Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jolka 234

Co sądzicie o takim kolesiu?

Polecane posty

Gość Tomek Kowal***
tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal***
moim dziwactwem jest to, że czasami nucę pod nosem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal***
nie robię jaj mam własne :D ale serio- ja z Tobą też :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal***
Cośś Ty :D :D Dlaczego? Przecież zwyczajny człowiek ze mnie, nikt szczególny. ludzie w wieku 24 lat są politykami, dyrektorami (Kamil durczok został dyrektorem radia, gdy miał 24 lata), a ja tyljko głupotki na bliogu pisze i piwo żłopię Ja nie wypowiedziałbym ani jednego słowa z nerwów!!! patrzyłbym tępo w ziemię czerwony jak burak. :D Jestem Tomasz Wstydliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal***
*blogu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal***
pomyślałabyś: ,,To ja z NIM tyle pisałem?? Matko, wydawał się być wygadany :D :D :D Miałbym większą tremę, niż przed przemówieniem przed milionową publiką!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal***
-*pisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal***
ale wiesz... wydajesz się być kimś szczególnym z tego co piszesz, wynika, że jesteś mądrą, tolerancyjną, rozrywkową świetną Dziewczyną o cudownym charakterze a to bardzo dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal***
wal Ćpunko śmiało tylko nie igłą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal***
jak miło, że ktoś czyta nasz temat stajemy się sławni niedługo powiedzą o nas w ,,Interwencji" napisze Fakt albo zaprosi nas Drzyzga na rozmowę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal***
czekam na to pytanie będzie tego wieczoru czy tylko ktoś znudzony pupcię mi zawraca? anser mi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal***
ponadto jesteś ładna :) serio. podobasz mi się gdybyśmy byli w tej samej klasie i gdybym znał twój fajny charakter- napewno bylibyśmy przyjaciółmi" ale mnie rozgrzało to jedno piwo siedzę i chucham normalnie.....spirytusem.... fakt, po długiej (2, 5 dnia) abstynencji- piwo lepiej smakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal***
pisz smiało najwyżej się pośmieję no, come on- czekam na psychoanalizę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal***
jeśli masz zamiar pisać- maminsynek, który boi się odpowiedzialności daruj sobie idź na spacer wiem to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal***
zależy kogo gdyby Desperado z jakiegoś powodu napisała, że jestemm durniem- przejąłbym się, choć jej nie znam, byłoby mi smutno ale opinia przypadkowych ludzi, ludzi z szarego tłumu mnie nie obchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal***
Tyle to i ja wiem :D :D apage przeciętność!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal***
nie, dzięki to mija się z celem wiem, mniej więcej, kim jestem nikt nie musi tego autorytatywnie stwierdzać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal***
a co tu do rozumienia? napisałem ,,pisz smiało"-gdy miało chodzić o zadanie pytania, jeśli ma to być elaborat o mnie za 3 godziny - proszę, daruj sobie, bo to nie ma sensu. Dobrej nocy, miłej fazy życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal***
Desperado- nie oglądaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal***
fajnie jak ktoś nas odwiedza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal***
nuży mnie ta rozmowa, nie zamierzam się więcej z niczego tłumaczyć, take it easy. Zwróćcie uwagę, jak cudownie Pazura czytałby poezję, wyobraźcie to sobie ech, cholercia- ma chłop dar :) wiem, to tylko komedia ale kwestię liryczną (aż do podniesienia słuchawki) wypowiedział wręcz bossssssko........ http://www.youtube.com/watch?v=SXWDuoMY_ek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal***
całuseczki do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal***
trzymaj sie ramy to się nie pos.ramy. cześć, czołem, kluski z rosołem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal***
"I rozjarzam się na mgnienie w uśmiechu z tych, co to, trzeba mieć ten polor we krwi, żeby zmieścić bez pośpiechu pozdrowienie, mimo energicznego pośpiechu przecież" boski text

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal***
Desperado jest kur.wa najzajebis.trza na świecie, nie dorównujesz jej do pięt.. mam ochotę ją zaliczyć, ale jestem na to za inteligentny i kiuturalny !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal***
wytrzeźwiej, zmądrzej dziecino albo odejdź stąd, jako i ja odchodzę. :D kłóć się sama z sobą, albo wynajdź na Kafeterii jakiś inny temat matko, kolejna kretynka......... tak, jestem oszustem, manipulatorem, wstecznym papieżem, manipulatorem, Transformersem, Galem Analnym, Łysym pożeraczem Muminków, encefalografem ALE PRZEDW WSZYSTKIM JESTEM FANSÓFKĄ!!!!!!!!!!! ulzyło ci, debilko? A TERAZ spierd­alaj spierd­alaj spierd­alaj spierd­alaj spierd­alaj spierd­alaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal***
I nie podszywaj się, suczko dobra, wszystko OD TEJ PORY POD MOIM NAZWISKIEM PISZE TA SZMATA NIE JA ŻEGNAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal***
inteligencja i klasa swoją drogą ale nie myśl prostaczku, ze będę ją okazywać zawsze dla ciebie debilu zrobiłem wyjątek i przestałem być kulturalny abyć stad ku­rwa poszedł, trollu i przestał srać w nasz temat, gimnazjalisto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×