Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jolka 234

Co sądzicie o takim kolesiu?

Polecane posty

Gość Tomek Kowal*
*amatorscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
lepiej mówić ,,tak" jeśli chcesz mieć dobrą ocenę z reli a nie uwagi ,,Ostentacyjnie neguje treści edukacyjne filmu " :D w liceum już nie chodziłem na Religię, chciałem porzucić ją już w 3 gimanzjum, ale nie chciałem robić sobie smrodu mając 15 lat :D 1 uczeń contra całe grono Pedałgogiczne z katechetą na czele :( Ale od tego czasu nie shańbiłem się modlitwami itd. uffffffffffffffffff na szczęście to już mam za sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Oj, chyba nie doceniliśmy tego ,,dzieła" przecież zobacz, jak rekomenduje je pani wykładowca UJ ,,Filmy "Lekcje przestrogi" są zrealizowane w ciekawej, fabularnej formie, opowiadają językiem młodzieży, bez nadmiernej dydaktyki. Zrealizowane na wysokim poziomie artystycznym." Alicja Kabata, wykładowca I Uniwersytetu Jagiellońskiego ale z nas ignoranci!!! Nie doceniliśmy FILMÓW O WYSOKIM POZIOMIE ATRTYSTYCZNYM :D idę się pociąć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
chyba jestem ignorantem architektonicznym niby mam jakieś blade pojęcie, co mi się podoba, a co nie ale dziś znalazłem w wikipedii zdjęcia budynków znanego architekta Hundertwassera No ludzie- jak dla mnie szczyt kiczu :) na dole notki biograficznej są jego ,,dzieła" no nikt mi nie wmówi, że to jest ładne !!!! http://pl.wikipedia.org/wiki/Friedensreich_Hundertwasser

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
na szczęście nawet moja matka tego nie chce oglądać ,,Malanowskiego" też nie ufffffffffffffff kicz nad kicze!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
wszyscy wyszydzają nowy gmach TVP a dla mnie się podoba! Lubię dekonstruktywizm. Czy jeśli 93485923475897234658763 architektom to się nie podoba to mają ten swój gust automatycznie przelać na mnie? nie! Szklany dziwoląg jest fajny :D Lepszy niż gumisiowy, discopolowy kicz, za jaki uważam dzieła Hunderwassera. Czy to znaczy, że nie mam gustu? http://biurotlumaczen.art.pl/wp-content/uploads/2010/10/tvp.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
kopuły cebulowe na GIMNAZJUM, DOMU PRZYWATNYM CZY PRZEDSZKOLU? Takie coś się na cerkwiach montuje!!!!!! A czym jest kicz>? Jedna z definicji mówi coś o niedostosowaniu elementów- np porsche na chama przerobione na ciężarówkę, czy właśnie dom z kopułami od cerkwi. Jak dla mnie- kicz. Albo TO zdobienie, te detale blehhhh, i jeszcze ta złota piłka na kiju na dachu http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/ff/Mk_Frankfurt_BadSoden.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
no fajnie pomalowana na zewnątrz ta Tektura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
a pomyśl, że niektorzy uznają ,,dzieła" Ceberka za muzykę :D Poczytaj tylko komentarze na YT pod jego piosneczkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
mieszkają??????? zaskoczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
księdzo-polo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
czarne buziole cmok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
kurde- jestem tak przeziębiony, że zamiast ,,Kowal" wipsałem w nicku ,,Kwao" :D :D :D ale to ja pisałem ten post powyżej :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
chyba zdrowieję :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
10084 podpisanych?! Co za banda idiotów! A Benio nadal będzie ukrywał księży-pedofili i przenosił ich do innych parafii, co za obłuda! Jeśli te 10084 osoby to nie wymyślone nazwiska i wpisane przez paru psycho-katoli - to naprawdę smutne CUUUUUUUUDNIE ŻE TAK UWAŻASZSZSZSZSZSZSZSZSZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
UKOŃCZYŁEM ,,Lunatykon" po 20 dniach niepiśmiennictwa czuję się lepiej brałem Polopirynę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
obecnie żyję tylko marzeniem o zrobieniu skandalu podczas wizyty księdza po kolędzie NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
o co chodzi? Trzeci z cyklu o seryjnym mordercy :D wiem, bełkoczę niezrozaumiałostki :D Nie idż do szkoły, gdzie łamią regulamin Albo pozwij nauczycieli albo zgłoś ten fakt do kuratorium :D a jaki wiersz musisz interpretować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
nie znam żadnego z nich :D Ost czytam tylko Nieszufladę i Wiatrowską Myszkiewicz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
niefajne te wiersze teraz nie mają już w sobie nic odkrywczego, ot jak dla mnie gimnazjalne pisanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Ze szkoły najlepiej wspominam TEN wiersz Staffa PRZECIEŻ TO PRAWIE TEKST PIOSENKI METALOWEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Leopold Staff Tak. Bóg opuścił ziemię naszą! Spadł na nią klątwy jego gniew. Dnie gorzkie bolą, noce straszą, Szaleje pożar, płynie krew. Bóg zginął z bólu i pogardy, Rozbiwszy swojej łaski dzban W skrzące odruzgi, w gwiazd miliardy, Liczne jak ćwieki jego ran. A ludzka bestia hula dzika. Zhańbiwszy w sobie boży czyn. Brudna jak ucho spowiednika, Pełne występków, zbrodni, win. Lecz chociaż rozpacz pierś oniemia I ginie świat od klęsk i kar, Błogosławiona jest ta ziemia, Gdzie Bóg urodził się i zmarł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
NAWET ZNAM TO NA PAMIĘĆ PRZEZ TYLE LAT NIE ZAPOMNIAŁEM NAI SŁÓWKA :d OD GIMNAZJUM HIHIHIHI a ,,która godzina? tak jestem szczęśliwa" to mogłą odpowiedzieć jakaś głucha pierdoła, która nie dosłyszała pytania :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
*liceum, nie gimnazjum no- to jest sztuka! Napisać tekst do piosenki metalowej NA KILKA DZIESIĘCIOLECI PRZED WYMYŚLENIEM METALU :D :D A gotki i emo uwielbiają Micińskiego który pisał jak emo-pensjonareczka przed wojną na co najmniej 90 lat przed powstaniem tego stylu :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Dali wymiata!!!!!!!!!!!!!!!!! mój ulubiony malarz EVER!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
no tak ten fragment z Szymborskiej przypomina mi staropolski wierszyk o rozmowie z przygłuchym kolesiem Jak się masz, Bartoszu? - Gąsiora niosę w koszu. - Jak dzieci, jak żona? - To gąsior, nie wrona. - Jak żona, jak dzieci? - Związany, nie poleci. - Czyście głuchy, czy głupi? - Może go kto kupi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
nawet Chowaniec wplatał surrealistyczne wizje ,,Wąsacza" w swoje wiersze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
a co konkretnie bo nie jestem w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
no to fakt, niefajnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×