Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jolka 234

Co sądzicie o takim kolesiu?

Polecane posty

Gość Tomek Kowal***
ja tam mogę wypić ,,połóweczkę" nawet więcej z zapijaniem, oczywiście ale ac na 2 dzień- nie jest tego wart, promise me po piwie nie mam kaca dlatego kocham piwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal***
słodko wygląda to twoje alter-ego na tej foci ale wolę Twoje prawdziwe foto :D na nim jest seksowniejsza osoba, niż Jeff Bridges

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal***
a ile wypiłaś wczoraj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal***
ja chyba zaraz idę po 2 , tak ,,dla smaku" znalazłem na stole bezdomne 2 złote ze sprzedaży butelek uzyskam kolejkne 2 i będą 2 Mocne Browar Jabłonowo ale zimno jest na dworze nie chce mi się iść zastanawiam się rozwazam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal***
gdyby mi się bardziej Dude podobał, niż miła 17-latka byłoby niefajnie :D nie mam nic do bywalców Parad Równosci, ale jakos nie chciałbym być gejem po prostu nie. ,,Jestem kim jestem, inny nie będę" jak śpiewał Sweet Noise.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal***
jak myślisz- iść? nie iść? jest zimno nie chce mi się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal***
dobra Your wish is my command :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal***
,,tylu dniach" to aż makabryczne ...3 z dzisiejszym włącznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal***
Dwójka czternastolatków z Walii od miesiąca cieszy się z małego dzidziusia. W tej chwili to najmłodsi rodzice w Wielkiej Brytanii Dziadkowie: 36-letnia Maria i 38-letni Jeff mają teraz o czym rozmawiać ze swoimi dziećmi. Mogą im tłumaczyć na czym polegają uroki macierzyństwa i radość bycia ojcem. Bo to właśnie w ich domu zamieszka mały owoc miłości ich 14-letniej córki i jej kolegi z klasy dziadkowie..... moi rodzice w tym wieku zostali rodzicami.. nawet później...' dziadkami nie są do tej pory :D :D :D Chociaż mają jednego dużego szkraba w domu :D który też żłopie z butelki ale nie mleko, a piwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal***
tak!!!!! dobre!!! i nie kusiłaby chęć sprzedaży tego na złom, by mieć more beer, jak w przypadku puszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal***
jak miałem 14 lat to marzyłem żeby wypić cokolwiek o dziewczynach też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal***
ja też!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal***
Vodka leci u mnie z 10 raz dzisiaj znalazłem tekst i uczę się go na pamięć by móc śpiewać, gdy mi się będzie nudzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal***
hahahahahahahahaha przeczytałem ,,ja np. w wieku 14 lat DZIWACTWA bym nie chciała stracić :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal***
czy dziewictwo to dziwactwo? z pewnoscią, gdy się ma 22 lata i się jest prawiczkiem, bo czeka się na ,,słodką poczucie i ruchałkę" z którą będzie sią można kochać po ślubie w zaspermionymm łóżku, jak Amor- TAK, WTEDY TO JEST DZIWACTWO A raczej choroba psychiczno-dewocyjno-grafomańska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal***
mam nadzieję, że każda normalna ddziewczyna by tak wolała :D dla niego to nawet chyba prostytutka by odmówiła :D :D on jest obleśny, te okulary, wąsiki, ten ,,pierdołowaty" ,,nieporadny" wyraz twarzy jeszcze ta komża i jego dewocja..... :( :( NO I CHAMSKIE, PRZEDMIOTOWE PODEJŚCIE DO KOBIET I DO SEKSU On jest VERY UNDUDE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal***
znałem kiedyś kolesia podobnego z twarzy do tego na filmiku tylko miał dużo większy nos, właściwie nochal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal***
moze jakaś skusi się na kasę, bo on chwali się, że ma BMW i pochodzi z bogatej rodziny moze i ma bogatych starych,ale jest wg mnie tępy jak but, skoro pisze takie bzdury jako wiersze może kiedyś jakaś dziewczyna mu ściśnie i biały płyn wyciśnie... sperma to będzie z jego przyrodzenia :D:D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal***
dokładnie albo ,,dają" za kasę w galeriach czy w samochodach za remizą/dyskoteką ohyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal***
tak????????? no to spodobałbym Ci się nie mam gigantycznego nosa ale mam całkiem niemały nie nochal, ale ... no .. spory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal***
odobno osoby z dużymi nosami szybciej sie podniecają bo przez te duże nosy lepiej czuć zapach feromonów partnerki to działa u zwierząt i u ludzi :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal***
OMG ale wielki i do tego skrzywiony po złamaniu :( massacre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal***
na zdjęciach moj nos nie wyglada wcale tak źle piperzyk mam jak Marilyn Monroe nawet w tym samym miejscu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal***
nie, sorki trochę niżej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal***
i tatuaże mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×