
yessssssssssssssssssss yesssssssssss yessssssssssssssss co prawda to bardziej gotycka, niż metalowa wokalistka ale taaaaaaaaaakkkkkkk normalinie aż mi się ciepło zrobiło jak pomyślałem o niej allle bym ją przytuliłłłłłł jest tylko rok starsza ode mnie... mmmmm.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
ale bym sie przytulił do takich płomiennych włosów... jak ćma do żarówki :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Przypomniałem sobie o zespole który grał black, ale trochę zmienił styl i gra DARK METAL- coś w stylu 69 eyes, nawet wokal podobny jak dla mnie z czasów opiewania Rogatego została im jeno nazwa :D ale melodyjne i fajne ballady mają http://www.youtube.com/watch?v=dkxllth-Zdo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
jakoś rudzi faceci dla mnie nie są piękni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
no fakt choć niektórych melali uważam za przystojnych młodego davida Duchovnego Johnnego Deppa nawet Collina Farella też ale nie ma w tym nic z podobania się nic z gejowstwa po prostu- subiektywny osąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
no pewnie!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
większość dziewczyn jest fajna no- 70 procent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
jetseś, jesteś w tych 70 proc :D :D :D :D no dobra- 65

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
ale nie chodzi mi o wygląd tylko o całokształt o ,,infra-fajność" :D Jesteś, jesteś jak najbardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
bo fajność to NIGDY nie jest cecha zewnętrzna (no dobra, czasami jest, nie byłoby fajnie gadać z trędowatym siedzącym naprzeciw, pijak ktory jest półprzytomny i zasikał spodnie też jakoś nie emanuje fajnością) :D :D Ale tak ogólnie- raczej nigdy nie zwracam uwagi na wygląd dlatego nie muszę Cię widzieć, Twojego zdjęcia wystarczy, że piszemy tyle czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Czemu tu pisze? robię to bo cię lubię z przyzwyczajenia z nudów bo jestem samotnikiem bo chcę kogoś pozanudzać bo to lepsze niż gadanie o lodzie z polykiem czy innych ,,kafeteryjnych mądrosciach" bo to lepsze niż gry bo to lepsze niż pisanie durnych komentarzy do filmików np na YT bo to lepsze niż durne Fotki i Nasze Klasy a że na forum dla kobiet? Przeciez nie chodze po innych tematach (chyba, że jak robię prowokację) nie piszę w tematach stricte damskich- nie radze czy lepsze są Always czy Carfree, jakie ubrania ciążowe wybrać, itp :D :D :D :D nie mam tu konta i moge w każdej chwili stąd pójść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
wiem, że jestem kochany i słodki i cudowny sprytny i wybitny i nie pojdę stąd chyba, ze wyłączą mi Internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
cmok cmok cmok czarne buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Ale fajny tytuł artykułu na WP: no myślałem że źle widzę... :D a to jednak prawda :D ,,Mechaniczna ręka drukuje krzesła ze zmielonych lodówek"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
a ja żrę płatki ŚNIADANIOWE NA OBIAD i zdrowieję powoli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
dobra- niech teraz jakiś wynalzaca zrobi lodówkę ze zmielonych krzeseł :D A co! niech inwencja ludzka nie zna granic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×